Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod libol 29. 5. 2020 10:11

milbust píše:
Majk píše:Tak bohužel. Balíček neomezeně nejde okamžitě zrušit, ale čeká na konec platnosti. Tudíž než stihnu aktivovat clubcard balíček, propadne mi bonusový kredit. :(
Pěkně na nic

Před chvílí jsem balíček předčasně deaktivoval. Nejde to však v samoobsluze. Deaktivoval jsem přes chat. A vzápětí aktivoval ClubCard balíček z bonusového kreditu. Takže nic mi nepropadlo.

Tak a teď jsem zmaten, tak jen pro jistotu.
Když dnes (abych nezapomněl) zruším Balíček neomezeně - přes samoobsluhu - bude funkční do zítřejšího večera (kdy mu končí platnost).
libol
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 29. 5. 2020 15:57

Přesně tak deaktivací v samoobsluze se balíčku nezkracuje platnost a doběhne do konce platnosti (vlastně se zruší jeho automatické obnovení). Na infolince lze zrušit předčasně jakýkoliv balíček na počkání ovšem je jednodušší pokud si ho člověk aktivně předtím nedeaktivoval v samoobsluze pak ho můžou zrušit do druhého dne (jen to trvá déle).
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod Hedvika87 7. 6. 2020 17:24

Dobrý den chtěla bych se zeptat synem mám tesco mobile a syn. byste chtěl zeptat jestli na pevné síť a mobilní síť. kolik stojí hovor?
Hedvika87
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 7. 6. 2020 18:23

Další robot?
suram
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 7. 6. 2020 20:38

hedvika87 na obalu SIM karty jsou uvedené všechny údaje co potřebujete vědět.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod daja33 7. 6. 2020 22:18

Nemám posledních pár dnů moc času sledovat co se děje.Ale co to je tady i jinde na fórech za problém že buď se objevujou koko.. nebo divnej strojovej překlad?
daja33
Junior

Odeslat příspěvekod suram 8. 6. 2020 04:01

Útok bota. Testuje a pak bude přidávat reklamní odkazy.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod psmikum2 8. 6. 2020 07:10

Tak po dlouhých letech také opouštím Tesco Mobile. Byl jsem u nich od začátku, ale nejsou v dnešní době vůbec flexibilní a tím pádem konkurenceschopní. Škoda. :-/ Po tom dubnovém uvolnění smluv jsem se rozhodl zkusit klasického operátora T-Mobile (100m+100sms+10GB s 50% slevou na 3 měsíce) a po třech měsících zkusím vybojovat nějakou retenci a případně asi přejdu jinam, třeba tu v září už bude nějaká dobrá klasická nabídka a teď přes léto budu mít aspoň hodně dat. :) Tak se tu mějte. ;)
psmikum2
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 13. 6. 2020 09:16

Právě jsem narazil na zajímavý jev. Po dobití za 300 se u edice 4 (ne)výhody za dobití účtují hovory 30+30 (kratší hovory než půlminuta 0,75 Kč). Po vypršení sazby za dobití 300+ to účtuje normálně 60+1. U 2x kredit se toto neděje (tam není změna sazby u hovorů/SMS jen se čerpá bonus). Máte to taky tak?
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod philmencz 2. 7. 2020 20:52

TESCO mobile evidentně aspiruje na virtuála určeného k zániku. V čem jsou No1, tak je ve vydávání ceníků. Jeden vydali v květnu, další je platný hned od 1.7. a aby klienti náhodou nevyšli ze cviku, tak od 4.8. je hned další....a co se neděje, ceny jdou nahoru...sice se přidávají data, ale s tím i cena.
Balíčky KLIK se přejmenují na Neomezeně, aby to "lépe" vypadalo a ceny jsou stejné. Ale ať se na mě TESCO nezlobí, ty ceny jsou úplně mimo mísu...u T-M mohu mít bez úvazku neomezené volání a sms +1,5GB za 525,- (a cena lze uhádat i mnohem níže), u TESCO je to za 599,-.....neomezenka+3GB u TM za 625,-, u TESCO za 699,- a "bomba" dokup dat 0,5GB za 149,-!!! a to nemluvě o Emtéčku.
Internet za dobití se zvedá z 0,5GB na 2,5 GB, ale i cena ze 149,- na 249,-, navýšení o 1GB za 199,-!!!
A zároveň zapomeňte, že u netových balíčků, které do teď byly MINI se 100MB za 99,-, nově 500MB za 199,-, MIDI z 500MB za 199,- na 1GB za 249,-, MAXI z 1,5GB za 299,- na 2,5GB za stejnou cenu, EXTRA z 5GB za 549,- na 7,5GB za 499,-, to je jedno z mála snížení, ale to by nebylo TESCO, aby zase nevymysleli jejich chytré hlavy další "kraviny" a to dokup za 79,- už nenajdete , takže 5+5GB za 549 + 79 už nebude, nově bude 7,5GB+1GB za 499+199...ale pokud budete chtít mít dokup levnější, budete si muset zapnout automatický dokup, který se zvyšuje z 50MB na 100MB á 10,-Kč, takže 10x100MB dokup vás vyjde na 100,- oproti jednorázovému dokupu 1GB za 199,-. Celá rodina jsme tam měli čísla a všech 8 čísel šlo jinam, na tohle už za chvíli nebude stačit ani vysoká :-D
philmencz
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 2. 7. 2020 21:49

Typická O2 ojebávačka!
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenek73 2. 7. 2020 21:59

A koukám, že zrušili internetové balíčky Internet150, 250 a 350, které bylo možné hradit z bonusového kreditu. Sice byly předražené, ale k čemu jinak šlo využít bonusový kredit kromě Clubcard balíčku. Takže SIM dvojnásobný kredit je vlastně k čemu? Za dobití nedostávají volání a SMS v síti zdarma, volání dražší než u nového tarifu...
Zdenek73
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 3. 7. 2020 06:38

Tak to je k pláči jestli ruší staré inet balíčky oproti novým zas tak předražené nebyly. Po započtení dobití na pokladně za 220 celkem 630 bonusokreditu vycházely cca na 1/3. Nebo jako bonus za dobití 220 byl 1GB dat a 280 kreditu.
Jinak letní akce Tescomobile je taky směšná pokud si aktivujete balíček extra v aplikaci do konce července máte druhý zdarma. Ne že by přidaly data ale za měsíc se obnoví zdarma. Když to srovnám s Bleskmobilem který má teď na 3 měsíce 15GB po 250 to je od Tesco fakt vyjebávka.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod chosta 3. 7. 2020 06:48

Tesco je celé předražené já už jsem od nich dávno utekl žádné dobré ceny a žádné výhody.
chosta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 3. 7. 2020 07:08

Jedině kdo potřebuje víc volat bez dat a není pro něj problém dobíjet v Tescu. Po dobití za 220 aktivovat Clubcard balíček pak po provolání Clubcard a 30 zbylých bonusu zapnout Štědrých200. Celkem 372 minut mimo siť (přes 6 hodin!) + po dobu aktivních balíčků volání +SMS do Tescomobile neomezeně (až 2 měsíce). Ale je to tak specifické využití že to pramálo lidí využije. Zbytku bude propadat bonus a zdražovat služby.
hauzz
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka