Webová SMS brána a virtuálové

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod djdekl 20. 1. 2014 19:32

608xxxxxx u Tesco a 1188 funguje...
Samsung S7 7.0 ETL + T-Mobile
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod Mufin01 21. 1. 2014 07:51

Číslo (resp. dvě čísla, obě od VF) už je přeneseno dvacet dní a 1188 nic. Není KIES jen na Samsung ? Nebo jen shoda názvu? Ovládání přes wi-fi zní zajímavě, aspoň něco, ale potřebuji to pro svou polovičku a ta to chce prostě co nejjednodušší, znáte ženský :-)
Mufin01
Junior

Odeslat příspěvekod redfox1 22. 2. 2014 13:22

Jak je známo, virtuální operátoři (všichni?) nepodporují službu "Email do SMS", tj. není možno přeposlat si notifikaci nebo část e-mailu na mobil.

Víte někdo o CZ freemailu, který by uměl poslat mail nebo upozornění přímo přes nějakou free SMS bránu, ne přes (neexistující) e-mail operátora?

Díky.
redfox1
Junior

Odeslat příspěvekod Tomy23 25. 2. 2014 14:45

Dobrý den,

existuje nějaký virtuální operátor, který umožňuje přijímat nějakou formou (například zasíláním na vlastní email typu uzivatel@bleskmobil.cz) SMS z Internetu?

Díky za info.
Tomy23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paty07 25. 2. 2014 17:58

Tesco příjmá SMS z sms.1188.cz
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LadislavM 25. 2. 2014 18:12

LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod Tomy23 25. 2. 2014 20:21

Potřebuji si nechat přeposílat upozornění na důležité emaily, takže potřebuji aby to fungovalo například formou emailu...
Tomy23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 25. 2. 2014 21:40

Potřebuješ přijímat emaily formou emailu? Na to bude asi nejlepší emailový klient v mobilu a nějaký základní datový tarif.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod taylor729 28. 4. 2014 19:06

sms.1188.cz na bleskmobil i tesco funguje, i na prenesena cisla. Jen to trva dost dlouho nez se informace o prenosu dostane do databaze brany. U me to byly 3 mesice, nekecam.
taylor729
Junior

Odeslat příspěvekod JPT666 29. 4. 2014 05:57

http://www.smsgo.cz/ funguje na Fayn a Lama Mobile (obě původně Vodafone)
JPT666
Junior

Odeslat příspěvekod www.the-s.i.d.y 29. 4. 2014 09:43

nechci reklamu
www.the-s.i.d.y
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 29. 4. 2014 10:34

Taky jsem zjistil, že mi sms.1188.cz začalo u Tesco fungovat ;-)
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Swejzi 29. 4. 2014 15:21

taylor729 píše:sms.1188.cz na bleskmobil i tesco funguje, i na prenesena cisla. Jen to trva dost dlouho nez se informace o prenosu dostane do databaze brany. U me to byly 3 mesice, nekecam.

Věřím. Přítelkyně je u BleskMobilu od konce ledna a už jsem ani nedoufal, že to kdy přes 1188 půjde. Jednou za čas jsem to zkoušel a vždy hláška,že číslo není v síti O2. Teď jsem to schvalně zkusil a vážně to už chodí, ale že to trvalo. :D
Swejzi
Junior

Odeslat příspěvekod sumix 10. 5. 2014 17:42

Nevíte někdo o možnosti, jak si nechat zasílat upozornění na příchozí maily na číslo u GoMobilu? Předtím jsem měl O2, takže jsem si v mailové schránce nastavil přeposílání kopie na xxxxxxx@sms.cz.o2.com a vždycky mi přišel na mobil začátek mailu ve formě SMSky. Pak jsem přešel ke GoMobilu, jsem s ním úplně spokojený, ale vadí mi, že tam tahle možnost chybí. Teda abych byl přesný - jsem u něj něco přes dva měsíce a cca ty dva měsíce mi ty upozornění pořád chodily i přes tu O2 mailovou adresu, ale před pár dny to přestalo fungovat.

Dost mě to štve, protože mám obyč. telefon (ne smártfoun), takže jinou možnost upozorňování na maily nemám, a telefon kvůli tomu měnit nebudu... Tak kdybyste někdo tušil, jak by se tohle dalo vyřešit, hodně by mi to pomohlo :-)
To jsou viry psí... ty na počítač nejdou...
sumix
Junior

Odeslat příspěvekod Volající 19. 5. 2014 15:23

Tak mám dost podobný problém jako Sumix, já se teprve chystám přejít od Vodafone k Sazce (taky funguje pod Vodafounem). A chci mít jistotu, že mi bude fungovat potvrzovací SMS o došlém mailu na xxxx@vodafonemail.cz.

U Sazky mi řekli, že tato služba u nich nastavit nejde. Ale už mi nebyli schopni říci, jestli by to nechodilo u čísla převedeného od Vodafounu..?
Volající
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka