GoMobil v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kaper77 16. 7. 2013 19:37

tedy už jenom tu samoobsluhu a balíček 50 SMS jako dárek v mobilním přehledu. Přísti tyden by mela byt funkční.
kaper77
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vat. 17. 7. 2013 15:49

Zatím spustili přehled nad provolanymi minutami,sms a datech. Je tam krásně vidět do jakejch sítí si co využíval. Opravdu me ta přehlednost potěšila.
vat.
Junior

Odeslat příspěvekod Luboš406k 9. 8. 2013 10:21

Tak jsem taky přešel od T- M k Go. Jsem nadmíru spokojenej. Dříve jsem platil cca 550,- a těď mám za 200,- skoro to samé (menší FUP), ale mě to stačí a když né, tak si připlatím, ale pořád to budu mít o polovinu levnější. Samoobsluha perfektní- krásnej přehled. Takže paráda.
Dříve N82, N8-TM, nyní 808 PV
Luboš406k
Junior

Odeslat příspěvekod Wolfheart 9. 8. 2013 10:56

Bylo by možné poskytnout nějaký ten screenshot ze samoobsluhy? Děkuji
Wolfheart
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vat. 9. 8. 2013 11:38

Když Poslední SMS, nebo když volas ze zahraničí, tak se ti tam objeví další kolonky..
Přílohy
Screenshot_2013-08-09-12-36-37.png
vat.
Junior

Odeslat příspěvekod Wolfheart 9. 8. 2013 16:23

Díky. To nevypadá zle. Je tam i podrobný rozpis čísel a délky jednotlivých hovorů? (nemusí být screenshot)

Lze v samoobsluze zcela deaktivovat internetové připojení?
Wolfheart
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod copper 9. 8. 2013 18:18

Na prvni otazku je odpoved ANO, na druhou NE (samoobsluha je zatim stale v rezimu jen pro cteni, nic se tam nastavovat neda, ale brzy by se to melo zmenit).
~ Carpe diem ~
copper
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 9. 2013 23:25

Do konce zari je prenos cisla ke GoMobil-u zdarma,skoda,ze to zdarma nebylo hned na zacatku.
anonymni

Odeslat příspěvekod vat. 14. 9. 2013 02:33

To jo, opravdu škoda, myslím ze některi zákazníci budou nastvani, když za to museli zaplatit.
vat.
Junior

Odeslat příspěvekod copper 14. 9. 2013 07:29

Ani se nedivim. Ono kdyz prenasis dve cisla + postovne tak jsou ctyri stovky fuc, to uz je treba castka jedne mesicni utraty. Akorat mi z te akcni nabidky neni jasne zda bude zdarma i SIM, nebo tam poplatek zustava.
copper
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 14. 9. 2013 08:25

O SIM se nic nepise, takze predpokladam, ze tam poplatek zustava.
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 9. 2013 10:44

Poplatek za SIM zustava.Ale tak i ta sleva 150kc furt lepsi nez nic. Dle FB tim odpustenim poplatku za prenos chtej zjistit,jestli ten poplatek za prenos opravdu odrazuje od preneseni cisla k nim.
anonymni

Odeslat příspěvekod copper 14. 9. 2013 18:33

V tom pripade je to nedomyslena akce, ktera dle meho povede k minimalnimu efektu. SIMka CZK 100,- a postovne 99,- takze poplatek je sice neprimy, ale stale zustava.
Navic pokud anoncuji na webu preneste sve cislo ZDARMA a pak mi dojde SIMka na dobirku za 199,- vyhodnotil bych to jako klamani spotrebitele.
copper
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vat. 14. 9. 2013 21:00

Ale přenos čísla zdarma je, ten odpustili a při objednavani služby se ti zobrazí i další poplatky, takže zákazník je se vším seznamenej. K tomu se da simka i vyzvednout u nich ( chápu ze to je pro minimum lidi) a potom je tam už pouze poplatek za sim 100 Kč...
vat.
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 9. 2013 21:51

Ten poplatek za SIM bych nevidel tak tragicky.O2 jsem taky musel zaplatit 99Kc.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků