Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Reku 8. 12. 2014 09:10

Zbytečná diskuze. Jim nejde o prodeje nebo počet zákazníků. Prostě vyprodají sklady, aby co nejdříve prodávali nové simky.
Pokud budou nové simky s LTE, tak by bylo blbé prodávat dva druhy simek a rozlišovat.

Takže jde téměř jistě jen.o normální výprodej, na kterém něco tratí. Samozřejmě se spekulantama s lístkama na tramvaj počítají v určitém množství.
Na druhou stranu NENÍ PROBLÉM udělat třeba polovinu kreditu nebo celý jako bonusový, určený jen ma služby Tesco. Toto mohou udělat softwarově kdykoli. Mobil.cz to také tak udělal - na začátku byl celý kredit nebonusový a pak polovinu udělali bonusovou.... Jak jsem se pak skoro divil, když jsem aktivoval starou simku..... Takže zavedli zpětně :D
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod malejarda 8. 12. 2014 19:00

smajlik2 píše:Ty statistiky simek z této akce budou pro Tesco smutné, ale až za rok až jim skončí platnost. ...

Platnost neaktivovane SIM je jen rok od nakupu? Nebo za jak dlouho od nakupu ji mohu jeste aktivovat?
malejarda
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 8. 12. 2014 19:10

Nákupu ne. Přímo na tom balení je něco o platnosti (tuším 12/2015, jistý si ale nejsem).
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malejarda 8. 12. 2014 19:27

Aha, takze tohle zkontrolovat jeste pred nakupem, aby byla platnost co nejdelsi, kdyz jich budu kupovat vic. Jinak tedy, kupoval jste nekdo vic tech SIM do zasoby? Chci jich koupit cca 20 a ve stojanech jsem videl max. 4.
malejarda
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 12. 2014 19:31

Nemáte někdo ani trošku tušení jak bude vypadat nová nabídka Tesco mobil?

Jsem na nové tarify hodně zvědavý, už to přeci musí mít naplánované. Mám obavu, že to zveřejní 31.prosince 2014.
anonymni

Odeslat příspěvekod malejarda 8. 12. 2014 19:34

Podle toho jak proklamuji, ze se chteji zamerit na vice platici zakazniky, to bude vonicem.
malejarda
Junior

Odeslat příspěvekod Tompr 8. 12. 2014 19:37

Tak to budeš řešit až v lednu no..ja nevím co tu všichni stresujete nabídek je tolik že není prostě problé jít jinam a když jim uteče hodně lidí tak to budou muset řešit...
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod GymmiCZ 8. 12. 2014 19:40

Jestli TESCO Mobile bude mít novou nabídku tak bych to viděl, že bude tarif T125 a T250 protože vyšší se jim už nevyplatí.
GymmiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 8. 12. 2014 19:44

Staré simky lze aktivovat do konce roku 2015
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod malejarda 8. 12. 2014 20:09

Takze to znamena, ze dvojnasobny uvodni kredit SIMek koupenych za 75 Kc lze vyuzit az do konce roku 2016. Takze koupim 21 SIMek na data. 12 jich vyuziji pro pripojeni PC k internetu (dva roky internetu) a 9 v dualSIM mobilu (18 mesicu internetu, 6 mesicu uz mam predplaceno).
malejarda
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 8. 12. 2014 20:55

Platnost budo mít asi všechny stejnou (už si to nepamatuju, kupoval jsem jich do šuplíku pár už vloni). Bejvaj i za vchodem (jak kde), pak v oddělení mobilů/elektro a i na kasach.

malejarda píše:Takze to znamena, ze dvojnasobny uvodni kredit SIMek koupenych za 75 Kc lze vyuzit az do konce roku 2016. Takze koupim 21 SIMek na data. 12 jich vyuziji pro pripojeni PC k internetu (dva roky internetu) a 9 v dualSIM mobilu (18 mesicu internetu, 6 mesicu uz mam predplaceno).

Řek bych jen do konce června 2016. Kredit platí jen 6 měsíců ne?
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malejarda 8. 12. 2014 21:29

Aha, tak to musim snizit pocet SIM na 15 kusu, ja myslel, ze uvodni kredit ma platnost rok. :-(
malejarda
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 8. 12. 2014 22:03

Přesně tak. Musí se aktivovat do KONCE ROKU 2015, kredit platí půl roku.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 8. 12. 2014 22:26

Bacha, Reku tě lže! Neplatí půl roku, ale jen 180 dní, takže 29.června šlus :-)

EDIT:No a já tě tedy, koukám lhal taky :-)
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 8. 12. 2014 22:37

Já jsem u nich HLAVNĚ kvůli těm 200kb/s po překročení fupu.
Jestli tohle nějak změní, přecházim okamžite...zřejmě Mobil.cz
CosiOdvedle
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků