99mobile v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod martinsip 27. 5. 2013 08:09

Ondrajs píše:Osobně bych asi ocenil, kdyby tento VO nebyl pod Vodafonem. V oblsasti, kde žiju, má Vodafone katastrofální datové pokrytí. :D
Taky mám katastrofální pokrytí (asi 5 km od Václaváku a na kopci) :-\ Tak mám "3G vlastní síť" :oops:
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor view 20
martinsip
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 29. 5. 2013 20:48

Tak už se nám to blíží.......„Volání za babku“ slibuje volání do vlastní sítě pod 1 Kč a do ostatních sítí pod 2 Kč. Nebude prý kopírovat ceny konkurence a zveřejní hned čtyři tarify.

Na FB uvádí:

Na zítřejší tiskovou konferenci je vše připraveno. Ceny a záznam z této konference zveřejníme kolem 15:00.
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod Ellyfka 30. 5. 2013 06:28

Pojedou pod TMO a nabidnou několik tarifů, viz jejich FP na FB :)
Ellyfka
Junior

Odeslat příspěvekod Lues.deFunes 30. 5. 2013 06:50

Ty nizsi ceny oproti Blesku, Mobilucz a Tescu davaji tusit ze tam bude nejaky hacek.
Lues.deFunes
Junior

Odeslat příspěvekod Lúcia Andrľová 30. 5. 2013 06:57

Nyní už těžko říci kdo z koho. Vodafone má zatím oficiálně jen Centropol a další operátor by v jeho síti byl dobrým. T-Mobile úspěšně datahuje O2 které dorovnalo Air Telecom. Jsem zvědavá zda virtuálové Axfone, OpenCall nebo Wia - Sipy.cz půjdou do GSM. OpenCall to už sliboval, ale raději to stáhl.
Lúcia Andrľová
Junior

Odeslat příspěvekod Lachty 30. 5. 2013 09:59

Zas bude internet po prekroceni FUP 16 kbps, takze nic pro me.
Lachty
Junior

Odeslat příspěvekod powery 30. 5. 2013 12:45

Konference asi online nebude, že? ;)
powery
Junior

Odeslat příspěvekod marvy 30. 5. 2013 12:54

Lachty: když bude dobrej FUP kašli na 16 ;-) ;-]
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod STSCHvojkoviceBrod 30. 5. 2013 12:56

Je vůbec někdo na té konferenci?
STSCHvojkoviceBrod
Junior

Odeslat příspěvekod speedy 30. 5. 2013 13:14

Je to smutné, ale je to tak. Když má tiskovku velká trojka (Blesk, Fér, RED). Tak se redakce může přetrhnout, aby byli na místě. Ovšem malé ryby redakci nezajímají z jednoduchého důvodu. Narozdíl od velké trojky si zde nezadavají reklamu. Po 15hodině by se měly rozjet stránky a tam by měl být záznam TK.
speedy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mobilman 30. 5. 2013 13:41

Tak ja treba chvili partal kde ta konference ma byt a nenasel jsem zhola nic. Nenapadlo Vas ze treba redakce MM nebyla proste pozvana, predtim nez tu zacnete na redaktory hazet spinu? Treba to je tak jak rikate, treba neni - ja si nedovolim soudit.
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod vicomt_cobra 30. 5. 2013 13:44

speedy: Z tiskovky by online přenášeli jen marketingovou masáž, důležité informace snad budou na jejich webu k dispozici :-)
Doporučuju spíš trochu zdravé skepse, než radostné očekávání ;-)
vicomt_cobra
Junior

Odeslat příspěvekod STSCHvojkoviceBrod 30. 5. 2013 13:45

Jestli nějaká tiskovka vůbec je, na celém internetu o tom ani zmínka.
STSCHvojkoviceBrod
Junior

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 30. 5. 2013 13:46

Google nic nevyhodil, také jsem hledal, takže si myslím, že to mají velmi dobře promyšlené v tom kladném slovasmyslu. Jednoduše MM a jim podobné portály nebyly pozvané a média tentokrát nevypustila žádné informace.

Takže vyčkejme těch pár desítek minut. Víte, jak to je...

"Nebuď zvědavý/á, budeš brzo starý/á"

:-D
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod Ipanema 30. 5. 2013 13:47

Sice to bude celé pod T-MO, ale pokud bude na výběr ze čtyř tarifů, tak si snad vybere větší část lidí. Teď už to jen nezabít cenou....

-- 30. 5. 2013 14:48 --

STSCHvojkoviceBrod píše:Jestli nějaká tiskovka vůbec je, na celém internetu o tom ani zmínka.

Mají to hned na úvodní stránce svýho webu: "30.5.2013 - Velká tisková konference a představení služeb, spuštění webových stránek." Plus na FB mají: "Ceny a záznam z této konference zveřejníme kolem 15:00."
Naposledy upravil Ipanema dne 30. 5. 2013 13:48, celkově upraveno 1
Můj mobil: OnePlus 6T
Ipanema
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka