Mobil.cz v síti T-Mobile - dotazy pouze k hlasovým službám

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pokys2 16. 5. 2013 21:21

Ze neni zadna sms brana na mobil me taky dost mrzi, protoze s prechodem ztratim kontakt s lidma kteri volali na volnou minutu u o2 tak i s lidma co psali sms z netu coz je problem :-/ Nevite jestli nahodou nejakou sms branu nepripravujou?
pokys2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tmx643 16. 5. 2013 21:35

Bránu připravujou (dle rozhovoru dnes na idnesu).
tmx643
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 16. 5. 2013 21:51

Také mě zarazila reakce na Idnesu, že pan Lodl odmítl odpovědět na tento dotaz:

OTÁZKA: Dobrý den. Rád bych se zeptal, jak je to v případě ztráty SIM karty. Přijdu o své telefonní číslo? Děkuji

Na tuto otázku odmítá dotazovaný odpovídat

Což není fér vůči zákazníkům, může se stát cokoliv a pokud to daná společnost neumí, tak je to špatné. Pořídím si kartu nebo si přenesu číslo, které mám x let, někdo mě okradne nebo se mi zmr*í simka a jsem v ...
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod peta809 16. 5. 2013 22:31

pedro-81cz píše:Také mě zarazila reakce na Idnesu, že pan Lodl odmítl odpovědět na tento dotaz:

OTÁZKA: Dobrý den. Rád bych se zeptal, jak je to v případě ztráty SIM karty. Přijdu o své telefonní číslo? Děkuji

Na tuto otázku odmítá dotazovaný odpovídat

Pan Lodl odpovedel i na tuto otazku, neshazujte ho, kdyz jste si neprecetli cely rozhovor.
Jeho odpoved je zde: Dobrý den, omlouvám se, tuto otázku jsem viděl od vás dvakrát. Tak jsem chtěl jednu přeskočit. Nechtěl jsem Vás samozřejmě ignorovat. Pokud jde o ztrátu SIM karty, chápu, že je to důležité. Nicméně zcela upřímně přiznávám, že je to jedna z věcí, kterou nemáme s partnerem ještě úplně vyřešenou. Snažíme se nastavit postup tak, aby bylo možné ke ztracené kartě vydat registrovaným zákazníkům novou se stejným číslem. Doufáme, že se nám to brzy podaří zařídit.

Cely on-line rozhovor s panem Lodlem zde: http://mobil.idnes.cz/on-line-rozhovor- ... asp?t=lodl
Naposledy upravil Fíla dne 16. 5. 2013 22:36, celkově upraveno 4
Důvod: citace zkrácena, příspěvky sloučeny
Diskuze, novinky, informace a vše ostatní o virtuálních operátorech, ale i o velké trojce, působící v České republice na jednom místě: https://www.facebook.com/groups/397646504137595/
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 16. 5. 2013 22:39

Shazování bych definoval jinak. Nicméně beru zpět, rozhovor jsem četl, tohle mi uniklo a link z konkurenčního portálu jsem tu dávat nechtěl. Když to mám načtené nyní, vidím to jinde. Jsem jenom člověk. ;-)
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod polda 17. 5. 2013 04:21

Je důležitý stejně jako u konkurence BM si uvědomit,že platíte sníženou cenu ve volani za méně kvalitní zákaznicky servis- který stojí lidi a peníze. Proto některé požadavky jsou dost zcestné.

pokys2 píše:Ze neni zadna sms brana na mobil me taky dost mrzi, protoze s prechodem ztratim kontakt s lidma kteri volali na volnou minutu u o2 tak i s lidma co psali sms z netu coz je problem :-/ Nevite jestli nahodou nejakou sms branu nepripravujou?

Teď když budeš mít net zdarma není problém aby ti psali maily- jako sms zdarma.
Naposledy upravil Fíla dne 17. 5. 2013 08:50, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Robin Brett 17. 5. 2013 08:19

tmx643 píše:Bránu připravujou (dle rozhovoru dnes na idnesu).

No já nevím, slibem nezarmoutíš. Taky tam říkal něco ve smyslu, že by chtěli rychlost po FUPu větší, což jim moc nebaštím. Šli by proti svýmu byznysu. Takhle můžou mít marketingový pindy o netu "zdarma", to že to nebude moc použitelný je věc jiná. Představa že potom pojedeš na 64 kbps 5 měsíců s "mírným omezením v pohodě", musí být pro prodejce děsivá.
Robin Brett
Junior

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 19. 5. 2013 15:44

Nevíte někdo jestli je už známo kolik oveček získal mobil.cz?
vaclavbarak
Pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 19. 5. 2013 17:37

Já jsem třeba poloviční ovečka. Sim už mám, ale zatím jsem jí neaktivoval.
Jinak v trafice kde jsem ji kupoval za ní původně chtěli 250 Kč, mají to v letáčku uvedeno jako doporučenou prodejní cenu. Když jsem se ohradil, že by měla stát jen 200 tak mi právě ten letáček ukázali. Nakonec někam prodavačka volala a pak se omluvila, že to mají chybně uvedeno v těch materiálech a prodala mi sim za 200 Kč.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod peta809 20. 5. 2013 09:09

Tak pri normalnim pouzivani netu behem jednoho tejdne, tak mi vystacilo 50MB, takze tech 200MB je na mesic dostacujici. Pokud by si clovek teda 1x za mesici dobijel.
Diskuze, novinky, informace a vše ostatní o virtuálních operátorech, ale i o velké trojce, působící v České republice na jednom místě: https://www.facebook.com/groups/397646504137595/
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod Caderom 20. 5. 2013 23:40

SIMka aktivovaná v neděli v podvečer, už je úterý a data pořád nejdou. Zajímalo by mě, jestli je to normální nebo mám zase "štěstí". Byť vzhledem k tomu, že sami na webu přiznávají, že by se data nemusela aktivovat, to asi úplně ojedinělé nebude. "Doufám", že se s nima pak ještě budu prát o vrácení těch 20 Kč. ]:-<

"Další služby, včetně dat, v síti postupně nabíhají. Data tedy začnou fungovat s určitým zpožděním. Pokud by problém přetrvával déle než několik hodin, obraťte se na infolinku na čísle 3333. V případě oprávněné reklamace vám bude poplatek za spojení s operátorem (20 Kč za hovor) vrácen."
Caderom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SlashBJ 21. 5. 2013 05:48

Tak na dnes byl naplánován přenos. Tedy na noc ze včera na dnes, stará sim nefunguje a číslo neexistuje už od 22:00, ale Mobil.cz sim jede pořád na svém čísle, maj v tom bordel a brácha je bez telefonu
SlashBJ
Junior

Odeslat příspěvekod aldik7 21. 5. 2013 06:13

SlashBJ píše:Tak na dnes byl naplánován přenos. Tedy na noc ze včera na dnes, stará sim nefunguje a číslo neexistuje už od 22:00, ale Mobil.cz sim jede pořád na svém čísle, maj v tom bordel a brácha je bez telefonu

Mám stejný problém... asi trochu nestíhají, jen aby to zdárně dokončili.. číslo měnit nechci.
aldik7
Junior

Odeslat příspěvekod nidecker 21. 5. 2013 06:35

Zdravím ;),
Rád bych se Vás zeptal jestli tu nevíte, zda jde možné provést mobilní platbu (z kreditu) například na nějakou (nejmenovanou) sázkovou kancelář kde je tlačítko pro vklad z kreditu T-mobile/O2/Vodafone. Tak tedy jestli to půjde přes tlačítko t-mobile. Předem Vám děkuji za odpověď

PS: Všude jsem dostal jinou odpověď a na mobil.cz mi nejsou schopni na toto odpovědět.
nidecker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SlashBJ 21. 5. 2013 06:48

aldik7 píše:Mám stejný problém... asi trochu nestíhají, jen aby to zdárně dokončili.. číslo měnit nechci.

Uvidíme, hned ráno zavolám n zákaznickou linku a zkusím něco vyřvat, kurna tak to prece nejde, asby to nefungovalo ne? Aby to najednou hlasilo, ze cislo neexistuje
SlashBJ
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka