99mobile v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 23. 5. 2013 08:06

Volaní za babku!

Obrázek

Tak a máme tu dalšího virtuála, půjde pravděpodobně o virtuála v síti Vodafone :-]

Spuštění provozu slíbeno na 30.5.2013 ! :tleskani

www : http://www.volanizababku.cz/
Facebook : https://www.facebook.com/VolaniZaBabku

"Neuspokojila vás nabídka tarifů stávajících operátorů
po tzv. mobilní revoluci? To proto, že o žádnou revoluci
zatím vůbec nešlo !"

Nový virtuál slibuje cílit své služby na domácnosti. Jeho Facebook prostupují varování před tzv. šedými virtuály, ale hlavně slíbil následující: volat se u něj bude pod 2 Kč za minutu, ve vlastní síti pak pod jednu korunu!

Obrázek

"Chápeme, že z nabídky nově vzniklých operátorů jste poprávem naštvaní. Můžeme vám ale slíbit, že nehodláme kopírovat ceny konkurence. Můžete se těšit na čtyři tarify, které vás jistě zaujmou!

Pokud máte chuť, zaregistrujte si také váš e-mail na našem webu. Nejen že dostanete kompletní ceník hned po zveřejnění, budeme také soutěžit o dotykové telefony." :tleskani
Naposledy upravil Fíla dne 6. 5. 2015 22:24, celkově upraveno 26
Důvod: upraven název tématu
5x - tý zákazník Oskara / Vodafone ( lépe řečeno Českého mobilu - od 10.1.2000, faktura od Českého Mobilu číslo - 14x )
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 23. 5. 2013 08:10

Možná hloupá otázka, co by mi svítilo na displeji VolaniZaBabku? :-) Už to vidím živě:"Hej, co máš za operátora? VolaniZaBabku. Hej, se Tě ptám, co máš za operátora a ne za kolik voláš. VolaniZaBabku. " :-D

Každopádně, pokud ve vlastní síti bude, co nyní říká, tak to bude bomba. :-) Skvělá alternativa či doplněk k stávající kartě a o jiných sítí nemluvě.
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod Stepik1 23. 5. 2013 08:36

To,že se prezentuji na webu volanizababku.cz jeste nemusi znamenat, ze se dany subjekt bude takto jmenovat. Uvidíme co odhalí 31.5.
Stepik1
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 23. 5. 2013 12:44

Tak ten operátor co slibuje volání za babku se jmenuje 99mobile
http://mobilenet.cz/clanky/99mobile-dalsi-virtual-slibuje-nejnizsi-ceny-a-startuje-pristi-tyden-12094

EDIT: Tak mě napadá, když má v názvu 99 tak by mohl mít ceny třeba 1,99 Kč/min a 0,99 Kč/sms. :-)
Naposledy upravil Fíla dne 23. 5. 2013 13:12, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod speedy 23. 5. 2013 13:35

Tak jsem malinko pátral a řetězec je následující:

Volanizababku -> 99mobile -> Maxprogres

Tato společnost má bohaté skušenosti v oblasti ICT - telefonie, data, televize atd.
Od konce února má firma od ČTÚ příděl 10tisíc čísel 799 990 000 až 799 999 999.
speedy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod speedy 23. 5. 2013 14:25

Ještě bych to doplnil. Nevím jestli se mohou kopírovat obrázky z databáze přihlášek ÚPV. Proto sem uvádím odkaz s obrázkem, který je přímo z otevřené databáze:
Obrázek

I ten enormní počet 9 v získaném rozsahu čísel má jistě simbolický význam.
Název bych tedy videl na 99mobile

Ještě doplním, že domenu www.volanizababku.cz vlastní společnost, která vytváří weby.
Doménu www.99mobile.cz má zaregistrovanou přímo MAXPROGRES. Když zadáte tu, tak jste přesměrováni na Volání za babku.
speedy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peta809 23. 5. 2013 16:47

A nebo mesicni balicek za 99 Kc mesicne, coz by byla bomba. Teda podle toho, co by nabizel.
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod Stormy820210 23. 5. 2013 18:46

Souhlasím s Myšpulínem, tak nějak by to mohlo být, jen si myslím, že pod Vodafone to nebude ;)
Lepší vládnout v Pekle, než sloužit v Nebi.
Stormy820210
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 23. 5. 2013 19:54

Teoreticky proc ne? VF da VO nabidku (na ktere urcite neprodela) - ta muze byt klidne o tolik nizsi, ze se pod cenikove ceny virtual i s primerenym ziskem vejde.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 23. 5. 2013 20:12

Jo tak tohle bude zajímavé. Snad v tom nebude nějaký háček.
vaclavbarak
Pokročilý

Odeslat příspěvekod martinsip 24. 5. 2013 06:15

speedy píše:Tak jsem malinko pátral a řetězec je následující: Volanizababku -> 99mobile -> Maxprogres
Tak jsem se těšil na další 2 virtuály a on to bude jeden. No ale snad mile překvapí.
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor view 20
martinsip
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Stormy820210 24. 5. 2013 16:58

ze.us píše:Teoreticky proc ne? VF da VO nabidku (na ktere urcite neprodela) - ta muze byt klidne o tolik nizsi, ze se pod cenikove ceny virtual i s primerenym ziskem vejde.

Teoreticky možná, prakticky to pod Vodafone nevidím a klidně si na to vsadím ;)
Lepší vládnout v Pekle, než sloužit v Nebi.
Stormy820210
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 5. 2013 19:24

Jsem zvědavý, zatím to vypadá všelijak. Tipuju ale, že to bude přes GTS než skrz Vodníka.
wit.cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ondrajs 24. 5. 2013 23:34

Osobně bych asi ocenil, kdyby tento VO nebyl pod Vodafonem. V oblsasti, kde žiju, má Vodafone katastrofální datové pokrytí. :D
Ondrajs
Junior

Odeslat příspěvekod polda 24. 5. 2013 23:38

Takových míst je v ČR 99%
polda
Pokročilý

Další stránka