Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 14. 7. 2017 23:19

Nainstaloval jsem si Tesco aplikaci do founu Android a napsalo mi to, že si můžu aktivovat 500 MB zdarma. Je to dobré aktivovat před těma 5 GB za přenos nebo až potom ? A ten balíček 100 MB zdarma pro nové zákazníky lze taky nechat aktivovat ?
Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 15. 7. 2017 06:05, celkově upraveno 1
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ

Odeslat příspěvekod monty66 15. 7. 2017 05:23

Pozor. Mě po 5GB už neaktivovali 500MB za stažení samoobsluhy. Prý už jeden bonus byl a hotovo konec.
monty66
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 15. 7. 2017 08:17

Dobré vědět.

Ten - Internet za dobití - cena 149 Kč / 500 MB na 30 dní lze normálně aktivovat, když je dost kreditu ? Ptám se, kdybych nepotřeboval po 5 GB dalších 5 GB a zbyl mi kredit, abych ho věděl nějak použít.
5x - tý zákazník Oskara / Vodafone ( lépe řečeno Českého mobilu - od 10.1.2000, faktura od Českého Mobilu číslo - 14x )
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ

Odeslat příspěvekod rafael58 15. 7. 2017 11:26

k chatu - máte pravdu, problém byl u mě v nějakém pseudo-adblocku :)
rafael58
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Majk 17. 7. 2017 16:12

Tak jsem zjistil, že v EU roamingu účtují vesele 2,50 Kč/min, i když mám aktivovaný Clubcard balíček. U toho však nikdy nepíšou, že by těch 120 minut (a 60 SMS) bylo nějak bonusových a omezených, naopak píší jen: "Clubcard balíček pro volání a SMS na mobilní čísla národních poskytovatelů a na pevné linky v rámci ČR je rekurentní (obnovující se) tarifní balíček, který je aktivován v okamžiku potvrzení aktivace formou SMS."

Myslím, že z ceníku jednoznačně vyplývá, že jednotky z Clubcard balíčku by se měly uplatnit i v rámci roamingu. Dle mého jednoznačné ignorování a obcházení nařízení EU. Vidíte to stejně?
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod roket 17. 7. 2017 17:21

Tak já po nákupu aktivoval 100mb pro nové zákazníky,potom přes chat aktivoval 500mb za aplikaci,vše proběhlo bez problému tak uvidíme jak dopadne aktivace těch 5Gb po prenosu.Kdyžtak je v záloze druhá sim.
Jinak simky objednány na netu přišly s bonusovým kreditem.Zaímavostí je že se po aktivaci toho 500mb balíčku a pseudo stržení 199kč se z bonusového stal běžný který je možno utratit za cokoliv.
roket
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod c4161728 17. 7. 2017 18:01

roket píše:Tak já po nákupu aktivoval 100mb pro nové zákazníky,potom přes chat aktivoval 500mb za aplikaci,vše proběhlo bez problému tak uvidíme jak dopadne aktivace těch 5Gb po prenosu.Kdyžtak je v záloze druhá sim.
Jinak simky objednány na netu přišly s bonusovým kreditem.Zaímavostí je že se po aktivaci toho 500mb balíčku a pseudo stržení 199kč se z bonusového stal běžný který je možno utratit za cokoliv.

Na dvou SIM 2 různé výsledky, jednou bonusový zůstal, podruhé ne, takže to nebude pravidlem...
c4161728
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 17. 7. 2017 18:37

Precetl jsem si nove poznatky a udelal jsem kontrolu na me sim kde mam 5 gb a ktere prave vyjizdim, po zadani *125*# mi to pise :"Soucasny kredit je 150 Kc, z toho bonusovy kredit je 0 Kc. Platnost bezneho kreditu: 31. 12.2017 19:54." :)

K cemu se ten nebonusovy kredit da pouzit ? Jo a je to karta MAMINKY na ktere byl puvodne kredit bonusovy 150 Kc. :)
Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 17. 7. 2017 19:06, celkově upraveno 1
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ

Odeslat příspěvekod ze.us 17. 7. 2017 18:45

Ředitel ČTÚ píše:K cemu se ten nebonusovy kredit da pouzit ?

Na cokoliv, pane rediteli.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 17. 7. 2017 19:02

No a to cokoli bych potřeboval trošku upřesnit. Jde za to koupit třeba jízdenka na vlak ? To by se mi hodilo ve středu. Nebo jízdenka na MHD ? Nebo něco jiného zajímavého? A nebo nějaké ty Prémium SMS ? V těch jsem přiznám se úplný panic. :-[
5x - tý zákazník Oskara / Vodafone ( lépe řečeno Českého mobilu - od 10.1.2000, faktura od Českého Mobilu číslo - 14x )
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ

Odeslat příspěvekod anonyni 17. 7. 2017 20:45

Majk: Stejná zkušenost jako můj příspěvek z 6/17.
pm81 píše:Nwm, zda to zde zaznělo, z balíčku Štědrých 200 se neodečítají jednotky v EU do ČR. Byl jsem dneska na SK, SMS se odečítali z běžného kreditu a ve výpise je uvedeno SMS v zahraničí 1,50Kč.
anonyni

Odeslat příspěvekod roket 17. 7. 2017 21:22

Jizdenka na mhd jde v pohode stejne jako vse ostatni dnes vyzkouseno
roket
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mm2004 18. 7. 2017 18:12

Nick Cave píše:Co myslíš tím ,,rychle''
https://eshop.t-mobile.cz/info/nabidka_twist

-- 9. 7. 2017 20:34 --

https://m.mujkaktus.cz/simzdarma

-- 9. 7. 2017 20:35 --

https://www.oskarta.cz/objednat

Dekuji za informace, rad jsem je vyuzil.

V patek vecer jsem pro jistotu objednal SIMky ze vsech trech odkazu. Cekal jsem, ktery z operatoru posle kartu jako prvni. V utery uz na me cekali ve schrance tri dopisy. Vodafone poslal v obalce Oskartu tak, jak ji koupite zapecetenou v krabicce treba na poste. Nic vic. Nejkrasnejsi obalku ma Kaktus. Krasne barevně sladěný letak s podekovanim a informacemi, na němž byla přilepená SIM karta. Nejtlustsi obalku poslal T-mobile. Podekovani, informace, dodaci list, celkem tri A4 listy. Dale tam byla mala barevna obalka a v ni letak a DVĚ SIM karty ve foliovych obalkach. Vse krasne barevne sladeno. Takze mi dosly celkem 4 SIM.

Zavital jsem do Tesca a u prodavacky jsem poprosil o karticku na slevu. V regalu jsem si vybral dve starsi karty, kde jeste neni bonusovy kredit. Dokonce dve pekne cisla. Dalsi dokoupim pozdeji. Ted uz me jen ceka postupny prenos cisel a vyuziti 5GB internetu.
mm2004
Junior

Odeslat příspěvekod intago 19. 7. 2017 15:02

Majk. Balicek plati v eu. To mi rekli na chatu co vyskakuje vpravo dole na hmpg. Reklamovat.
Rediteli. Za dobiti plati jen 24 hodin po dobiti 300 a bonus to bohuzel nebere. Vracim se k 400 mb za 250.
intago
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka