O2 Family (Bonerix) - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kalimero1977 3. 8. 2014 12:18

To me taky zarazi. Kolega ma Bonerix asi 10 dni a jede mu to. Dalsi asi 1/2rok a taky...
kalimero1977
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vasam 3. 8. 2014 12:18

Mně jelo (po výměně SIM za USIM) a už nejede.
vasam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod City mobile 3. 8. 2014 12:27

vasam: A dostal jste SIM, která podporuje LTE? Oni se totiž vydávají LTE (zpravidla to mají i na plastu napsané) a neLTE karty a ty samozřejmě pak na LTE nejsou připraveny.

Petr
Tarify mají nově převoditelné jednotky po dobu 3 měsíců
City mobile
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jokerit 3. 8. 2014 12:35

Takže mně po převodu zaměstnaneckého tarifu k Bonerixu LTE 2 dny jelo a pak nic. No a na dotaz proč mi odpověděli co už jsem psal.
jokerit
Junior

Odeslat příspěvekod vasam 3. 8. 2014 12:37

City mobile: Jj, dyť píšu. Volal jsem na Bonerix a zažádal jsem jen o výměnu SIM. Automaticky už jsem dostal USIM a LTE fungovalo. A pak po nějakém výpadku (nemohl jsem se pár hodin přihlásit do sítě), kdy to prý překopávali, už LTE nechytám.

Edit: Jo a od té doby mi *444*# píše, že moje SIM nepodporuje LTE. Před výpadkem to normálně psalo, že podporuje.
vasam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milil 4. 8. 2014 09:29

Také mám zaměstnanecký tarif od O2 a přešel jsem k Bonerixu. Volal jsem na zákaznickou linku a tam mi bylo řečeno, že pakliže mi LTE fungovalo pod O2, bude mi fungovat i v Bonerixu neb SIMka to podporuje a zůstává mi. Po chvíli mi však volala zpět s tím, že se omlouvá za mystifikaci, ale Bonerix zatím LTE nepodporuje. A telefon mi teď taky hlásí, že má SIM nepodporuje LTE. Osobně si myslím, že však nejde o SIMku, ale o poskytovatele a ta chybová hláška je zavádějící. Telefon LTE podporuje, SIMka LTE podporuje, síť O2 taky LTE má, ale z důvodů nějaké politiky vůči virtuálům to (doufám, že jen dočasně) nefachá.
Samsung S8
Milil
Junior

Odeslat příspěvekod Slawall 4. 8. 2014 10:35

LTE pro Bonerix prijde oficialne za chvili..pisou to ve FAQ tech firemnich tarifu..
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LadislavM 4. 8. 2014 11:03

LTE budou zapínat jen pro varianty 10GB :potichu
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod vasam 4. 8. 2014 11:15

LadislavM: Tak tím by u (nejen) mě hoši skončili ...
Vzhledem k tomu, že se 3G dál rozšiřovat už nebude, bude příjem LTE nutnost.
vasam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LadislavM 4. 8. 2014 11:22

Pro nižší verze prý bude +H nebo 3G. Neplatí pro zaměstnance O2 a pro klasické standardní O2 ceníkové tarify.
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod kalimero1977 4. 8. 2014 17:55

Da se to nekde vycist?Nejaky odkaz?
kalimero1977
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod jokerit 4. 8. 2014 20:12

no mi teď přišel mail, že od 1.9. pro můj tarif ( Mobilní internet 10GB) budou zajišťovat rychlosti 75/38 - tedy to co slibují v ceníku už dlouho. Tak jsem zvědav.
jokerit
Junior

Odeslat příspěvekod -tomtom- 5. 8. 2014 07:31

kalimero1977 píše:Da se to nekde vycist?Nejaky odkaz?

Na http://www.o2.cz/osobni/LTE se píše, že LTE je funkční u všech internetových tarifů.
Prý to platí od 15.7.2014 ale jestli to chce Bonerix nějak omezovat...
-tomtom-
Junior

Odeslat příspěvekod LadislavM 5. 8. 2014 08:57

O2 to omezuje jen pro virtuály a Bonerix se pomalu stává virtálem. Omezení LTE se nevztahuje na data 10GB, pro zaměstnance O2 a pro standardní O2 http://www.o2.cz/osobni/LTE/
To je jasný, že by Bonerix a ostatní virtuálové chtěli LTE u všech tarifů. Kmenový O2 to použil jako prostředek jak virtuálům házet klacky pod nohy. Dělají to všichni kmenoví operátoři.
LadislavM
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků