Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 14. 8. 2019 21:27

Ha tak se mi metodou pokus-omyl podařilo zjistit kód na ten internet na 24 hodin. SMS kód je INTERNET24 A na 999346. Na deaktivaci je INTERNET24 D. Takže do šablon a v sámošce deaktivovat. Aspoň je sranda stálo mě to 19 z kreditu :-) Díky T mobile za neomezené léto...
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 14. 8. 2019 23:06

Občasný přístup k internetu provede telefon i když má veškerý provoz zakázaný. Stalo se mi to už několikrát a důvodem byla synchronizace času. Jediná možnost je vytvořit si a nastavit jako výchozí jiné APN.
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 15. 8. 2019 15:17

A nebo deaktivovat v app nebo samoobsluze a pak ad-hoc aktivovat a rovnou deaktivovat sms (při deaktivaci v aplikaci se mi vypnul hned ale pomocí SMS co jsem uvedl doběhl do 24 hodin a pak se neobnovil). Když není aktivní tak to nemůže nic sežrat.

-- 27. 8. 2019 17:19 --

Aktuální akce z Tesco HM: Sim Klik 1 za půlku (249,-)

-- 11. 9. 2019 19:27 --

Dlouho jsem se tak nepobavil právě mě přišla SMS že u balíčků Klik a Neomezeně jde nově automatický dokup dat z bonusovýho kreditu(!) Kdyby radši nechali týden neomezeně se slevou z datových balíčků. Takhle je to půl giga za 100 bonusu.

-- 18. 9. 2019 09:24 --

A dnes další SMS do síně slávy :
"Mili zakaznici. Od 20.10.2019 pro vas spoustime bezplatnou linku pro aktivaci a deaktivaci slu�eb, staci z Tesco Mobile SIM vytocit *25. Linka pro kontakt s operatorem zustava 841 11 22 55 a je zpoplatn�na 5Kc/minutu. Pokud by jste se zmenou nesouhlasili, mate moznost do 20.10.2019 zrusit sluzbu bez sankce, vice info na www.tescomobile.cz"
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod jege 20. 9. 2019 14:40

Už mě to neustále hlídání nastavení balíčků a studování tuctů různých nových balíčku přestalo bavit, takže se vracím zpět na O2. Domluvil jsem 1x Neomezeně s 1 GB a 1x Neomezeně s 14 GB za necelou tisícovku. Sice je to závazek na 2 roky, ale dostal jsem tomu 2.5 a 4 tisíce na nové telefony/tablety.

Asi ve výsledku nějakou tu stovku přeplatím, ale nebudu se muset nijak omezovat a pořád kontrolovat zůstatek a platnost kreditu i nastavení jednotlivých balíčků. Když si za 100 Kč/měsíčně vezmu datovou kartu na sdílení těch 14 GB, které nemám šanci spotřebovat, tak elegantně vyřeším i pevný Internet do kanceláře, jelikož nějaký LTE modem/router s kabelovými výstupy i s WiFi mi leží ve skříni. :-D

Good Bye Tesco Mobile. Sice škoda SIM s dvojnásobným kreditem, ale v poslední době jsi to fakt přeháněl!
jege
Junior

Odeslat příspěvekod radim 20. 9. 2019 17:14

Jediné rozumné řešení.
radim
Junior

Předchozí stránka