Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz






Odeslat příspěvekod hauzz 31. 10. 2017 11:14

Teď mi napsali z TM: Po dobu platnosti datoveho balicku muzete aktivovat balicek Tyden neomezene jen za 100 Kc. Aktivaci provedete SMS zpravou ve tvaru NEOMEZENE A na 999346.
Takže starý tarif opět o něco výhodnější ☺️
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 31. 10. 2017 11:33

Právě mě to taky přišlo. Vážně dobré... Další stovka úspory...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 31. 10. 2017 12:29

No jen aby to nebyla předzvěst rušení bonusu.... uvidíme....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod intago 31. 10. 2017 13:46

vyloučeno... rohlíkem nás neopijou... A když, neva, mizím k emtecku
Napsal jsem jim mail: Zdravím, objevují se dohady, že bonusy zrušíte, Měli byste se k tomu vyjádřit...

a už je tu odpověď:
výhodu bonusového kreditu zatím neplánujeme prodloužit. Platnost nabídky dvojnásobného kreditu při každém dobití garantujeme do 31. 12. 2017. V současné době mohou zákazníci využít např. balíček Štědrých 200, který je velmi podobný bonusovému kreditu. Za 200 Kč máte neomezené volání na 30 dnů v rámci Tesco Mobile a k dispozici 200 volných jednotek použitelných do ostatních sítí. Více o našich balíčcích na www.tescomobile.cz
S pozdravem Petr Kročil Péče o zákazníky

Zdravím,
s tím naprosto nemohu souhlasit. Nové tarify jsou daleko méně výhodné než bonusové, zvlášť ty datové. V tom případě odejdu k emtecku, které bude daleko výhodnější. A se mnou i cca 10, s kterými jsem kdysi k Tescu přestoupil. Čekejte odchod obrovského množství klientů...
Oznamte to prosím vedení firmy
intago
Junior





Odeslat příspěvekod cannon522 31. 10. 2017 15:38

No tak to je blbé,odejdem s celou rodinou ke kaktusu.To je konec pro tesco,ale jak se zde píše nic netrvá věčně.
cannon522
Junior
Uživatelský avatar


Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků