Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod polda 16. 8. 2013 18:10

To víš, že je to blbost.
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lukas1107 16. 8. 2013 18:18

Tak se podivej na jejich VOP nasel jsi tam snad informaci, ze by nejak omezovali dane sluzby a to same mi odepsali na email.

d) (Fair User Policy - „FUP“) poskytovat doplňkovou službu Tesco Mobile Internet s uplatněním pravidel FUP. Objemové limity FUP jsou uvedeny v Ceníku. U denní sazby je FUP limit počítán pro každý kalendářní den připojení; o půlnoci se počítání FUP limitu nuluje. U tarifních balíčků se FUP limit počítá po stanovenou dobu platnosti balíčku počínaje okamžikem aktivace. Při obnovení balíčku se počítání FUP limitu nuluje. Při dosažení FUP limitu je rychlost standardního typu připojení zpomalena na 200 kb/s a znemožněno připojení typu FTP, Video streaming (iTelevize, youtube, stream.cz…). Služba neumožňuje připojení typu P2P.

O VPN, https, VoIP a nejakych zonach ani zminka.
lukas1107
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 16. 8. 2013 19:54

Ok. Ale může to někdo zkusit? Zavolat po FUP přes skype, viber nebo jiný voip. Při té rychlosti by to mělo jít.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod tmx643 17. 8. 2013 18:04

Skype se ani nepřihlásí, nejde to, je to stejné jako u O2.
tmx643
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukas1107 17. 8. 2013 20:26

Tak to potom porusuji svoje vlastni VOP. A jejich podpora jeste uvadi spatne informace.
lukas1107
Junior

Odeslat příspěvekod taylor729 18. 8. 2013 11:42

Jak je to s tím zdvojnásobením kreditu u Tesca? Dá se počítat s tím že to bude platit dlouhodoběji, ne třeba jen do konce roku? Protože bez toho by to bylo zase dost drahý.
Naposledy upravil taylor729 dne 18. 8. 2013 11:44, celkově upraveno 1
taylor729
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 18. 8. 2013 11:51

Taylor: tezko rict, to uvidime na konci roku, ale osobne si myslim, ze to budou porad prodluzovat. Kdyz to jde ted, tak proc by to neslo i nadale. Vzdyt by jim vsichni odesli. A myslim, ze i na slovensku davaji porad dvojnasobek.
Naposledy upravil Spike26 dne 18. 8. 2013 12:03, celkově upraveno 1
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod matdamon 18. 8. 2013 13:33

Zdravím, po dobrým referencích jsem zakoupil SIMku od TM. Po vložení do telefonu a zadaní PINu mi však nenalezne síť (pouze tísňová volání). Na jiném telefonu však jede bez problémů. Nevíte někdo jak tento problém vyřešit? Jedna se o mobil HTC One V. :-(
matdamon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djdekl 18. 8. 2013 13:56

Ruční volbu sítě si zkoušel?
Samsung S7 7.0 ETL + T-Mobile
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod polda 18. 8. 2013 15:54

Blokovany telefon? Leda že bys sim vkládal špatně.
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod matdamon 18. 8. 2013 16:03

Díky, jsem nezmar... :-D Předtím jsem nemohl v nastavení to ruční vyhledávání najít. Pokud mám končící paušál, budu muset zajít pro přenesení čísla na pobočku operátora, nebo se to dá vyřešit jinak?
matdamon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 18. 8. 2013 18:33

Musíš ukončit smlouvu většinou písemně.
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod matdamon 18. 8. 2013 20:55

Jinak první dojmy rozhodně pozitivní, problémy se SIM a dalším nastavením jsem řešil emailem a na odpověd jsem nečekal déle než půl hodiny (neděle). Pokud nechají i v novém roce násobení kreditu (nebo alespoň přijdou s jiným podobným zvýhodněním), v blízkém budoucnu zřejmě měnit nebudu ;)
matdamon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nepss 20. 8. 2013 18:06

Zajimave zjisteni: Podarilo se nam s kartou Tesco Mobile uplatnit slevu v obchode, v ramci programu "O2 extra vyhody".
nepss
Junior

Odeslat příspěvekod polda 20. 8. 2013 18:36

I s Bleskmobilem to jde :-)
polda
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka