Mobil.cz v síti T-Mobile - dotazy pouze k internetu

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jirka_2 31. 5. 2013 08:21

czechfoto píše:full 200 mb u operatora ktery me nadherne okradl o 2800? dost smesny full nejvetsi zlodej mezi operatory

Můžeš to konkretizovat ? Mobil CZ měl problémy, ale po reklamaci všechno vyřešil. Pokud si měl kredit u předešlého operátora, tak je to tvůj problém.
Teprve pivo dělá žízeň krásnou...
Jirka_2
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 31. 5. 2013 08:42

Jen jestli to "okradení" nebyla hloupost zákazníka, který se nezajímal o smlouvu kterou uzavíral. Ono to tak většinou bývá.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 5. 6. 2013 19:11

Nevíte někdo po kolika kB se účtuje internet v Roamingu?
vaclavbarak
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ekim 6. 6. 2013 08:50

Nabiha mi pouze stranka T-mobile a registrace do jejich samoobsluhy :/ jina stranka se mi nezobrazi a kazda je okamzite presmerovana k te registracni :/ da se s tim něco delat?
ekim
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 6. 6. 2013 08:52

Takhle se chová T-Mobile při blokovaném internetu. Nemáš nulový kredit?
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ekim 6. 6. 2013 09:05

Na kredit sem ani nesahnul :/ Simka je v tabletu kde mi na email a Gtalk ta rychlost staci... a obcasne prohlidnuti zprav v prohlizeci...

edit: Prej chyba na strane Tmobile...ze prej se na odstraneni pracuje 8-S
ekim
Junior

Odeslat příspěvekod vecerapl 6. 6. 2013 10:44

Rychlost 16kbps je tedy 16/8 = 2kB/s ? :-D Můžu se zeptat, je tato rychlosti stabilní nebo kolísá od drobných 0,5kB/s po hranu treba 1,8kB/s
Lze touto rychlostí vůbec něco dělat, :shock: Myslím, že navýšením rychlosti alespoň na 32kbps = 4kB/s by to bylo malinko lepší.
vecerapl
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 6. 6. 2013 10:56

Je to zadarmo, tak berte jak to je nebo si priplatte za rychlost!
ze.us
Junior

Odeslat příspěvekod ekim 6. 6. 2013 11:59

No ja s tim občas něco i stahnu :D většinou prez torrentik ale nic veklyho :D Kazdopadne rychlost pro email (text), gtalk, fb, twt, G+, RSS naprosto dostacujici... spis je k nastvani to ze po vycerpani se sranky prohlizece nezobrazi... jen pode*anej T-Debil
ekim
Junior

Odeslat příspěvekod OndrejNecas 6. 6. 2013 13:41

Aha, takže on ten internet zdarma vlastně vychází na minimálně 2400 Kč ročně :-) Protože po projetí FUP si neškrtnete, nebo budete co 30 dní dobíjet. Takže když chci internet, musím přejít na Bleska a tam mám za 100 korun 100 MB a pak po FUP 200 kb/s :-) Čili 1200 Kč ročně.

Takže Mobil.cz pro ty, co volají a Bleskmobil pro ty, co chtějí internet. Marketing naopak :-D
Byl jsem nikde, znám nic
OndrejNecas
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 6. 6. 2013 14:25

Trochu pokřivená logika. Tohle by možná platilo, pokud chci jenom volat nebo jenom internet. Pokud využívám obě služby tak záleží na využití každé z nich. Jakmile provolám víc než 100 kč měsíčně a chci internet do 200 MB pak je výhodnější Mobil.cz

Já mám Mobil.cz a i když z něj nevolám tak je pro mne zajímavější než Blesk. Kredit dokáži využít na jiné služby, DMS, sms jízdenky... vždycky se něco najde a internet když potřebuji tak mám.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod polda 6. 6. 2013 14:30

Myslím že předchozí příspěvek píše to samé.
polda
Junior

Odeslat příspěvekod vecerapl 6. 6. 2013 16:23

Jak je to s používáním MAFRA webů (idnes, idos a další). Uživatelé si stěžovali, že tyto stránky snižují 200MB FUP. Je to tak?
vecerapl
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 7. 6. 2013 07:54

Mobil.cz je podle mě určitě nejlepší nabídka mezi PŘEDPLACENKAMI s internetem pro "hloupé" mobily. Tam není co řešit a nad čím přemýšlet. Internet na 6 měsíců grátis...... A také pro ty co provolají cca těch 80 minuta za měsíc nebo kombinace s SMS a k tomu jim stačí 200 MB na měsíc. Takže použitelné i na smartech.... Odpovídá to nabídce VODAFONE ČD 2 tarif + internet 150MB, pokud se nezabývám cenou SMS. Navíc je tu zase o 50 MB...
Reku
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka