Mobil.cz v síti T-Mobile - dotazy pouze k hlasovým službám

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod joachym1 12. 5. 2013 07:46

ladisl píše:... Premium SMS půjdou od začátku, což je pro mě důležité, protože nechci kumulovat kredit. ...

Kam to budes vybijet? Kdyby sel ten nabity kredit treba jednou rocne alespon castecne dostat zpet, tak by to bylo super, pouzival bych tu kartu jen na data, jednou mesicne nabil 200 Kc, a jednou rocne vybil 2400 Kc.
joachym1
Junior

Odeslat příspěvekod to.tak 12. 5. 2013 08:25

Jo takových "kdyby se dal kredit dostat zpátky" by se nás našlo určitě spousta. Jakpak je to dlouho co O.2 prodával simkarty který tři první dobití dávaly 100% kreditu navíc. Dostat z toho svoje prachy zpátky ( přidaný kredit nelze použít na premium sms ), tak člověk volá prakticky zadarmo jen z jejich prémie a po třetím dobití simku zahodí.
to.tak
Junior

Odeslat příspěvekod libol 12. 5. 2013 08:39

oooooooooo píše:Takže jinymi slovy je spousta lidí pro ktere je zajimave že ušetři 100 korun.Neboli Bleskmobil za 200,100 korun mně strhnou za net zustava 100 korun.Mobil.cz 200 korun,hura net zadarmo.FUP Mobil nepoužitelnej,Bleskmobil vesele pokračuji.No opravdu kvuli 100korunam,4 piva v putyce 4 cenove skupiny budu volit něco kde je nepoužitelnej net jakmile překročim FUP :D Varianta pro pro ktere sto korun je masakr,nebo pro ty kteři nepřemyšli aspon pul kroku dopředu a slyši na zadarmo.
Nechci slevu zadarmo pravil profesor Zajic vychytrale...

Tak poslední dva roky jsem NIKDY v mobilu nepřekročil 150MB (v notebooku mám další 3GB a WiFi je skoro všude), proč by mne zajímal FUP?
Fascinuje, mne, jak někteří VĚDÍ co je pro jiné nejlepší.
libol
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 5. 2013 08:42

polda píše:Abys nebyl v šoku! MOBIL bude mít taky jen placenou linku a taky 20 kč :D

Právě proto hned zítra poletím do trafiky pro SIM-ku a podívám se do jejich samoobsluhy.Net je vlastně v ceně, takže tohle řešit nemusím.

Jinak, vyzkoušeno brouzdání v síti T-Mobile s 16kb/s a přes Operu mini načte každou stránku co potřebuji, maily načte a odešle taky, Pubtran bez problémů, na tohle mi 200 MB bohatě stačí, na jiné věci mám WiFi v práci a doma.
anonymni

Odeslat příspěvekod ladisl 12. 5. 2013 09:45

@joachym1: platím kreditem předplatné tištěných lidovek nebo MFD, tj. každé 4 týdny zhruba 400 Kč, u lidovek jsou pondělky-středy za 60, pátky 75 nebo pátek+sobota 120, MFD po, st, čt 75 so 69. Je mi samozřejmě jasné, že ne každý stojí o noviny, určitě to není jediná možnost, někdo si kupuje jízdenky MHD, obsah do mobilu, posílá sms do soutěží....
ladisl
Junior

Odeslat příspěvekod lol7 12. 5. 2013 17:32

Ano, ale budou pres mobil.cz fungovat premiovky / mplatby? Protoze u blesku ze zacatku premiovky nesly.
lol7
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 12. 5. 2013 18:15

Ano, mobil.cz slibuje podporu premium sms i třeba DMS, takže kredit lze využít i na jiné služby než ty poskytované operátorem.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod oooooooooo 13. 5. 2013 04:57

libol píše:Tak poslední dva roky jsem NIKDY v mobilu nepřekročil 150MB (v notebooku mám další 3GB a WiFi je skoro všude), proč by mne zajímal FUP?


Tak potom je to služba pro tebe.ja na smartu využivam hodně POCKET - synchronizovane navic s dalšima osobama,google mapy,pcmonitor,kecalek na takovy rychlosti spiš nejede než jede - padá a mu spojeni tim konči jeho použitelnost,dropbox a x dalšich věci kvuli kterym hlavně mam smartphone a internet v mobilu.Ani ta Opera mini defakto z myho pohledu nejede - Opera link a smůla.Takže jak řikam za sto korun volim plnohodnotnej net u nějž si FUP defakto nemusim hlidat.Pokud by to udělali 200 korun - dobijej co měsic 200 a za to maš net zadarmo,uplatněni FUP na normalni rychlost jako v siti O2 tak je to zajimavy.100 korun rozdil je pro pracujiciho člověka častka ktera je opravdu směšně malá abych se dobrovolně omezil a utěšoval se že jsem 100 korun ušetřil.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 13. 5. 2013 06:26

Tak to není služba pro tebe.
I když je stovka sice symbolická částka, nevím proč bych ji připlácel (teda kromě honění trika na fórech)
libol
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 13. 5. 2013 07:06

A jak dlouho ti prosímtě ten net plnohodnotnej za 100 Kč jede ? Taky pořád nebo jenom 30 dní ? :D

Takže to máme volání + net za 800 Kč ( za půl roku ) vs volání a net za 200 Kč ( za půl roku ) ;-]
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka_2 13. 5. 2013 07:17

Tak jsem si v rámci testování jednu SIMku koupil. Aktivace proběhla rychle a bez problémů, ale telefon se odmítá přihlásit k internetu. Má někdo stejný problém nebo se mu nelíbí APN internet.t-mobile.cz (a vypadá to, že ani APN internet) ?
Teprve pivo dělá žízeň krásnou...
Jirka_2
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 13. 5. 2013 07:24

Jestli se ti ten net rozjede, tak pls hned otestuj, jestli přes to jde psát např. Viberem nebo Whatsappem nebo Facebook Messengerem, jestli jede např. Pubtrans. Nebo IM + Pro jestli funguje. No prostě takové ty datově nenáročné komunikační věci. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 13. 5. 2013 07:43

Ředitel ČTÚ píše:A jak dlouho ti prosímtě ten net plnohodnotnej za 100 Kč jede ? Taky pořád nebo jenom 30 dní ?


Tak ted ti nerozumim...ja každy měsic dobijím,takže co tim mysliš jak dlouho mi jede?Jede mně tak dlouho dokud nevyhodim simku do kanalu.Uplně stejně jako u O2.

libol píše:I když je stovka sice symbolická částka, nevím proč bych ji připlácel (teda kromě honění trika na fórech)


jaky honěni trika - pouze konstatovaní,připlacim prostě za to abych po vyčerpani daneho limitu mohl net nadale použivat uplně stejně jako před nim,pochopitelně kdo doted nevyčerpal ani těch 100,dvěstě mega nemá důvod já jsem psal že to chápu.Na druhe straně řikam že kdokoliv kdo třeba použiva synchronizaci na pozadí,trošku intenzivněj mimo skouknuti par stranek v prohližeči použiva internet v mobilu ma po tydnu vymalovano na mobil.cz,to je prostě fakt a může to kdokoliv okecavat jak chce.Použivam navic sip voip a ten ma problem i na edge na dany rychlosti si už ani netukne.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 13. 5. 2013 07:54

Jednoduché počty za půl roku : Plesk mobil 200 Kč + 600 Kč = na volání 200 Kč a net 6 x 100 MB

Mobil.cz : 200 Kč + 600 Kč = 4 x 200 MB a zbude ti 800 Kč na volání, co dodat. Tady se prostě cokoliv tu zákazníci Plesk mobilu vypotí hroutí jak domek z karet.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 13. 5. 2013 08:04

Panenkomarja koukam že to pastuješ všude.Jednoduche počty - koho nezajima FUP a nepoužitelnost po uplatnění a je student,nebo prostě kdokoliv pro nějž sto korun na měsic je častka stojicí za zamyšlení voli mobil.cz.
Pro ostatni asi atraktivni nebude - aspon tam marně hledam vyhodu pokud A neboli uplatněni FUP je problem a B je v souvislosti s A absolutně směšny rozdil.
Naposledy upravil oooooooooo dne 13. 5. 2013 08:04, celkově upraveno 1
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků