Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod CaPlanePourMoi 18. 12. 2013 15:34

mandak1: Díky za tip! Už mám SIM zdarma doma. Stačí na pokladně předložit clubkard a kupon z http://advent.clubcard.cz/ Akorát sebou v batohu nenosím tiskárnu a pani na informacích mi nechtěla pomoc a kupon vytisknout, takže jsem se prošel :-)
CaPlanePourMoi
Junior

Odeslat příspěvekod Roger73 18. 12. 2013 15:42

mandak1 píše:V adventním kalendáři Clubcard se objevila dnes zajímavá nabídka - vánoční kupon na SIM kartu v hodnotě 150 Kč zdarma. Platí od 18. do 20. 12. Takže pokud máte někdo Clubcard a uvažujete o Tesco mobile, tak je to rozhodně zajímavá nabídka.


A můžu se zeptat, kde je k dispozici ten adventní kalendář? Chodí to jenom majitelům Clubcard jako součást toho pravidelného vyúčtování s kupónama (mně to teda nepřišlo, ale zase tolik v Tescu nenakupuji) nebo je to někde k dispozici na stránkách Clubcard apod.?

To znamená, že s tím kupónem je tedy simka TEscomobile s kreditem 150 Kč zdarma?
Roger73
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 18. 12. 2013 16:05

Je použití kupónu vázáno na tu konkrétní Clubcard, z jejíhož online "adventu" byl vygenerován, nebo s tím mým kupónem může přijít do Tesca i majitel jiné Clubcard, který si ale už na ní SVŮJ kupón uplatnil?
Konkrétně: Jsem i se svou Clubcard mimo dosah Tesca (hory, cizina, atd.), na netu si vygeneruji pdf kupon a pošlu mailem znamému, aby s ním skočil do Tesca. Který si ale bude brát SIM i na sebe se svým kupónem.
Jak to hlídaj? Má každý kupón svůj čárový kód, nebo zablokujou už jednou použitou Clubcard?
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mandak1 18. 12. 2013 16:10

Roger73 píše:A můžu se zeptat, kde je k dispozici ten adventní kalendář?
Adventní kalendář je zde http://advent.clubcard.cz/.
mandak1
Junior

Odeslat příspěvekod Roger73 18. 12. 2013 16:20

Děkuji Mandak1. Ale ta získaná SIM karta TEsco dokdy má platnost. dokdy se musí aktivovat? Mělo by to být na ní napsané. Díky moc
Roger73
Junior

Odeslat příspěvekod ntr23 18. 12. 2013 16:50

TeĎ jsem přijel z Tesca. Nevydali mi tu kartu. Prý je v kalendáři chyba a je to jen na 1+1SIM zdarma. Takže zaplatím 150 Kč a mám dvě SIMky. Pokladna jim to nebere a už to ověřovali na centrále. Tak jaktože ji někdo má a mi ji nedali?
ntr23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Roger73 18. 12. 2013 16:53

ntr23: Tak teď to s těma simkama začíná být zajímavé, že to půjdu asi taky vyzkoušet. Možná platí, kdo nezaváhal, ten vyhrál.
Roger73
Junior

Odeslat příspěvekod lusiferr 18. 12. 2013 17:10

No na poukazu je napsáno, že kupon je platný jen s clubcartou, od 18 do 20 .12.

Takže je jasné, že SIM je vázána na Clubcard. Jedna Clucard, jedna SIM v této akci.
lusiferr
Junior

Odeslat příspěvekod ntr23 18. 12. 2013 17:30

Ano, vím co tam je napsané. Na informacích tvrdila, že na tom kupónu je to špatně napsáno. Sám jsem ji říkal, že nikde ani na webu nic o dvou kartách není.
ntr23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bublacek 18. 12. 2013 17:32

Kdo chce číslo kuponu na 150 kč tak napište..platí to na nově aktivovanou kartu...jinak Tesco je super ve všem !!!!
bublacek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lusiferr 18. 12. 2013 17:46

Jak to myslíš ?
lusiferr
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 18. 12. 2013 17:46

Že by práce pro ČOI? :-)
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lusiferr 18. 12. 2013 17:55

Je to normální dárek od Clubcart....Takže kupon+ Karta= Simkarta....Telefonicky ověřeno
lusiferr
Junior

Odeslat příspěvekod ntr23 18. 12. 2013 18:12

Když nenarazíš na ženskou, která si trvá na svém a nechceš s tou kartou v ruce v pípacím obalu z obchodu utéct.
ntr23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lusiferr 18. 12. 2013 18:14

No, já vím, ta má informace není proti tobě....ty seš postižený...měl by sis na postup stěžovat Pošli Email na Tesco...
lusiferr
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků