Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 30. 10. 2020 14:37

Ne je to flat do všech sítí ale údajně se pro něj musí každý měsíc volat podle toho co psal Raziel-CZ. Osobně vyzkoušeno nemám.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod PierreUSA87 31. 10. 2020 10:17

psmikum2 píše:PierreUSA87: Když jsem od nich odcházel, tak mi to nabídli, ale pouze na měsíc (jestli jsem to správně pochopil), takže nic moc. :-/ Teď jsem u T-Mobile, kde jsem měl 3 měsíce slevu 50 % a po uplynutí mám slevu 55 %, takže spokojenost a nemusím nic hlídat. ;)


Super, diky, a prechod, kdy toto nabidli byl pres chat nebo zavolanim? Diky
PierreUSA87
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 31. 10. 2020 12:07

Přes chat se dá OKU získat zdarma narozdíl od infolinky zkusil bych to tam. Pravda mě při žádosti o OKU pro 4 čísla mě ty OKU poslali a nenabídli ale u T-mo mám pro ně 60% slevu tak je to lepší.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Millhaus 11. 11. 2020 06:36

Toto mi poslaly:


Dobrý den,



stále naše služby vylepšujeme a zajímal by nás Váš názor, z jakého důvodu chcete přejít k jinému operátorovi?

Pokud byste u nás zůstal, mohla bych Vám nabídnout balíček Neomezeně s 1 GB dat za 199 Kč/měsíc na 6 měsíců. Balíček obsahuje neomezené volání a sms do všech sítí a 1 GB dat na 30 dnů.

Pokud trváte však na zaslání ČVOP kódu nebo OKU kódu, prosím o uvedení telefonního čísla a PUK kódu nebo výrobního čísla sim karty, které naleznete na její zadní straně. Po řádném ověření Vám tento kód zašleme.

Přeji pěkný den.



Původní zpráva:

chci OKU kod





--

S pozdravem



Petra Koutná

Péče o zákazníky



Tesco Mobile

t: +420 841 11 22 55

e: info@tescomobile.cz

www.tescomobile.cz
Millhaus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intago 11. 11. 2020 09:02

6 měsíců je málo a jeden giga je nula nic ;-)
intago
Junior

Odeslat příspěvekod libol 11. 11. 2020 13:08

Mi v chatu poslali OKU bez jakýchkoli dalších požadavků

Jinak ta retence nevypadá špatně - na Tesco Mobile - je to vlastně jejich DIGI za polovic

K tomu DIGI - chápu, že si budou prachy strhávat každý měsíc z karty. Co nechápu je co potom se zbylým kreditem ( co tam mám + co mi připíšou jako "poděkování").
libol
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 11. 11. 2020 15:51

Na síť O2 asi jedna z nejlepších cen za neomezenku s daty. Přímo v O2 horko těžko to samé za 300 pri troše štěstí a toho dohadování. Dokonce nekomu nabídlo Tesco to samé za 99 ale každý měsíc se musí volat o prodloužení této ceny. Na druhou stranu na předplacence nejlepší nabídka na trhu, na retencích u paušálů se níž nedostanete jako RČ, U T-mobile 190 za to samé. Ale pro 1 SIM už ne. A navíc u Tesco jde 300 kreditu na pokladně za 220 reálných, kdo má edici 2xkredit tak za bonus může zaplatit resety FUP a rázem je z toho úplně jiná nabídka... 8-)

-- 11. 11. 2020 15:57 --

Tak jsem na to koukal je to 500MB / 149 tak za 220 je to 1GB za bonus kredit. Aspoň něco...

-- 12. 11. 2020 07:00 --

Ještě doplním postup na získání FLAT+1GB za 99 Kč (převzato od člověka jehož přezdívka se zde raději nevyslovuje) :
"Je to klasická retence. Stačí si vzít FLAT + 1GB za běžnou cenu na měsíc a pak přes bububu získávat balíček každý měsíc za 99 Kč. Zatím se musí Tesco s tím každý měsíc otravovat a prý to funguje. Osobně s tím zkušenost nemám, ale znám lidi, kteří ano. Pro mne důvěryhodné lidi."

-- 8. 12. 2020 18:30 --

Vánoční dárek v apce FLAT+1GB za 1 korunu. Jako digi tarif, nutno zaplatit kartou tak si balíček nezapomeňte deaktivovat další měsíc by z karty strhli 499 a to nechceš.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 9. 12. 2020 11:39

Ted jsem si DIGI za 1Kc aktivoval.V zůstatku vidím stále jen svůj starý zbytek kreditu a v samoobsluze jim nefunguje komunikace/chat.
akburt
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lumík930 9. 12. 2020 12:36

A co by jsi chtěl vidět? Dobije se koruna a strhne se koruna. Jak je balíček aktivovaný, hned ho zrušíš a je to. Do konce období je aktivní a pak se neprodlouží.
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 9. 12. 2020 18:00

Teď koukám že dávají v apce 7,5GB balíček taky za korunu. Takže nejdřív aktivovat Digi 1 a pak Extra, jen by chtělo ověřit jestli můžou být oba balíčky najednou.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lumík930 9. 12. 2020 18:18

Nemůžou, když aktivuješ jeden za korunu, druhý už není za korunu, jen je o něco levnější, než plná cena, myslím o stovku...
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 10. 12. 2020 05:20

hauzz píše:Teď koukám že dávají v apce 7,5GB balíček taky za korunu. Takže nejdřív aktivovat Digi 1 a pak Extra, jen by chtělo ověřit jestli můžou být oba balíčky najednou.


Myslite, ze to pujde aktivovat na kazde nove aktivovane karte, kdybych si ted jednu rozloupnul a aktivoval? Na obale simky tusim Nonstopchat, mam z jejich eshopu za 49 kc/kus.
Pise se v te appce neco o tom, dokdy je tento balicek mozne aktivovat a dokdy vyuzivat, dokdy proste ta nabidka plati? (treba VF ma to zahajeni vyuzivani myslim az do konce ledna). Platba te 1 kč jde teda pouze kartou s vyzadovanym nastavenim opakovane platby?
Predpokladam, ze to je jenom na jeden mesic.

Totez by mne zajimalo u te nabidky Flat + 1 GB za 1 kč. Dokdy to platí? Aktivace vždy pouze v appce? diky

-- 10. 12. 2020 05:29 --

hauzz píše:Vánoční dárek v apce FLAT+1GB za 1 korunu. Jako digi tarif, nutno zaplatit kartou tak si balíček nezapomeňte deaktivovat další měsíc by z karty strhli 499 a to nechceš.


Nebo hned pote na platebni karte zablokovat internetove platby, pokud je nepouzivate a muzete to takhle udelat. Ale samozrejme, ze nejjistejsi je balicek hned deaktivovat (snad dobehne, doufam) a pripadne navic zablokovat internetove platby, je-li to mozne. Ja jsem holt opatrny.
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 10. 12. 2020 12:31

Nabídka se mi zjevila v apce, na jejich stránkách jsem to nenašel. Jestli je to jen pro "věrné" nebo platí i na nových SIM nevím. Aktivovat se musí do konce roku a cena 1 Kč platí samozřejmě na měsíc, balíčky u Tescomobile jsou samoobnovující proto jsem psal deaktivovat (raději si na chatu ověřte že balíček doběhne, u většiny balíčků u Tesco to tak bylo. Jen internet na den se deaktivoval okamžitě a to ještě jedním ze způsobů už nevím jestli přes SMS nebo v aplikaci.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lumík930 10. 12. 2020 15:50

Ano, po deaktivaci doběhne každý balíček.... Mám vyzkoušeno osobně vícekrát.
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod nody.nody 14. 12. 2020 11:48

Asi hloupý dotaz ale je když volám z tesco mobile na jiné tesco mobile číslo (bez balíčku jen s tou simkou co ted koupím v Tescu za 69 kč a má kredit 150 kč). KDyž z této simky volám na jinou simku z tesco mobile, je hobor fakt naprosto zdarma...? Nemám zkušenosti s virtual operátory a mám problém tomu uvěřit... Jaké jsou tam limity..? (např. hovor max 1 hodinu dlouhý? nebo max třeba 5 hodin hovoru denně zdarma a pak se platí?

díky
nody.nody
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků