Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 23. 6. 2015 18:58

Máte někdo aktivanou kartou koupenou v nedávné době?
Přenechal bych promo kod na připsání bonusového kreditu 150 Kč za nějaké malé všimné ;-)
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod GuruJára 23. 6. 2015 19:57

Proc v nedavne dobe? Mam nekolik SIM koupenych na konci roku 2014, nektere jeste neaktivovane. Pujde to?
GuruJára
Junior

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 23. 6. 2015 21:43

nepůjde, zkoušel jsem to na sim kartě kupované někdy minulý rok a dneska aktivované a nešlo to ... asi to musí být už s tou novou nabídkou služeb nebo nevím ... je to kod, který byl součástí výpisu clubcard, že 150 kč kredit na nově aktivovanou sim kartu do 30.6.
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod GuruJára 23. 6. 2015 21:47

Aha, to by mozna slo, kdyz si prevedes SIM na novy tarif. Ja si je take prevadim na novy tarif.
GuruJára
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 23. 6. 2015 22:18

Tak asi záleží, jak přesně to na tom výpisu je formulováno. Pokud jen nějak obecně "Aktivujte si do 30.6. Vaši Tesco SIM, a my Vám dáme 150Kč", bylo by to reklamovatelné. Bo SIM jako SIM, i stará je Tesková a platná, tudíž podmínka splněna.

Btw. to má být nějaký jen měsíční bonus nebo celopůlroční?
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor

Odeslat příspěvekod GuruJára 23. 6. 2015 22:22

No nevim, jestli je dar reklamovatelny?
GuruJára
Junior

Odeslat příspěvekod Leeroy Jenkins 28. 6. 2015 10:07

Dotaz: Mám ten starý tarif, kde se dostávají bonusy za dobití kreditu 200 a dostanu 200 Kč navíc tzn. 400 Kč. Potřebuju ale z microSIM měnit na nanoSim tzn. je potřeba prý poslat email s žádostí, mám ale obavy, aby mi se změnou SIM nedali ten nový tarif, nemáte s tím zkušenosti?
Hezký den přeji!
Leeroy Jenkins
Junior

Odeslat příspěvekod GuruJára 28. 6. 2015 10:18

Na novy tarif ti to jentak nezmeni, mam s tim docela dost zkusenosti, menil jsem na novy tarif tri SIM uspesne a dve SIM predtim neuspesne, neni to zrovna jednoduche a automaticke. Dokonce kdyz budes postupovat podle jejich FAQ pres SMS zadost nebo zadost pres internetovou samoobsluhu, tak zmena neprobehne, napisou ti maximalne, abys je kontaktoval telefonicky. Zadost pres internetovou samoobsluhu je uspesna pouze tehdy, pokud tam napises, ze jsi neslysici a nemuzes jim tedy volat na infolinku.
GuruJára
Junior

Odeslat příspěvekod Tompr 28. 6. 2015 10:37

GuruJára píše:No nevim, jestli je dar reklamovatelny?

pokud to bylo zadarmo tak reklamovat nelze.
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod GuruJára 28. 6. 2015 19:12

Bonusovy kredit je zadarmo.
GuruJára
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 28. 6. 2015 20:30

Leeroy Jenkins píše:Dotaz: Mám ten starý tarif, kde se dostávají bonusy za dobití kreditu 200 a dostanu 200 Kč navíc tzn. 400 Kč. Potřebuju ale z microSIM měnit na nanoSim tzn. je potřeba prý poslat email s žádostí, mám ale obavy, aby mi se změnou SIM nedali ten nový tarif, nemáte s tím zkušenosti?

Proč měnit? Zajdi si do jakékoliv O2 prodejny a tam ti simku zadarmo ocvaknou kleštěma. Mám to taky tak. Ani se neptali co mám za operátora...stejně vlastní 50% TescoMobile, tak je to v podstatě jejich :)
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod polda 28. 6. 2015 21:05

Taky mám jednu sim takto delanou a sem tam ztrácí spojení. Takže kleště žádná dokonalost.
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 28. 6. 2015 21:32

Jak ztrácí spojení? Jako že ti vypadne signál nebo ti telefon píše že není vložená SIM?
To ti jako ustříhli i kus toho čipu? Nebo jinak to nechápu.

Mě funguje bez problémů ve dvou telefonech.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod tslaný 28. 6. 2015 22:45

U mě jde z microSIM normálně vylomit nanoSIM.
tslaný
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod polda 29. 6. 2015 10:38

Napíše, ze není vložena sim.
polda
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka