Výběr virtuálního operátora

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ramses33 14. 5. 2014 21:30

JayDeeSq 14. 5.

Teď jsem se díval na rychlost zaznamenaného mobilního připojení na DSL v dané oblasti a O2 tam je dobré. V centru Liberce 3G 3 Mb, v centru Jablonce 17 Mb :-]

Nemyslím, že by na tom byli ostatní operátoři lépe. Voda edge 140 kb atd.
ramses33
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod vokial 14. 5. 2014 23:19

Čau. Normálně si vystačím s 1GB/měsíc dat od tesca. Ale na červen a červenec bych potřeboval tak 10GB. U tesca to vyjde na 625,-. Poradíte jestli by to šlo někde levnějc? Ideálně s možností dodatečného navýšení dat pokud by těch 10GB nestačilo.
vokial
Junior

Odeslat příspěvekod paty07 15. 5. 2014 00:49

Tipuju, že to chceš na výjezd do nějaké *****, kde není net a chtěl bys tam mít net i na stream. Něco takového bych řešil už datovou SIMkou O2 z aukra stačí zadat "internet SIM" na 3 měsíce, FUP 100 MB/den za 249 Kč. Dát ji třeba do notebooku nebo tabletu a vytvořit hotspot pro telefon nebo se na prohlížení v telefonu vykašlat rovnou ;)
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vokial 15. 5. 2014 01:12

Nee, nikam nejedu. Chtěl bych se v práci dívat na MS ve fotbale (samozřejmě pokud bude v práci zrovna čas :D). Každopádně těch 100MB/den by mi nestačilo.
vokial
Junior

Odeslat příspěvekod malejarda 15. 5. 2014 04:14

Pak se divte operatorum, ze aplikuji FUP. :shock:
malejarda
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 15. 5. 2014 09:35

ramses33

ano v centru města a venku to lítá hodně slušně, ale stačí zajít někam do budovy i obyčejné cihlené a je po 3g..měřil jsem to v liberci ve dvou budovách přímo v centru a v obou jsem měl rychlost 27-32kbps..stačilo dát mobil z okna a byl několika megabit..ale sme dost offtopic s tímhle takže řešmě virtuály tohle můžem vyřešit kdyžtak jinde, jestli máš zájem můžu poslat mapu s měřením, které jsem prováděl
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod vpe 16. 5. 2014 06:33

Lidicky, prosim nevite nekdo poradit....

Existuje neco takoveho a u jakeho rituala? Nebo sedivaka?

Pro 3 SIM (s moznosti rozsireni).

Pozadavky dle priority:

1.) hlas ve skupine (tj.vpn, tj. v ramci operatora) zadara, a mesicni pausal za jednu Sim do 26 kc
2.) priplatek za volitelny internet v mobilu do 100,- a rychlost po vycerpani fup alesp. 32/32kbit
3.) zavazek ci vratna jistina nevadi, kdyz nebude buhvijak zpoplatnena aktivace
Chtit neco dalsiho je asi nerealne...

Neco na zpusob Zero ve Vpn :-) zavazek nebo aktivace /jistna ucastnikovi nevadi...
Naposledy upravil vpe dne 16. 5. 2014 07:02, celkově upraveno 2
vpe
Junior

Odeslat příspěvekod LadislavM 16. 5. 2014 06:57

Zkus Bonerix, za 31 Kč to odpovídá tvým požadavkům. Vím, je to o pětikorunu více, snad to není závada. Mohl bych ti do SZ poslat kdo to umí za 1,21 Kč, ale je to neveřejná nabídka a to máš obavy od koho to je a o fakturaci.
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod vpe 16. 5. 2014 07:03

zaslana SZ

(Ja to nesleduju, takze posledni 3 roky mam houby prehled)
vpe
Junior

Odeslat příspěvekod ramses33 16. 5. 2014 07:16

JayDeeSq píše:ramses33

ano v centru města a venku to lítá hodně slušně, ale stačí zajít někam do budovy i obyčejné cihlené a je po 3g..měřil jsem to v liberci ve dvou budovách přímo v centru a v obou jsem měl rychlost 27-32kbps..stačilo dát mobil z okna a byl několika megabit..ale sme dost offtopic s tímhle takže řešmě virtuály tohle můžem vyřešit kdyžtak jinde, jestli máš zájem můžu poslat mapu s měřením, které jsem prováděl

Nemám zájem. Je to celkem známá věc, že se v členitém terénu homogenita signálu mění. Záleží také na telefonu.
ramses33
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod vpe 16. 5. 2014 07:27

Ja jsem chytal v baraku! 3g zahranicniho opa 30 km od hranic :-) ve vnitrozemi jednotky km od krajskeho mesta

Pritom domaci mel 3 km a v okruhu 10 km jich mel desitky 3 g a ani prd...

To nebude jen o terenu
vpe
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 16. 5. 2014 15:01

přesně tak,u vdf to jede i v budovách úplně bez problému po celém městě a zkoušel sem to na více telefonech (xperia pro, huawei g510 a g300, galaxy s3) u všech telefonů byl výsledek totožný

ale když sme u toho kdo dá radu na dobrého virtuála nejlépe pod vdf případně t-m na provolání cca 200minut?s tím že ale nechci nějaký levný balíček a za další minuty pak platit vysokou sazbu, raději klidně bez minut ale s rozumnou sazbou
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod ramses33 16. 5. 2014 15:49

JayDeeSq 16. 5. 2014 16:01
přesně tak,u vdf to jede i v budovách úplně bez problému po celém městě a zkoušel sem to na více telefonech (xperia pro, huawei g510 a g300, galaxy s3) u všech telefonů byl výsledek totožný

ale když sme u toho kdo dá radu na dobrého virtuála nejlépe pod vdf případně t-m na provolání cca 200minut?s tím že ale nechci nějaký levný balíček a za další minuty pak platit vysokou sazbu, raději klidně bez minut ale s rozumnou sazbou

Když máš odzkoušenéhu Vodafone, tak proč sháníš TM ? Protřečíš si... :-]
ramses33
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 16. 5. 2014 17:46

a proč bych t-m nemohl vyzkoušet? píšu že radši vodafone, ale klidně t-m zkusim
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod brzdil987 24. 5. 2014 20:57

Ahoj. Nevite ktery virtual ma nejnizsi prichozi/odchozi volani v roamingu v kanade a usa ? Nasel jsem opencall, ale je jich tolik, ze nevim jestli ma nejnizsi ceny. Diky
brzdil987
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka