Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hongmi 4. 4. 2014 07:28

Dokud nevycerpas jeden FUP, nejde asi aktivovat dalsi FUP.
hongmi
Junior

Odeslat příspěvekod ramses33 4. 4. 2014 07:39

Viz1k: Ale to je v pořádku. Ochrana tvých peněz, abys neplatil něco dopředu, co třeba z nějakého důvodu nevyužiješ. Až vyčerpáš zaplacená data, tak ti přijde SMS, že máš vyčerpaný FUP a nabídka, že si můžeš dobít nová data aktivační SMS. A balíček platí třicet dnů. Tak proč ho nulovat? :-]
ramses33
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod intago 4. 4. 2014 09:10

dotaz, vojín Kotas: Dává Tesco varování, že se kredit ztenčuje? Aby mi neutli hovor v půli... Vodafoun to dával na vědomí.
intago
Junior

Odeslat příspěvekod petr311 4. 4. 2014 19:15

Viz1k píše:zkoušel jsem dobít další 1gb dat za 100kc pomocí sms, jelikož moje data jsou nízké a jak jsem zjistil, dobít lze až po úplném vyčerpání starých dat, takže to mě tak nějak zklamalo, nebo něco dělám špatně. Chápu, že dobitím dat se mě doba jejich použití ne prodlouží, ale tohle mě nějak nejde do hlavy. (Rychlost pripojeni k internetu pro balicek INTERNET nelze vynulovat pred vycerpanim celeho limitu.)

Za 100Kč nedobiješ další 1000MB dat, za 100Kč pouze lze obnovit FUP, ale až po vyčerpání. A jen doplním, že platnost se neprodlužuje o 30 dní.
petr311
Junior

Odeslat příspěvekod www.the-s.i.d.y 8. 4. 2014 07:48

porad tesco tesco, mozna ze internet tam stoji v dablu 75kc... ok tak dobiju za 200=400 minus 150 a musim nutne vycerpat tech zbejvajicich 50kc v bonusu, takze jeste 20minut muzu provolat. Me to neprijde vyhodny. Internet 150MB plus 20 min za stovku.
www.the-s.i.d.y
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 8. 4. 2014 08:16

Jak se to vezme. Samotný internet 150MB je otázka .... Pro někoho to může být výhodné a pro jiného ne. To musí každý zvážit sám. Pokud mu FUP stačí a volat nepotřebuje, možná je pak lepší třeba Kaktus s 200MB za stovku nebo výhodné prodlužování balíčků! !!. Nebo něco jiného. Pokud ale sem tam zavoláš a smskuješ nebo překročíš FUP, tak se Tesco může jevit dobře. Pokud ti stačí bez dobíjení 32kbs, tak je tu Mobil.cz .... Atd.
Samozřejmě podle mě je nejlepší dualsim telefon a mám na jedné simce výhodné volání a sms a na druhé data.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod libol 8. 4. 2014 08:21

Ono opravdu záleží na potřebách každého. Protže těch 50Kč klidně provolám, tak mám net za 75Kč. pro MÉ potřeby jsem nepoznal zpomalení po FUPu.
Takže pokud mi někdo jiný nabídne neomezený internet za 75Kč, budu nad tím uvažovat, do té doby to mé potřeby plně pokrývá
libol
Junior

Odeslat příspěvekod SebiCB 11. 4. 2014 08:00

Ahoj.
Chci se zeptat, zda jde telefonní číslo Tesco Mobile normálně přesměrovávat na jiný telefon. Některé předplacenky byly v tomto omezené...
Máte prosím někdo vyzkoušeno?
Díky.
SebiCB
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _vpa 11. 4. 2014 08:06

nefunguje
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod taylor729 11. 4. 2014 16:54

Pred casem jsem se tu ptal na dorucovani SMS z webove brany sms.1188.cz na cislo prenesene k Tescu od jineho operatora.
Nefungovalo mi to ackoliv na puvodni cislo tesco karty to slo a zde lidi psali ze jim to funguje i na prenesene cislo.
Mezitim jsem zjistil ze sms.1188.cz neni spravovany O2, ale jedna se o samostatny subjekt a databazi prenesenych cisel aktualizuje od O2 cca jednou za 2 mesice.

Prenasel jsem od Vodafone k tescu 10.1. a dnes to zaclo fungovat, tj. po trech mesicich. Je tam tedy krome tech 2 mesicu jeste nejake dalsi zpozdeni v prenosu.

Treba se to nekomu bude hodit, komu by se funkcni webova brana take hodila.
taylor729
Junior

Odeslat příspěvekod _vpa 11. 4. 2014 17:34

Děkuji, potvrzuji funkcnost.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod Smells 11. 4. 2014 17:46

Taylor729 -zajímavé. Já přenášel číslo od VF do Blesku,tedy taky O2 a ty sms z 1188 fungovali hned. Zkoušel jsem asi týden po převodu.
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior

Odeslat příspěvekod polda 11. 4. 2014 18:11

Si mohl být převeden těsně před aktualizací databáze. Se nevylučuje co napsal kolega.
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod holotrt 12. 4. 2014 21:37

Ako je to s netom po mesiaci, zrusi sa uplne alebo ostane 200 kbps?
holotrt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ramses33 12. 4. 2014 21:41

Zruší se úplně..
ramses33
Uživatel deaktivován

Předchozí stránkaDalší stránka