GoMobil v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod copper 15. 9. 2013 08:18

Ja to tragicky neberu, jen me stve ze tam maji uvedeno "zdarma" a realita je jina. Je uplne jedno jak se ten poplatek jmenuje, proste je to dalsi naklad spojeny s prestupem jinam.
copper
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dav354 28. 9. 2013 12:20

Zdravím. Gomobil mi taky přišel dobrej a rozhod sem se na něj převést všechny čísla co mam. Bohužel mam ale dost špatnou zkušenost. U jednoho přenosu mi číslo umrtvily na 2 dny. Přístup k řešení byl ve stylu naprostej nezájem - čekejte ono to možná někdy pude... Helplinku nikdo nezvedá a na maily nereagujeme :-). Nakonec jen mail, že oni za to nemohli že prý TMCZ, reagovat začali až pod výhružkou stížnosti na ČTU.. Tak sem si řikal - stane se. No nicméně teďka sem chtěl převést 3tí číslo a zase problém. Ukazuje se, že pravidlo 4 dny na přenos pro Gomobil nic neznamená, zatím to vypadá, že to bude možná 12dní. Hlavně aby to nemuselo být v září, když máte tu akci přenosu zdarma že :-). Reakce podpory opět ve stylu naprostého nezájmu - pravidla a zákazník na posledním místě. Zatim hodnotim Gomobil teda dost negativně.d.
dav354
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kk.berry 28. 9. 2013 16:49

Není to moc příjemné, ale není jedno kdy se číslo přenese? Myslel jsem, že aby byl přenos zdarma, tak je nutné jen do konce září vytvořit objednávku s předáním ČVOP. Jestli se číslo přenese v říjnu, je snad jedno, ne?
kk.berry
Junior

Odeslat příspěvekod GoMobil 1. 10. 2013 09:08

dav354 píše:Zdravím. Gomobil mi taky přišel dobrej a rozhod sem se na něj převést všechny čísla co mam. Bohužel mam ale dost špatnou zkušenost. U jednoho přenosu mi číslo umrtvily na 2 dny. Přístup k řešení byl ve stylu naprostej nezájem - čekejte ono to možná někdy pude... Helplinku nikdo nezvedá a na maily nereagujeme :-). Nakonec jen mail, že oni za to nemohli že prý TMCZ, reagovat začali až pod výhružkou stížnosti na ČTU.. Tak sem si řikal - stane se. No nicméně teďka sem chtěl převést 3tí číslo a zase problém. Ukazuje se, že pravidlo 4 dny na přenos pro Gomobil nic neznamená, zatím to vypadá, že to bude možná 12dní. Hlavně aby to nemuselo být v září, když máte tu akci přenosu zdarma že :-). Reakce podpory opět ve stylu naprostého nezájmu - pravidla a zákazník na posledním místě. Zatim hodnotim Gomobil teda dost negativně.d.


Moc se omlouváme za takovouto zkušenost. Je pravda, že jsme se spolu s přechodem na jiný proces přenosu čísla potýkali s určitými problémy. Nyní již vše funguje tak jak má.

Pro přenos čísla zdarma v období září stačí objednávku v září učinit. Nyní jsme jí však ještě prodloužili ;-)

-- 1. 10. 2013 10:08 --

kk.berry píše:Není to moc příjemné, ale není jedno kdy se číslo přenese? Myslel jsem, že aby byl přenos zdarma, tak je nutné jen do konce září vytvořit objednávku s předáním ČVOP. Jestli se číslo přenese v říjnu, je snad jedno, ne?


Přesně jak říkáte ;-)
GoMobil
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 9. 10. 2013 18:24

Z Twitteru @gomobilcz: Tramtadadá! Ode dneška mohou naši zákazníci sami měnit tarify, datové balíčky a další služby ve své Samoobsluze! A budeme dále zlepšovat :-)
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vat. 4. 11. 2013 22:52

Tak dneska vylezli s novými tarify s tím, ze si kazdy nastaví co potřebuje a je to celkem zajímavý.
vat.
Junior

Odeslat příspěvekod Owec 8. 11. 2013 14:26

jo a v novým ceníku je poprvé "Administrativní poplatek za přenos čísla do sítě jiného operátora 250 Kč"

To si dělají srandu? pořizoval sem si GoMobil taky proto, že nebudu muset platit nic za odchod a teď, když chci přejít se stane toto?

Jak je to s podmínkami, já podepisoval jiný ceník. Poradí někdo, prosím?
Owec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kk.berry 8. 11. 2013 14:34

Gomobil měl poplatek za přenos do jiné sítě od začátku. Jen mám pocit, že to bylo 200 Kč.
kk.berry
Junior

Odeslat příspěvekod Owec 8. 11. 2013 15:28

aha ... ale v ceníku to přibylo až ted v posledním... noo tak je hezký od virtuálů ... csss
Owec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 11. 2013 15:50

Já si pořizoval nové čísla hned na začátku a ten poplatek 250Kč za přenesení čísla od nich tam už byl a to nebyl nijak schovaný. Ono stačí pořádně číst.
anonymni

Odeslat příspěvekod Team 8. 11. 2013 17:17

Ten poplatek opravdu úplně od začátku nebyl napsán napsán v ceníku služeb, ale "pouze" ve všeobecných podmínkách, kde ho mohl někdo snadněji přehlédnout. Ovšem i ty je třeba důkladně pročíst, než člověk smlouvu uzavře.
I don't think, I drink.
Team
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 8. 11. 2013 21:36

Nové ceny mě překvapili. 100 minut za 125 Kč je teď asi nejlepší nabídka na trhu...?
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Casial 10. 11. 2013 23:00

Mám u GoMobilu dvě čísla, i když poněkud "nedobrovolně" - byl jsem zákazníkem jedné nejmenované šedivky, která nyní GMo patrně provozuje a měl jejich tarif od O2, který byl velice fajn. Jmenovitě 1GB internet za 180/měs., sms za 1,2 a volání do O2 za 1,8 (60+1). Nicméně tento tarif skončil a měl jsem na výběr přenos ke GoM nebo nic, tak jsem na zkoušku přešel. Všechny jmenované služby jsou teď dražší, nejvíc však internet, kdy 1GB by mě nyní vyšel na 350 a navíc pod TMo s jejich 16kbps FUPem. Na jejich obranu musím říct, že mají levnější volání do ostatních sítí a volání do své. Tu SIM, kterou jsem používal na mobilní internet do tabletu či notebooku asi zruším úplně a buď si za 350 pořídím tarif s 30GB FUPem, nebo za 175 1GB u Tesca (s výhodou aktivace jen když bude potřeba, taky ten noťas netahám na cesty každý měsíc... No a u druhé SIM jsem na rozpacích - tu má moje mama, která volá celkem poskrovnu a mobilní net nepotřebuje. Doteď provolala tak okolo 150kč, takže se celkem nabízí taky Tesco s bonusem a balíčkem, nebo počkám jak dopadnou první 1-2 faktury - pokud se udrží kolem těch 150, tak asi nic řešit nebudu, v opačném případě se asi poohlédnu jinde - na výběr je dnes naštěstí těch operátorů víc než dost, zaplaťpánbůh... Každopádně já osobně z nabídky GoM moc rozradostněn nejsem.
OnePlus 8T@Odorik&Allrisk
♫: Denon DCD-1500AE•Vincent KHV-1pre•Xduoo XA-10•Sennheiser HD800•AKG K702•Behringer Truth B2031P•
Casial
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Well-being 21. 12. 2013 10:06

Tento virtuál patří cenově mezi ty nejvýhodnější a přesto zde v diskuzi je minimum poznatků. Znamená to, že je natolik bezproblémový, nebo je využíván tak málo ... ?
Ozvěte se prosím zákazníci GoMobilu.
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků