Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz


Odeslat příspěvekod jnexflex 14. 11. 2013 10:54

Tak uz mam je den prechodu od VF k Tesku.Sedim na P5 Smichov a chtel jsem testovat LTE.Dle pokryti O2 bych mel byt v dosahu LTE.Naskocilo me jen 3,5G cili to H+.Zajimalo by me, jestli potrebuju jinou SIM na LTE, jako jsem potreboval u Vodafonu.A nebo jen mapka O2 keca a muzu byt v klidu? :) Jo a mam Galaxy S4...
jnexflex
Junior

Odeslat příspěvekod ddaveid 14. 11. 2013 12:52

Myslím, že česká s4 má blokaci na LTE, ale samozřejmě to jde rozchodit.
ddaveid
Junior

Odeslat příspěvekod jnexflex 14. 11. 2013 13:25

Fakt?Neni to blbost? :) Ja jsem si musel u VF vymenit sim za jinou, co podporuje LTE.Realne jsem stejne mel smulu, protoze v Praze VF LTE nema.Jako posledni...
jnexflex
Junior

Odeslat příspěvekod ddaveid 14. 11. 2013 13:54

Tak už je asi na s4 oficiálně sprovozněné. S4 nemám, tak mě to extra nezajímá. Jen vím, že při custom rom flashuješ patch, který sprovozňuje wifi a lte.
ddaveid
Junior

Odeslat příspěvekod jnexflex 14. 11. 2013 14:02

Takze vse jinak.Ofiko sdeleni Teskomobilu:
Dobrý den pane XXX,
reaguji na Váš dotaz ohledně LTE.
LTE je samozřejmě tam, kde mapa pokrytí od O2 ukazuje, nicméně naše SIM karty Tesco Mobile LTE bohužel neumožňují, proto se na LTE nenaladíte.
S přáním příjemného dne.
jnexflex
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 14. 11. 2013 16:57

jnexflex píše:Tak uz mam je den prechodu od VF k Tesku.Sedim na P5 Smichov a chtel jsem testovat LTE.Dle pokryti O2 bych mel byt v dosahu LTE.Naskocilo me jen 3,5G cili to H+.Zajimalo by me, jestli potrebuju jinou SIM na LTE, jako jsem potreboval u Vodafonu.A nebo jen mapka O2 keca a muzu byt v klidu? :) Jo a mam Galaxy S4...

Na Note 3 LTE funguje bohuzel ale ne s Tesco SIMkou, ale treba zde ve Frankfurtu s mistni SIMkou mam v telefonu moznost se na LTE pripojit, z vuvodu ale slabsiho pokryti a nutnosti byt na IM porad bez vypadku mam docasne zvoleno rucne jen WCDMA.
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aje1 14. 11. 2013 18:12

Na LTE musis mít jinou sim i u O2.
aje1
Junior

Odeslat příspěvekod Damianus 14. 11. 2013 20:28

omlouvám se pokud tu odpověď byla, ale vyčerpání FUP ano klesne rychlost na 200kbps, chci se zeptat zda fungujou všechny jiné komunikační aplikace jako whatsapp atd?

Dále také funguje VIBER pro volání?

díky
Damianus
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djdekl 16. 11. 2013 09:58

Kdyz si zaregistruju cislo CLUBCARD jeste z jejich tel.cisla 702xcffdf, po prenosu cisla budu muset znovu registrovat z "noveho" cisla?

Nastaveni sluzeb, balicku zustane po prenosu?

Minimalni castka dobiti je 200Kc?
Samsung S7 7.0 ETL + T-Mobile
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod nepss 16. 11. 2013 10:15

Nebudes muset znovu registrovat Clubcard. Nastaveni sluzeb taky zustane. Zmeni se opravdu jen cislo.
nepss
Junior

Odeslat příspěvekod cedavera 18. 11. 2013 12:24

Nekde jsem zahledl, ze se da koupit karta tesco mobile za 50Kc. Nevite o tom nekdo neco? Jiz tu informaci nemuzu najit. Nevim proto jestli je stale aktualni. Chtel bych si to vyzkouset a eventuelne prejit - VF je bohuzel k nicemu :-(
cedavera
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jnexflex 18. 11. 2013 14:35

Cau, mam dotaz.Od 14.11. jsem u Teska.Mam clubcard.Dobil jsem si za 250 a dostal jsem 250.Cili mel jsem celkove 500+150 vstupni kredit.Hned jsem si koupil balicek a 400 net.Zbyla me stovka.Druhy den me clen rodiny v dobre vire dobil za 300 aniz se me ptal.Proste darek.Samozrejme me naskocilo dalsich 300Kc.Jenze tento bonus nemam sanci vyuzit do 14.12.Tak se ptam, nez aby me tech 300kc propadlo, mam svuj 400MB ted "prejet" 1GB netem aby se me strhlo 350kc?300 z bonusu a 50 z normalniho kreditu?Nez nechat 300 do mesice propadnout.300 by tak jako tak do mesice propadlo.
jnexflex
Junior

Odeslat příspěvekod polda 18. 11. 2013 14:43

To já bych počkal, kdoví co se do měsíce stane, přejet to můžeš kdykoli .
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 18. 11. 2013 14:44

Když to nabíjel druhý den tak by to mělo vyjít přesně na obnovu toho balíčku v poslední den platnosti bonusu?
Ten vyšší net bych kdyžtak aktivoval až před koncem platnosti toho prvního balíčku.
myšpulín
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků