Mobil.cz v síti T-Mobile - dotazy pouze k internetu

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sarga 28. 6. 2017 18:52

Tak jsem si koupil Extra data za 60,-kč, mobil i tablet. Říkal jsem si, pojedu na dovolenou, tak ať mám data posychrovaný, když vypotřebuji tak mi zůstane do konce těch 30 dní pomalý net s IDnes přístupem. Za 60,- kč se nezblázním. Jaké bylo moje překvapení, že je to jen na 10 dní...:( Teď už vím jistě, že mě ty jejich Extra data propadnou..Už mě všichni Ti ,,operátoři" s tím časovým omezením s.rou.
Teď nemám náladu něco řešit se změnou operátora (výročí), ale jak bude čas, adié.
Naposledy upravil sarga dne 28. 6. 2017 22:05, celkově upraveno 1
LCD-X=>QP1R, Hugo 2
HD800s=>MojoPoly,=>Hugo 2,KHV1
SE846, W60, K702, Carat Saphire,T2, M2Tech Usb, Fiio Q5
Tidal Hifi-Roon
sarga
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cheetah007 28. 6. 2017 20:28

Mě přijde že těch 500MB na weby rodiny idnes, potichu zrušili.
FUP mám vyčerpaný na ty weby moc nechodím a jede to pomalu.

Jinak tahle smska mi od nich nedávno přišla a celkem potěšili

Dobry den, mame pro Vas dobrou zpravu: od 11.6. 2017 si muzete uzivat jeste vice rychleho surfovani. Navysili jsme totiz data v baliccich Extra Data a Rychly Giga. Za stejnou cenu, tedy 60Kc, nyni dostanete u balicku Extra Data misto 80 MB celych 300MB a u balicku Rychly Giga jsme za 300 Kc datovy objem zdvojnasobili dokonce az na 2GB. A i kdyz jsme zrusili datovani zpomalenou rychlosti po uplynuti 30 dnu od dobiti, stale od nas ziskavate internet zdarma za kazde dobiti ve vysi 200 MB. Vice informaci na www.mobil.cz. Vas MOBIL.CZ
Cheetah007
Junior

Odeslat příspěvekod Ludek_II 28. 6. 2017 21:05

Jak se lísaj :-D Takové nabídky ať si sežerou. Simka s jejich internetem "navždy" zdarma už je v koši.
Ludek_II
Junior

Odeslat příspěvekod petison 28. 6. 2017 21:18

Ten balíček Extra Data 300MB je jen na 10 dní ,takže o ničem.Už jsem u kaktusu.
petison
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 1. 7. 2017 16:49

Na deset dní jo? Tak to mi uniklo ale nemám problém to vyčerpat.
Co s těmi nákupy z google play jak na psal dřív vyřešil to někdo?
V pohodě to fungovalo a najednou jako když utne

Jinak u mobil.cz je těch změn víc a k horšímu třeba po vyčerpání FUP 200MB za dobití, jede net zpomalenou rychlosti ale myslím že jen měsíc pak vás odříznou úplně.

Operátor mírně změnil OP platné od 11.6.2017 zde http://www.mobil.cz/podpora-kredit.aspx ... i-podminky
Uvažuji že si přenosu číslo ke kaktusu, tímhle mě docela nas...i
Cheetah007
Junior

Odeslat příspěvekod PD 1. 7. 2017 21:33

Jak jsem psal dříve, nákupy v Google play už fungujou, naproti tomu v audiotéce ne. Ikdyž tam bych to využil líp.
Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 mod. (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1 CMod 7.2.0) + E71 | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) + E71
PD
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 1. 7. 2017 22:02

Mě to pořád nejde tohle se mi ukáže
Obrázek

Obrázek
Cheetah007
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 7. 2017 22:37

A zkoušels dát pokračovat?
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Cheetah007 2. 7. 2017 09:42

Jasně skočí to na další screenshoty kde Je na čtyřech řádcích nesplňuje podmínky a dal mě to už nepustí.
Mám podezření že je to díky alternativní ROMce co mám nahozenou a gapps, ta cena v dolarech by tam být neměla ne?
Cheetah007
Junior

Odeslat příspěvekod alesek112 2. 7. 2017 10:25

No, mě se to taky stalo, ale když jsem dal Pokračovat, tak jsem tam měl platební karty, právě tu Platbu přes T-Mobile s tím nesplňuje podmínky tím jsem to tam měl ještě jenou a na to jsem klikl a najednou se to převedlo na CZK a mohl jsem pokračovat.

Kdyžtak ofoť to co ti to píše, když dáš pokračovat ;)

-- 2. 7. 2017 10:46 --

A ohledně toho balíčku Extra data, když si koupim ten balíček například 1.7 ale vyčrpám ho 8.7 tak kdyby mi ten net spomalili do těch 10 dnů. To by bylo docela super
alesek112
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petison 2. 7. 2017 11:17

Nezpomalí ,již jsem zkoušel.
petison
Junior

Odeslat příspěvekod alesek112 2. 7. 2017 11:59

Přesně a je to docela na nic..
alesek112
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PD 2. 7. 2017 12:20

Cvičně jsem si koupil Need for Speed™ Most Wanted (má lepší hodnocení a je ve slevě za 26Kč) došel jsem na ten 1 screenshot. Kliknu na 26Kč a pak už jenom přišla SMS s potvrzením. Můžeš se kouknout, jestli máš v účtu "Google centrum plateb" nastaveno CZK, země CZ atd. Pak se podívat, jestli máš na mobil.cz nastavenej dostatečnej limit pro m-platby. Tohle se mi stalo, když jsem se pokoušel nakupovat v tabletu bez SIM karty. Nemáš v google účtu víc telefonů?

Jinak všim jsem si, že audioknihy se prodávaj i na Gplay, ale neni tam takovej výběr jako má audiotéka nebo Alza a strašně španě se tam hledá.
Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 mod. (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1 CMod 7.2.0) + E71 | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) + E71
PD
Junior

Odeslat příspěvekod sarga 4. 7. 2017 15:37

Tak jsem se dal na převod čísla. Co by asi mohlo zajímat, tak přebytečný kredit, písemně na jejich adresu, i s výrobním číslem SIM karty. Poplatek jako v ceníku. Před pár roky jsem přebytečný kredit svůj i rodiny, utopil v Audiotéce, dnes už to nejde. Nejde no uvidím, vznesl jsem dotaz na Audiotéku.Viz níže.
Jakmile budu mít bližší informaci, zda lze stále tento způsob platby využít, budu Vás kontaktovat.

Připadá mi, že sám operátor, už znemožňuje jakoukoliv cestou, vybrat kredit. Nejlepší by bylo, s přenosem čísla i přenos kreditu. Ale to by asi zase musel být zákon, co by se projednával 2.roky..:(
Jinak pokud by zajímalo kam jsem přešel, tak na zaměstnanecký program v naší firmě, ani jsem nevěděl, že nějaký je...Celkově vic jak 50% ůspora.
LCD-X=>QP1R, Hugo 2
HD800s=>MojoPoly,=>Hugo 2,KHV1
SE846, W60, K702, Carat Saphire,T2, M2Tech Usb, Fiio Q5
Tidal Hifi-Roon
sarga
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod compp 4. 7. 2017 16:50

Ahoj,
protože jsem v životě žádný balíček nevyzkoušel, tak nemám šajn.

V mém případě, pokud již jedu na zpomaleném internetu a lhůta jednoho měsíce mi končí 10.7., tak objednáním balíčku extra dat na 10 dnů mi tento utnou právě desátého nebo až 14.7.? A dále, můžu balíčky kupit? Například 2 GB nevyužiju, ale 600 MB bych využít mohl. Lze tedy objednávat balíček za 60 do aleluja i v měsíci, ve kterém mi nejde ani ten zpomalený internet nebo ne?
compp
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka