Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod djdekl 5. 12. 2014 10:49

Na novou nabidku, ktera bude v unoru, budes moct pripadne prejit...
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 5. 12. 2014 10:57

Tohle se tu řeší asi tak poslední 3 měsíce, nejprve čti, potom se ptej.
Nikdo tu zákulisní informace stejně nemá a i kdyby měl, nesmí je zvreřejnit.

Číslo si teď klidně převeď a máš garantovaný bonusový kredit do konce roku 2015...je to předplacenka, takže můžeš číslo převést zase kdykoliv jinam.

Proč se toho všichni furt tak bojíte sakra?!
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 5. 12. 2014 11:12

Rousini palec nahoru, perlis :) jinak teda prejit na nove tarify, ci co to bude, budes moct v pohode. Psali to zastupci Tesco na facebooku, takze klidne prenes cislo ted a v unoru se rozhodnes, co dal.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 5. 12. 2014 12:30

polda píše:Prihlasenim karty do samoobsluhy na clubcard se Sim aktivuje take.

Aha, nemám zatím s aktivací SIM Tesca zkušenost. Takže kdo by chtěl třeba za rok víckrát nepravidelně datovat po 75 Kč měsíčně, a nechce si svinit svojí pravou Clubcard zápisy v registru, že už třeba 9 spárovaných SIM jen vždy vyžralo měsíc datového kreditu,a poté již se v životě ta SIM nepřihlásila do sítě (bódejť by jo, když letěla po 30 dnech hned do koše), může si na info na to založit novou, třeba s údaji: Miloš Passy, U Brusnice 188/1, 118 00 Praha 1, tel.: +420 224372201 :-)
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 5. 12. 2014 12:50

proc na konkretni kterou uvedls?proc ne na absolutne fiktivni? trosku si zahravas s banem..
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 5. 12. 2014 13:23

ooooooooo:?
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 5. 12. 2014 13:55

Dnes v tescu nakup asi za 1600 a slusne jsem se zeptal jestli mi k tomu rovnou muze pridat ty levne sim karty. Nebyl problem jen se ptala kolik jich chci a zda chci vybirat cislo, protoze musela jit k jine kase, na teto jiz zadne sim nebyly. Takze v klidu jsem si odnesl 3 sim kazdou za 75 kc a kupon jsem ani nepotreboval, ikdyz bylo videt, ze jich tam u sebe ma pripravenych dost
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 5. 12. 2014 14:23

Asi ale nascanovala i čárový kod z kuponu (nevšim sis?). Nebo prostě v systemu už nastavili cenu na 75 Kč (nebo na závěr nákupu/účtenky automatickou slevu 75 Kč), a ta se účtuje každému, tedy i tomu, kdo si vezme kartu v regále s cenovkou 150Kč. Biti jsou teď ti blbci, co si jdou koupit SIM na eshop. Tam to ukazuje cenu 150Kč a o možnosti kuponu žádná zmínka , ale třeba jim přijdou 2 kusy :-)
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 5. 12. 2014 14:33

Asi tam kupon nacitala, ale rekl bych, ze jen jeden a sleva fungovala na 3 sim karty uplne v pohode
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod rousini 5. 12. 2014 21:17

Spike26 píše:Rousini palec nahoru, perlis :) jinak teda prejit na nove tarify, ci co to bude, budes moct v pohode. Psali to zastupci Tesco na facebooku, takze klidne prenes cislo ted a v unoru se rozhodnes, co dal.


Hele chlapi, já tím nežiju, FB jde mimo mě. Občas topic o Tescomobile čtu, ale protože nic konkrétního nevím, tak se ptám...
Díky těm, kterým jsem stál za odpověď.
rousini
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 7. 12. 2014 20:36

Taky jsem ted kupoval jednu do zásoby...aktivuju až někdy v příštím roce.
Normálně jsem se na pokladně zeptal jestli mi tam ten kupón co by mi dala může načíst rovnou, řekla "asi jo" naskenovala kupón a po chvíli to ukázalo sleva -75,-kč ...taky tam těch kupónů měla fůru...jen simku už jednu jedinou poslední :)
Jestli se Tesco Mobile bude na konci roku chlubit 300 000 tisíci uživateli, ani bych se nedivil...z toho já mam asi 5 simek ;)
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 7. 12. 2014 22:38

"Jestli se Tesco Mobile bude na konci roku chlubit 300 000 tisíci uživateli, ani bych se nedivil"

Prodanejma možná. Řekl bych ale, že půlka SIM Tesca leží dosud u kupců v šuplíkách a poleží si tam přes Silvestra i z té současné "akce 75 Kč".
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 7. 12. 2014 22:58

Jen ja jsem si jich bral tusim 5 :-D vyjde mi lip kupovat v praze mhd pres sms nez mesicni studentska, ale jezdim teda velmi malo
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 7. 12. 2014 23:17

BeznyFrantaUzivatel píše:"Prodanejma možná. Řekl bych ale, že půlka SIM Tesca leží dosud u kupců v šuplíkách a poleží si tam přes Silvestra i z té současné "akce 75 Kč".

Na to přesně jsem narážel ;)
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod smajlik2 8. 12. 2014 07:24

Ty statistiky simek z této akce budou pro Tesco smutné, ale až za rok až jim skončí platnost. Aktuálně to čísla zlepší a pochlubí se vyšším počtem zákazníků. Tipuju, že u 75% se vyčerpá kredit a nikdy se další nenabije a zahodí.
Mohli by před expirací posílat smskou nějakou nabídku, aby si zákazníka udrželi dál. Pár procent simek by tím udrželi v síti.

-- 8. 12. 2014 07:29 --

tomasvlasak píše:Jen ja jsem si jich bral tusim 5 :-D vyjde mi lip kupovat v praze mhd pres sms nez mesicni studentska, ale jezdim teda velmi malo

Šetřit se musí. Hlavně pak v tom neztratit přehled :-) Celkem tě Tesco počítá kolikrát?
smajlik2
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků