Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod intago 2. 6. 2016 13:48

Tesco, viz http://itesco.cz/ zas změnilo odměny za dobití. Za dobití 300.- a víc dává dvě poukázky. Klasická odměna 50.- je ale pro nákup/dobití opět aspoň 300.- Druhá je opět 50.- pro nákup/dobití, ale od 500.- Je tam ale krátká platnost. Tu zato dávají i za nákup pod 100.-!
K tomu je za Opencard 1%, někdy 2%. Celkem tedy za jedno dobití tři slevy! Pokud dobijete víc čísel najednou, dostanete jen ty dva kupony, jako byste dobili jen jedno. Je to věda...
Zas se mi dnes stalo, že nešel načíst kód kuponu. Musel jsem prodavačce říci, aby ho zadala ručně...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Lomax 8. 6. 2016 13:22

intago píše:Za dobití 300.- a víc dává dvě poukázky. Klasická odměna 50.- je ale pro nákup/dobití opět aspoň 300.-
Abych uplatnil tuhle poukázku, musím příště nakoupit (nebo zase dobít) aspoň za 300?

intago píše:Druhá je opět 50.- pro nákup/dobití, ale od 500.- Je tam ale krátká platnost. Tu zato dávají i za nákup pod 100.-!
Tomuhle už nerozumím vůbec. Za nákup i pod 100,- dávají slevu 50,- pro příští nákup (vč. dobití) od 500,-? Díky předem za vysvětlení.

Včera jsem to druhé tedy nedostal, ale dostal jsem kupón "1 + 1 SIM karta s kreditem 150 Kč zdarma". Takže za 150,- třeba projezdím busem 300 Kč, chápu to správně?
Kaktus. O 72 % levnější než po (75% a 25%) slevě u Vodafone. Zatím 8 aktivních SIM. :)
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod Letadlo 8. 6. 2016 15:37

Já jsem to, co psal Intago, taky moc nepochopil. Ale kupon 1+1 je bezpředmětná nabídka, když na internetu v eshopu ty SIMky prodávají za 50 korun s 150 korunami kreditu.
Letadlo
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 8. 6. 2016 17:08

Přesně tak, už přes měsíc se dají simky koupit za 50 korun, ale mají platnost (alespoň teoreticky) podle datumu do 31.12.2016
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anonyni 8. 6. 2016 19:05

Reku: Kde se dá pořídit SIM TescoM za 50Kč? https://www.tescomobile.cz/koupit-sim je za 150,-Kč. Díky.
anonyni

Odeslat příspěvekod Reku 8. 6. 2016 20:58

Stačí mrknout na dubnové příspěvky na Facebook u Tesca a bude jasno ;-) Ten odkaz platí pořád .... Snad jsem napověděl dost :-) maminky :-)
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anonyni 8. 6. 2016 22:08

Děkuji Reku. FCB nepoužívám, podobná akce tady byla loni, sleva 50% na pořízení SIM. Objednáno 2x. :-)
anonyni

Odeslat příspěvekod mikemiky 9. 6. 2016 06:02

kolik jich lze koupit s tou slevou najednou prosim?
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 9. 6. 2016 08:24

Teď mi přišla tato zpráva :
Dobry den, od 15.7.2016 se meni podminky datovych sluzeb po vycerpani objemu dat. Vice informaci naleznete od 15.6.2016 v ceniku na http://www.tescomobile.cz

Takže O2 zasáhne i do Tescomobile a počítám, že asi i do Blesku :-( a očekávám jen to ... reKLAMštinu

pro doplnění mám simku staré edice...
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Letadlo 9. 6. 2016 11:03

mikemiky: Kupoval jsem jich deset a kromě telefonického ověření objednávky s tím žádné cavyky nedělali.
Letadlo
Junior

Odeslat příspěvekod mikemiky 9. 6. 2016 13:03

Diky za odpoved. Trosku jsem pocital s tim pouzitim po vycerpani fup, tak ted nevim....
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod cojavim 9. 6. 2016 15:13

Také jsem tuto sms dostal. Určitě sníží rychlost na 16kbps a bude to prezentováno jako výhoda, protože při plné rychlosti nás nebudou omezovat ti co mají po FUPU :-D

V podstatě jsem si tuto sms vyložil tak, že budu mít konečně LTE, protože rychlost po fupu byla to jediné, proč jsem u Tesca byl...
cojavim
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 9. 6. 2016 15:39

Zjistil jsem, že Tesco i Blesk postupně po FUPu zakazují čím dál tím více adres, ze kterých šlo dříve bez problémů stahovat rychlostí cca 200kbs. Teď postupně jich jde méně a méně .....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod D.roak 9. 6. 2016 18:19

Můžeš hodit odkaz kde je změna rychlosti po fup uvedeno. díky
D.roak
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka