Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Zdenek73 19. 8. 2014 10:24

Souhlas.
Zdenek73
Junior

Odeslat příspěvekod slavo963 19. 8. 2014 10:45

A jak to funguje s tim automatickym dobijenim? Kazdy mesic se dobiji, nebo az po vycerpani kreditu?
slavo963
Junior

Odeslat příspěvekod ramses33 19. 8. 2014 10:47

X123 píše:Jak si zachovat ten 200 kbit internet? Pokud vypnu 150 MB balíček i internet na den, tak nejede internet vůbec. Jedině si tam nechat méně než 150 Kč a nechat to zapnuté?


200 kb/s je po dobu aktivovaného netu po vyčerpání FUP. Net si můžeš aktivovat na den nebo na třicet dnů.
Na den tě stojí 10 Kč -50 MB na měsíc je více možností s doplacením zvoleného FUP za 50 Kč. Nejménš 75 Kč -150 MB.
Další si najdi v přiloženém odkazu.
http://www.tescomobile.cz/

slavo963
Autonatické dobíjení ještě není v nabídce, vyčkej. Zatím se dobíjí stejně jako O2-všude.
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 19. 8. 2014 11:02

Castecne jsi odpovim sam, je to napsane na tom letacku...

- "automaticke dobiti vami zvolene castky pri poklesu pod nastavene minimum"
- "aktivujte a deaktivujte si sluzbu sami, jednoduse a kdykoliv, bez zavazku tarifu"
- "platte jen za to, co provolate s cenami 1,25/min a do tesca mobile zdarma"

Je je otazka, jak to bude praticky- kdy se pripise 1000b za aktivaci sluzby, zda hned, nebo az po prvnim nabiti, taky jaka bude minim. castka a min. hranice
slavo963
Junior

Odeslat příspěvekod intago 27. 8. 2014 20:12

nějak mi uniklo, že už bonus není limitován 1.1.2015, kdy to nastalo?
Po 4,5letech modemu Ufonu se mi nějak rozbil a přešel jsem na modem v mobilu Nokia 311 v Tescu a po pár hodinách zkoušek mohu říci, že je to dobrý. Vážně žádný problém, s progr.Nokia PC suite jede to jak dráha a levně. za 75 kaček na měsíc je prima.
Jen těch 150mega se stahne Vity rapid downloaderem za pár minut, ale pak mi to jede 190kbps, což je dostatečné na skype, web i stahování současně, jen občas stahování vypadne a musím ho nahodit.
Poslal jsem 50 kaček a dostal za minutku dalších 150mega, ani jsem mobil nemusel odpojovat, klidne volám i píšu i když současně funguje jak modem.
Jen tech 150mega na měsíc je směšně málo,ač jen za 75.- Ufon nabízí- Léto s U:fonem: Mobilní internet 4 GB za 114 Kč
To jediné bych bral. Ufon má ale signál jen někde.
Naposledy upravil intago dne 28. 8. 2014 08:32, celkově upraveno 1
intago
Junior

Odeslat příspěvekod paty07 27. 8. 2014 22:45

Bunus limitován stále je, stačí se podívat do ceníku.
"Platnost nabídky dvojnásobného kreditu při každém dobití garantujeme do 31. 12. 2014. "
Zdroj: http://www.tescomobile.cz/cenik
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 8. 2014 05:06

Ano, Tesco jej garantuje vždy na daný rok, ostatní většinou negarantují nic.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod intago 28. 8. 2014 06:10

safra no jo, študoval jsem pár stránek o bonusech, tohle je jen v ceníku. Ale před rokem bylo tosamé datum, to už by s tím měli něco dělat, neeee? :-| Konec roku nadohled. Hlavně, že mi zas poslali poukázku na třicet kaček, to jsem teda zbohatl nesmírně. :-D
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hangrybirds 28. 8. 2014 21:32

U *125*# zmizela informace o konci platnosti bonusoveho kreditu, uz se ukazuje jen platnost bezeho kreditu. Stejne tak u dobiti prijde SMS s informaci o platnosti standardniho kreditu a o platnosti bonusoveho se nic nepise. Ze by se chystala nejaka novinka od 1.9?
hangrybirds
Junior

Odeslat příspěvekod ramses33 28. 8. 2014 22:05

Na Tesco stránkách nyní visí toto.
https://www.tescomobile.cz/nabidka#nova-sluzba

Získejte 1000 Clubcard bodů při aktivaci nové služby

Získejte výhody tarifu a kreditu v jednom. Již brzy spustíme novou službu,
se kterou na dobíjení již více nebudete muset myslet a zároveň se nebudete
muset vázat jako u tarifu. Službu si jednoduše aktivujete nebo deaktivujete
kdykoliv budete chtít na těchto stránkách nebo rovnou na svém mobilu.
Startujeme již v září.
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 29. 8. 2014 06:09

Tak buď si to blbě pamatuju nebo to tak bylo vzdy. Ale podle mě *125*# nikdy neukazoval platnost bonusového kreditu....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Zdenek73 29. 8. 2014 06:19

Reku má pravdu, v SMS nikdy nebyla uvedena platnost bonusového kreditu, protože bonusových kreditů může být v 30 denním období více, pokud proběhne více dobití. A každý tento bonusový kredit má svoji platnost 30 dnů.
Zdenek73
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 8. 2014 09:47

Já si zase myslím, že se bonusový kredit se ukazoval právě v sms.
Jinde se ani zjistit nedal; možná na infolince.
anonymni

Odeslat příspěvekod Zdenek73 29. 8. 2014 10:23

Výše bonusového kreditu se ukazuje skutečně jen v té SMS, ale platnost bonusového kreditu se nikde neukazuje.
Zdenek73
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 29. 8. 2014 10:25

Bonusový kredit se ukazuje a i UKAZOVAL v *125*# !
Ale ne jeho platnost.
Ale po dobití přijde smska, třeba i s hodinovým zpožděním, která informuje o bonusu. Navíc platnost bonusu zjistíte jednoduše - 30 dnů od dobití a čas odpovídá času v *125*# !!! Pokud tedy během těch 30 dnů nedobijete opakovaně. Protože by jste zase zjistili jen čas platnosti posledního bonusu.
Dobíjím každých 30 dnů, tak se o to zajímám ...
Reku
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků