Relax Mobil v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kuk321 25. 1. 2014 00:33

mail je zbytecny psat nikdy od nich mi neprisla odpoved, mas nejlepsi na chatu na jejich strankach,
Kuk321
Junior

Odeslat příspěvekod JPT666 26. 1. 2014 08:48

Tompr píše:dělaji si pěknou vizitku, k nim nemuže normalni človek přejit když si to tu tak čte....leda že ma rad adrenalinový sporty :)

No kdyby k nim přešel hongmi mezi prvníma, byl by určitě spokojeným zákazníkem, který nezaváhal a ještě by je tu dokola obhajoval :D Přesně tohoto co se děje u relaxu a podobného se bojím u OneMobile...

Pro všechny: Jinak pokud jste ochotní platit paušály "za nic" teda za aktivní SIM jako u relaxu, tak zkuste Odorik, to je solidní firma. Já od něho mám sice jen VoIP, protože se mi nechce platit "za nic" ale firmu jako celek můžu doporučit.
JPT666
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 26. 1. 2014 09:12

Ty voe, tak to, co tady pisete je docela sila :) :)
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tompr 26. 1. 2014 10:35

Kdyby nebyly tyto problemy tak bych byl snad i spokojeny :)

Prave přemyšlím o přechodu bud k mobil.cz (jestli bude net funkční i po fupu, což dle diskuze by melo byt) nebo Odorik kde 21kč /mes. se dá zvladnout za vedení sim narozdil od Relaxu kde maji 49.9kč....
asi zkusim nejprve tu předplacenku mobil.cz moc nevolam a nechce se mi platit vstup k Odoriku...
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod JPT666 26. 1. 2014 12:19

Já bych zvolil možná Netbox, tam taky nemají paušál jako u One Mobile, ale je to už známá firma, takže té bych se asi nebál, ale asi si dám Nulový tarif od Vodafonu + dál budu používat Odorik Callback. Internet v mobilu vlastně ani nepotřebuju. Stačí doma.
JPT666
Junior

Odeslat příspěvekod Tompr 27. 1. 2014 23:57

Dnes dopoledne mi volaji z Relax mobil z oddělení pro dlužníky :) že jim dlužím po chvíli se me pta jestli vola na 733 ....ji říkam že ne že mam 604....chvíli ticho a že mi zavola za chvilku znovu že maji asi problem s vytačním....pak mi vola znovu a že u mě je vše ok ji říkam jestli jim to není už trapne tak se omlouva a že když budu mít dobrou platební moralku že mi dají 30 volnych min. do Relax síte :) tak jí říkam že mi to je stjne na ho...že takovýho dalšího blazna co šel k nim neznam...
Takže co bude dál :)) človek se bojí kdy bude zase odpojen už jim vubec neveřím....
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 5. 2. 2014 02:57

Tak to je síla. Ještě štěstí, že před půl rokem jim trvalo dlouho mi poslat smlouvu a tak jsem se jim na to vykašlal. Vidím, že jsem udělal dobře. Tenhle operátor půjde do kopru a časem i spousta dalších rychlokvašných virtuálů. :-|
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor view 20
martinsip
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tompr 5. 2. 2014 17:55

navíc až skončí ročni odpuštění paušalu 49.9kč/mes tak to nebude vubec vyhodné co jsem se jich ptal tak to nehodlaji měnit.....
ja pujdu na předplacenku a už nikdy na paušal

-- 23. 3. 2014 08:27 --

Tak mám podanou vypoved k 30.6 skončí mi rok bez paušalu a pak je to o ničem....
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod Falty 24. 4. 2014 13:28

Mě se povedlo už od Relaxmobilu utéct. Největší sranda byla, že mají sim omezenou na 700kč a když to provoláš tak nejde SMSkovat ani volat a pravděpodobně u mé SIMky nefungovali asi ani příchozí SMS děs. Teda bylo mi řečeno, že mi můžou poslat neblokovanou SIM, ale stálo by mě to dalších 200kč. Přes Vánoce mi nešlo 10 dní volat a ještě jsem přišel o všechny příchozí SMS a to nepočítám peníze na jejich info linku. Nejvíc mě štve, že jsem díky tomu, že měli výpovědní lhůtu 3 měísce prošvihl staré tarify Plus4U. :'(
SIM Vodafone mVolání (300min+neom.+300Mb data) smlouva do 31.8.2016 za 299kč
SIM Vodafone 500Mb smlouva do 30.9.2016 za 89kč - chtěl bych vypovědět :)
SIM T-mobil 10Gb smlouva do 30.11.2016 za 266kč
Falty
Junior

Odeslat příspěvekod Tompr 27. 4. 2014 10:38

Ty museji zkrachovat do 2 let pokud se nezmění....
Ja jdu ke Kaktusu na předplacenku už ji mám objednanou pak jen prevedu číslo a bude klid protože co jsem si zažil u Relax mobilu tak to mělo k relaxu hodně daleko....
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod Kuk321 3. 5. 2014 00:58

jsou nejaky sankce nebo problem od nich odejit? uvazuji o tom
Kuk321
Junior

Odeslat příspěvekod Tompr 3. 5. 2014 08:31

300kč za odchod tezke bez paušalu na rok to vychazelo 25kč/mes.

Já už mám sim od Kaktusu a jen si 1.7 převedu číslo
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod GymmiCZ 4. 4. 2015 09:58

Virtuál RELAX mobil je teď pod skupinou TERMS (GoMobil), stále fungují dvě značky, ale je možné, že RELAX mobil zanikne.
Naposledy upravil Fíla dne 4. 4. 2015 12:20, celkově upraveno 1
Důvod: připojeno k již existujícímu tématu
GymmiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 4. 4. 2015 11:19

Každopádně, jejich služby jsou předražené. Zaplatit měsíčně 50,-Kč + mít volání a sms za 1,50 Kč :-D

A předplacenka s voláním za 2,30 Kč do jiných sítí a 2,-Kč za SMS :D
anonyni

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 9. 2019 13:14

Relax Mobil končí, přebírá ho GoMobil
https://www.dotekomanie.cz/2019/09/gomo ... agr-mobil/
Nick Cave
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka