Mobil.cz v síti T-Mobile - dotazy pouze k internetu

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod WolfN 28. 7. 2013 21:48

Jaké měřice rychlosti používáte ? me to na WP žádná aplikace nebyla schopná změřit, to samé přes IE na dsl.cz či rychlost.cz.
WolfN
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 28. 7. 2013 21:58

No já používám rychlost.cz, ale přes android.

http://rychlost.cz/rh/20132962427-7d2a27b565.html
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 29. 7. 2013 00:29

Uz jsem to psal jednou a pisu to znovu, Speedtest.net ;-)
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod bobasso 29. 7. 2013 05:05

Mám Nokii E52 a i s vyčerpaným FUPem se mi jeví u MOBIL.CZ Opera mini posledních pár dni svižnější. Byl jsem překvapen, že i symbianové mapy.cz se celkem rychle načtou. Samozřejmě sledovat na mapě svoji aktuální polohu úplně nejde, když je ten datovej tok zpomalenej, ale mapu to ukáže a to je hlavní. Před tím jsem měl net od Vodnika těch jejich 150MB/177kč a po vyčerpání FUPu to snad ani těch 16kb/s nejelo. Jako by se nacítání na chvíli úplně zastavilo a pak zas rozjelo. To data u MOBIL.CZ jsou nyní i s vyčerpaným FUPem celkem rychlá. Je to samozřejmě věc názoru. Neberte mě ale za slovo. Kdo má novodoby nadupaný mobil a nepoužívá v něm Operu mini, tak si asi jistě s vyčerpaným FUPem ani neškrtne. Mé již muzeální Nokii E52 i ty zpomalený data stačí.
bobasso
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 29. 7. 2013 07:33

mobil.cz jede po FUP určitě rychleji než Vodafone.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod Franz Ferdinand 29. 7. 2013 07:59

Rychlejší to je ale hodnot jako 66 nebo 77kbps určitě nedosahuju. Na čem to měříte?
Speedtest ani rychlost.cz tak kolem 35kbps
Franz Ferdinand
Junior

Odeslat příspěvekod jkmaxfli 29. 7. 2013 08:45

Hodnoty měření jsou velmi rozdílné:
Test 1
Test 2
Test 3
Test 4
Naposledy upravil Fíla dne 29. 7. 2013 13:20, celkově upraveno 1
Důvod: rozměrné obrázky převedeny na odkazy
jkmaxfli
Junior

Odeslat příspěvekod ladin2 30. 7. 2013 22:22

vat. píše:Taky myslím, ze když se mobil.cz chvasta tím, ze internet je zdarma i po vyčerpání, tak by to mohlo alespoň trosku chodit a kazda zkušenost od lidi co to maj je užitečná..
pokud rozumíš pc tak bys měl vědet ze 16 kb je naprosto nepoužitelných , to hranici s podvodem na neznalé lidi
ladin2
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 30. 7. 2013 23:26

Než tady něco napíšeš, tak nastuduj. Jede to ne 16kb/s, ale už 32kb/s. A tu už jde...
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Franz Ferdinand 31. 7. 2013 10:18

Nějak mě od včerejška blbnou data - mobilní data nedostupná(?)
(nefunguje ani dotaz na kredit, volání funguje)
Dělá to jenom mě nebo všem?
Když restartuju tak fungují. Po přepnutí na WiFi a zase z5 už ne, ani když se odhlásím,přihlásím do mobilní sítě.

K těm rychlostem, kde jste nabrali ty hauznumera? Měřil jsem to asi 15x v Speedtestu a Rychlosti, takže větší stat. vzorek. Zprůměrováno je download kolem 35 a upload ani ne 30. Je možné že se konkrétní rychlosti po vyčerpánáí FUPu liší BTS od BTS/region/větev? A abych nezapomněl dosti mě kolísá síla signálu (od 1 do 4 dílků). Může to způsobovat to silné přehřívání telefonu?
Franz Ferdinand
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 31. 7. 2013 10:49

Pokud ti kolísá síla signálu tak jsi na místě se špatným signálem. Já mám signál dobrý a rychlost internetu se pohybuje od 60-90 kbps. To nejsou hausnumera. Linky na testy jsem sem dával.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod Pchan-ku 1. 8. 2013 20:50

Sim mobil .cz nemám
ale pokud O2 má mít po FUP 200 kbit pro web tak já mm 181 kb
tak kolik je to u mocil.cz jde alspon web a java aplikace pro objednání callbeck
Pchan-ku
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 1. 8. 2013 22:56

Net po fupu jede v prumeru 32 kbit/s ;-)
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 1. 8. 2013 23:11

Hlavně ale funguje úplně vše. Pomaleji, než u O2, ale vše ......
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jkmaxfli 2. 8. 2013 06:22

Za jak dlouho Vám naskočí funkční připojení po vyčerpání FUP, mně to naposledy trvalo 3 hodiny. (mám na mysli vstup do samoobsluhy a kliknutí na panel-pokračovat v datování s nízkou rychlostí, nebo tak nějak to tam je)
jkmaxfli
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka