O2 Family (Bonerix) - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod nlm78 20. 6. 2013 13:32

Máte prosím někdo zkušenost s předčasným ukončením smlouvy u Bonerixu a zda se u jednotlivých tarifů (MINI / MAXI) tento postup liší? Zajímaly by mě hlavně případné sankce a jejich výše. Díky

EDIT: Tak si odpovím sám, včera jsem psal do Bonerixu a dostal následující odpověď:
"předčasné ukončení závazku je samozřejmě možné. Ukončení závazku je umožněno pod podmínkou doplacení smluvní pokuty ve výši zbývající do konce závazku. U tarifu MINI je doplatek 250 Kč/měsíc a u tarifu MAXI 495 Kč/měsíc."
Tolik jen pro ty, které by to zajímalo...
Naposledy upravil Fíla dne 21. 6. 2013 11:56, celkově upraveno 1
Důvod: editujeme příspěvky
nlm78
Junior

Odeslat příspěvekod brzdil987 22. 6. 2013 05:44

Nevite jak to je kdyz prechazim od o2 k bonerixu s prenosem cisla - dostanu novou sim nebo mi zustane ta stara od o2 ?
brzdil987
Junior

Odeslat příspěvekod Tatar77 22. 6. 2013 07:43

Sim karta Ti zůstane, jen nahlásíš 18-místné číslo sim karty
airalo.com - appka na eSIMky po celým světě (data) - zaregistruj se a získáš 3$. Promo kód je JAKUB1888
Tatar77
Junior

Odeslat příspěvekod miszun 25. 6. 2013 09:53

Ma nekdo zkusenost po jake dobe se ozvou kdyz vyplnim ten jejich formular? Ja uz tyden a nic.
miszun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BLAZ 25. 6. 2013 10:13

Mně se neozvali vůbec. Po cca 10-12 dnech přišla SMS od O2 s kódem pro přenos čísla.
BLAZ
Junior

Odeslat příspěvekod -tomtom- 25. 6. 2013 11:05

Převáděl jsem už víc čísel, když jsem vybral smlouvu mailem, tak přišla druhý nebo třetí den. Pokud to bylo poštou, tak asi týden. No a pak po odeslání smlouvy se to může protáhnout i na měsíc, nejrychleji jde přenos od O2.
-tomtom-
Junior

Odeslat příspěvekod Tatar77 25. 6. 2013 11:45

Prý od 1. června přešli na "bezpapírovou" formou, tedy virtuálně, a v tuto chvíli je třeba, podle instrukcí operátora, počkat asi 5-10 pracovních dní, než Vám přijde formou SMS zprávy 11 místný kód, který stačí nahlásit svému operátorovi. Poté Vám přijde sim karta poštou.
airalo.com - appka na eSIMky po celým světě (data) - zaregistruj se a získáš 3$. Promo kód je JAKUB1888
Tatar77
Junior

Odeslat příspěvekod bozenkakozena 25. 6. 2013 15:14

Nevíte někdo jak to je, když mám v rámci firmy, kde pracuju, tarif od bonerixu (mini za 25 Kč/měsíc, prý jsou tam nějaké výhody:-) ) a chci ještě jeden mini, ale ten oficiální, za 1 Kč měsíčně? Jde to taky udělat na mé jméno anebo si to musí zařídit někdo z rodiny?


Jinak k netu od Bonerixu - měla jsem předtím O2 a běžné stránky (novinky, mobilmania) se načítaly brutálně rychle, ale Bonerix mi jede pomaleji (stejný telefon, stejné místo), by mě zajímalo, jestli to mám jen já.
bozenkakozena
Junior

Odeslat příspěvekod brakers 25. 6. 2013 17:17

Ahoj, zdravím všechny.

Od založení tohoto diskuzního fora se mne lidi ptají zda mohou přezemě do programu Bonerix.

Mohu Vám zdělit, že ano můžete. Jsem ochotný a rád Vám tuto možnost poskytnu. Jen musíte mít trpělivost s vyplňováním registrací....Je několik způsobů jak se přezemě registrovat. ..ale doposud si nikdo nestěžoval a veškeré dotazy či registrace řeším skoro okamžitě.

Pokud bude mít ještě někdo zájem se registrovat neváhejte mě kontaktovat
na email : michalkoric@seznam.cz, kde se domluvíme na dalším postupu, ale většinou mi jen stačí vaše jméno a tel. číslo a o jakou službu máte zájem.

S pozdravem a přáním levného volání

Michal :)
brakers
Junior

Odeslat příspěvekod lol7 1. 7. 2013 05:35

bozenkakozena píše:Jinak k netu od Bonerixu - měla jsem předtím O2 a běžné stránky (novinky, mobilmania) se načítaly brutálně rychle, ale Bonerix mi jede pomaleji (stejný telefon, stejné místo), by mě zajímalo, jestli to mám jen já.

Mozna doslo k vyssimu vytizeni BTS v lokalite, kde se pripojujete. Zkuste to resit pres zakaznickou, kde vam proveri jak mozne omezeni rychlost vznikle nejakou chybu v systemech popr. proveri BTS, kam se pripojujete.
Naposledy upravil Fíla dne 1. 7. 2013 06:34, celkově upraveno 1
Důvod: citace zkrácena
lol7
Junior

Odeslat příspěvekod Michal.Krsik 1. 7. 2013 07:04

nevíte, jestli lze do bonerixu nějak vstoupit bez doporučení subjektu, se kterým mají smlouvu?
Michal.Krsik
Junior

Odeslat příspěvekod brakers 1. 7. 2013 10:45

Bohuzel to není tak jednoduché, ale na druhou stranu oprávněná osoba vám da jen souhlas a pak si vše můžete zařídit dam s nejste k opravnene osobě nijak vázán. Pokud mate nejake dotazy či by jste rad uzavřel smlouvu u bonerixu, tak mě neváhejte kontaktovat michalkoric@seznam.cz
Naposledy upravil Fíla dne 1. 7. 2013 11:13, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek
brakers
Junior

Odeslat příspěvekod outumaniak 1. 7. 2013 14:46

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat. Smlouva je na 12 měsíců. Jak je to potom dále? Automaticky se o 12 měsíců prodlouží? Případně kdybych chtěl po roce odejít(řekněme po 14-měsících).
outumaniak
Junior

Odeslat příspěvekod Tatar77 1. 7. 2013 15:03

Automaticky prodlužují o dalších 12 měsíců. Pokud se rozhodnete po roce odejít, je potřeba měsíc před uplynutím smlouvy písemně vypovědět smlouvu.
airalo.com - appka na eSIMky po celým světě (data) - zaregistruj se a získáš 3$. Promo kód je JAKUB1888
Tatar77
Junior

Odeslat příspěvekod D3VL3R 2. 7. 2013 07:03

Jasně, pošlou normální SIM, nevím na co jsem jim zbytečně psal o microSIM a ještě zbytečněji mi odpověděli, že mi to přidali do smlouvy. To pěkně začíná...
Case: NZXT S340 Black | MB: Asus M4A89TD PRO​/USB3 | CPU: AMD Phenom II X6 3.9GHz | GPU: Gigabyte GTX1060 OC 6GB | RAM: Hyper X 16GB DDR3 | HDD: SSD EVO 850 256 GB, WD 1 TB | Power: Corsair RM550x | OS: Windows 10 64b
D3VL3R
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků