Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ipanema 19. 11. 2020 18:31

Jedině přes aplikaci pro Android.
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod odlisny 19. 11. 2020 18:47

na Kaktusu je výhodné, že si ten bonusový kredit můžete před sebou "hrnout" po celý rok, pokud včas dobíjíte. A na vánoce nakoupíte za tu bonusovou stovku dvě giga místo jednoho během roku.
odlisny
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 20. 11. 2020 22:51

Taky jsem si myslel že úvodní bonus na 100 nebo 200 korunovce je rok že se to vždy může prodlužovat ale zbytečně se pak hromadí běžný kredit.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 11. 2020 00:17

běžný kredit se dá mj. použít na M-platby nebo převést na jiné číslo
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 21. 11. 2020 02:40

Zatím mám jen jedno číslo u Kaktusu pro dceru tak jsem dal přednost 3x bonusu a za 500 co mě to stálo jsem naládoval minuty na 1 rázových balíčcích a nejmenším budu prodlužovat, zřejmě vydrží na rok. Kdyby ne tak jsem po dobití provedl převod jejího čísla tak další dobití bude druhý tripl. Cena něco málo přes 0,5 Kč/minutu s tarifikací 1+1 to nemá ani kdejaký VOIP.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 21. 11. 2020 22:00

peta809 píše:Vyzkoušejte novou aplikaci Dobíječka od Pavla Tížka (tizek.cz), která je určena všem zákazníkům virtuálního operátora Kaktus. Aplikace je v beta verzi, proto nemusí být zcela bez chyb. Autor aplikace uvítá jakékoliv Vaše náměty.

Stahujte zde: https://play.google.com/store/apps/deta ... zek.cactus

EYtp3YRXkAEPjf7.jpeg

Půl roku uteklo jako voda a aplikace Dobíječka se značně posunula dopředu. Nabízí nejen nový vzhled, ale i funkce. Více si prosím přečtěte v mém článku pro Dotekománii a pochopitelně nezapomeňte aplikaci vyzkoušet, jistě bude brzy opět potřeba ;)
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod mojmax 22. 11. 2020 12:45

Pokud mi spolehlivě funguje aplikace Kaktus Dobíječka, mám nějaký důvod přecházet na tuto aplikaci? (historie dobíječek mě nezajímá a pravděpodobné datum další dobíječky je věštění z křišťálové koule).
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 11. 2020 14:12

já jsem zůstal u Kaktus Dobíječky, funguje spolehlivě a notifikace chodí přesně
u té novější Dobíječky je až moc notifikací, ale asi to dá nastavit, nevím, nezkoušel jsem
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mojmax 22. 11. 2020 16:03

Taky zůstávám u staré Dobíječky, proč měnit něco, co funguje 100 % spolehlivě. :-)
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 22. 11. 2020 18:23

Hromadí se mi tu soukromé otázky tak odpovím najednou zde : tripl (2xbonus+1xkredit) jde u Kaktusu využít na sim zdarma "desetikorunovky" a to tak že na první dobití 200-500 je 100% a pokud se zkombinuje s dobíječkou tak je tam dalších 100% bonusu. Já konkrétně dobil 500 a celkem mám 1510 Kč (10 úvodní bonus). U desetikorunovek se musí dát pozor jen na platnost úvodního bonus kreditu která je 2 měsíce od aktivace sim. Takže do 2 měsíců se musí bonus "rozpustit" do balíčků. Já jsem zvolil 200 minutový kde po přepočtu 1/3 vychází minuta za 0,5 Kč reálných (na minuty a SMS se musí kupovat jednorázový aby šlo kombinovat různé velikosti a prodlužovat pak co nejlevnějšíma). Navíc jednorázových může člověk koupit kolik chce a všechny se sečtou. Po měsíci prodloužím dalším 200 minut balíčkem a než vyprší platnost bonusu dám 200 minut + 50 minut. Pak budu z klasického kreditu prodlužovat nejlevnějšími jednorázovými, tak cca na rok to vystačí. Samozřejmě něco sežerou SMS ale těch má minimum. Jelikož jsem po dobití triplem přenesl její číslo na sim Kaktusu, tak až budu dobíjet příště, tak si počkám na dobíječku a tripl zopakuju (akorát pak už nový bonus nebude platit 2 měsíce ale jen klasicky 30 dní). Pozor u balíčků dat je to naopak : kupit jdou samoobnovující (tam nejdou kombinovat různé velikosti) a jde to pouze dokoupenými daty (data navíc k balíčku). Výhoda u dat je že u samoobnovujících musí být jen dostatek kreditu aby se balíček sám prodloužil a nedošlo ke ztrátě nasyslených jednotek. U jednorázových se to musí hlídat aby se včas prodloužily jednotky novým balíčkem.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 23. 11. 2020 11:12

Data jdou obnovit, prodloužit a nasyslit i koupí již aktivního stejného nebo vyššího samoobnovujícího se balíčku, nejen pouze daty navíc k balíčku.
wit.cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 23. 11. 2020 12:14

Ale jakmile koupím vyšší datový balíček tak se de-facto přejde na ten vyšší jestli se nepletu. Pro nižší balíčky proto může být výhodnější dokup dat která jsou na všechno a dál se budou prodlužovat nižším balíčkem aby se data zbytečně nekupila.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 23. 11. 2020 13:54

Ano taky, ale jde koupit stejný samoobnov. balíček dat. Nejenom vyšší. I když to moc finanční smysl nedává, tak i takto to jde.
Můj mobil: OnePlus 6T
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod sexmaxnamax 23. 11. 2020 14:40

A když si nasyslím minuty z balíčků a pak už balíček neobnovím , ale budu tam mít kredit, respektive si ho dobiju třeba jen za 50 Kč. Tak mi tam ty minuty zůstanou nebo ne? Mluvím o normální SIM v hodnotě 100 Kč s platností na rok.
sexmaxnamax
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 23. 11. 2020 14:48

Balicek plati 30 dni, pak ho bud obnovis nebo zbytek propadne.
ze.us
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka