Huawei Watch GT 2 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod honza_daffy 8. 1. 2020 17:03

to jan.machalik: Ano, je pravda, že ikona zprávy nikde nesvítí na ciferníku, ale přesto mě zajímá proč např na Honoru 9 to šlapalo - přečetl jsem zprávu na telefonu, notifikace na hodinkách zmizela.
Stejně tak, jak zmiňuje "BimboCZ", při znovu připojení hodinek k telefonu při vzdálení se a návratu by občas bodlo upozornění na "zmeškané" události. To uměl tuším už MiBand 2, tak proč ne "sofistikovanější" zařízení...

Jinak, tvoje využití "nemizení" notifikací - to pobavilo :-D
honza_daffy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 12. 1. 2020 11:09

Huawei Watch GT 2 obdrželi novou aktualizaci 1.0.3.37 má 157mb
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jarysek2 17. 1. 2020 20:26

Hezký večer všem.Nedokazal by mi někdo poradit, proč mi nejdou sparovat hodinky huawei watch 2GT se samsung s10+??Chce to po mě stáhnout huawei health a pak ještě jednu aplikaci huawei services a ve finále nejde nic. Pěkně mě to vytáčí :-\
Jarysek2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ia2020 17. 1. 2020 21:11

Dobrý den, prosím poradíte mně? Koupila jsem si Huawei Watch GT 2 42mm, tudíž v dámské verzi, ale marně hledám, jak si pustit hudbu na hodinkách bez sluchátek. Stejně tak tam nemůžu nikde najít protokol hovorů a nejde mně z hodinek volat. Dočetla jsem se, že by tam mělo jít přednastavit 10 kontaktů, na které lze volat i z hodinek. Zkoušela jsem to najít i v aplikaci zdraví, abych to tam nahrála, ale nikde nic. Co dělám špatně? :o( Email se mně taky zobrazí jen jako nadpis. Dík za reakce
ia2020
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martinli 18. 1. 2020 06:55

Dobrý den, funkci volání mají pouze pánské hodinky. Zprávu musíte rozkliknout.
ia2020 píše:Dobrý den, prosím poradíte mně? Koupila jsem si Huawei Watch GT 2 42mm, tudíž v dámské verzi, ale marně hledám, jak si pustit hudbu na hodinkách bez sluchátek. Stejně tak tam nemůžu nikde najít protokol hovorů a nejde mně z hodinek volat. Dočetla jsem se, že by tam mělo jít přednastavit 10 kontaktů, na které lze volat i z hodinek. Zkoušela jsem to najít i v aplikaci zdraví, abych to tam nahrála, ale nikde nic. Co dělám špatně? :o( Email se mně taky zobrazí jen jako nadpis. Dík za reakce
martinli
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MT59 23. 1. 2020 09:01

Ahoj, píše se zde o nové verzi pro hodinky, ale já mám stále verzi 1.0.2.38 a aktualizace mi nic nenabízí :-(
MT59
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jhsoft 23. 1. 2020 12:51

Máš poslední verzi pro CZ trh.
jhsoft
Junior

Odeslat příspěvekod MT59 23. 1. 2020 13:23

Snad ano, jsou kupované u nás v CZ tento měsíc.
MT59
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jiproko 23. 1. 2020 13:44

Také mám verzi 1.0.2.38.A navíc po dnešní aktualizaci aplikace update hlásí nějakou chybu.
Poco X5 Pro
jiproko
Junior

Odeslat příspěvekod MT59 23. 1. 2020 16:15

Mně to sice chybu nehlásí, ale aktualizace stále nikde...
MT59
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LifeRoma 28. 1. 2020 07:38

Zdravím spoluvlastníky GT dvojek.. mohl bych zde psát, jak jsou hodinky nádherné, nebo jak mě štve, že pořád neumí zobrazovat zpětnout notifikaci, když odejdu z kanclu a vrátím se z5, nebo nemožnost rychlé odpovědi... Ale to by bylo nadlouho...
Mám problém se zobrazením notifikace z messengeru. Příjde-li mi SMS, či Whatsapko atd.. vše v cajku, vidím kdo píše a text zprávy, ale když příjde zpráva z messengeru,tak se mi zobrazí pouze kdo píše, ale text nikde..
řešili jste někdo tento problém?..
sestavení: 1.0.2.38
LifeRoma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LifeRoma 31. 1. 2020 07:26

Záhada s notifikací vyřešena. Bylo potřeba v nastavení messengeru - notifikací povolit zobrazovat jméno a text zprávy..:))
LifeRoma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 1. 2. 2020 18:43

Huawei Watch GT 2 obdrželi novou aktualizaci 1.0.3.56
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MT59 2. 2. 2020 14:14

Hm, já mám stále verzi 1.0.2.38 a aktualizace nikde...
MT59
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 2. 2. 2020 15:12

No zapomněl jsem doplnit že aktualizace se vyskytla u těch nových Huawei Watch GT 2 té nové dámské edici... Takové ty zlaté... :) Tak uvidíte..
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků