Výběr virtuálního operátora

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 10. 4. 2020 21:06

Tady je přesný postup na roční internet na Twistu za 260 : viewtopic.php?p=12538995#p12538995
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 4. 2020 15:29

Mohl by někdo, kdo už ten internet na rok využívá, potvrdit z výpisu účtování dat? Zda je to 1 kb?
Díky
anonymni

Odeslat příspěvekod Izibia 14. 4. 2020 00:10

Předplacená karta Twist Online přešla před více jak 5 roky z účtování 1 kB na 1 MB. Divil bych se, kdyby to tahle karta měla jinak.
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 4. 2020 06:57

Ano, Twist Online má 1 MB, ale to neplatí pro ostatní datové balíčky.
V ceníku na str. 22 bohužel u sloupce TWIST INTERNET NA ROK účtování chybí. Ale ostatní internety v mobilu mají účtovací jednotku 1 kB nebo 1 B.
Proto se ptám na praktickou zkušenost, kolik teda vlastně účtují u toho Twist Internet Na Rok.. Díky
anonymni

Odeslat příspěvekod Ipanema 14. 4. 2020 07:09

Asi to nepomůže, ale v aplikaci se po celých MB neodečítá s vyhrazeného balíku. Klidně tam vidím, že zbývá 935,2 MB. Reálné účtování nevím. Nemám FB, ale když napíšete na FB nebo se jim napíše na podporu e-mail, tak by mohli napsat.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 4. 2020 07:44

Díky, čekám, až mi přijde simka pak zavolám na infolinku.
Chtěl jsem jen zjistit, zda to tady už někdo neřešil.. Času dost.
anonymni

Odeslat příspěvekod hannys85 14. 4. 2020 21:41

Netušíte jestli již nějaký virtuál nabízí esim anebo to alespoň nechystá?
hannys85
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 4. 2020 21:43

Podle mne zatím žádný
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hannys85 15. 4. 2020 08:18

Potřeboval bych totiž skloubil levné volání a levná data s tím, že často používám premium sms. No a na volání mi vyhovuje tesco mobile, kdy bonus kredit využiji na volání a sms, stejně jako standardní, ale ten můžu navíc využívat i na premium sms. Tesco mobile má pro mě drahé a nevyhovující tarify na internet a proto jsem si pořídil emtéčko. Pokud nechci platit ten balíček za 155 Kč, tak volání + sms vychází u emtéčka dráž. Teď mám nově S20, v ní paměťovou kartu, takže mohu použít pouze kombinaci esim + sim.
Takže bych potřeboval nějakou kvalitní levnou předplacenku či paušál, kde by šla využít esim.
V současné době tedy jen hlavní kartelová trojice, která má velmí bídnou nabídku předplacenek a levný paušál s alespoň 4 GB internetu neexistuje. Respektive, díky toho, že mám net u UPC, lze využít nabídky neomezené volání+sms+ 4 GB za 397 Kč..Jenže se mi paušál prodraží o premium sms účtované zvlášť, takže ta útrata bude vyšší a neomezené volání a sms nepotřebuji, takže budu defakto platit 400 Kč za 4 GB netu a to je síla. Navíc je to 2+2 GB, tzn. pokud vodafone bonus zruší stejně jako nedávno u těch studentských sim karet, tak pak už to bude totalní výsměch...
hannys85
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 15. 4. 2020 18:44

Pro plné využití hybridního slotu (2SIM+MicroSD) zkus tento návod : https://m.youtube.com/watch?v=pF8rhGvejDw
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jirka mz 24. 5. 2020 16:33

Válí se mě doma "starej" mobil. Uvažuju že ho budu opět využívat jako navigaci na motorku, případně kolo... Hodila by se nějaká datová SIM, jestli bude i na volání, je mě celkem jedno. Vzhledem k nízké spotřebě dat přes Waze a nebo Mapy.cz (tam bych měl mapy stažený), nevím co vybrat?
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 24. 5. 2020 18:15

Kaktus? 80 MEGADAT za 50 Kč?
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirka mz 24. 5. 2020 18:19

Kaktus používám. To by byla taky možnost, ale říkal jsem si, jestli není něco za pár drobnejch co by se nemuselo obnovovat každý měsíc?
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 24. 5. 2020 22:12

Pak datovka Twist 500MB, na inzercich do 50Kc. Data plati, nez je vycerpas, coz za rok jiste stihnes.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jirys 25. 5. 2020 08:45

Nemám
jirys
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků