Huawei Watch GT 2 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zetor92 13. 3. 2020 19:19

Dobrý den, jsem majitelem nových GT2 hodinek, vše šlape jak má až na jedinou drobnost. Každá notifikace, která do hodinek přijde (messenger, whatsaap, sms) tam přijde 3x. Prostě pod sebou mám 3 stejné zprávy, se stejným obsahem. Nevím, čím to může být. Zkoušel sem tovární nastavení, nastavení oznamení v health. Nevíte, čím to může být? Chyba v poslední aktualizaci?
Díky za názor.
zetor92
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jarda5000 31. 3. 2020 17:19

Jarysek2 píše:Hezký večer všem.Nedokazal by mi někdo poradit, proč mi nejdou sparovat hodinky huawei watch 2GT se samsung s10+??Chce to po mě stáhnout huawei health a pak ještě jednu aplikaci huawei services a ve finále nejde nic. Pěkně mě to vytáčí :-\


Ahoj vyřešil si nějak to spárování?Mám stejný problém.Diky za radu
Jarda5000
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mad Maxxxx 31. 3. 2020 17:33

Ahoj. Musite povolit stahování z neznámých zdroju a stáhnout appku health a doplňkové appky přes prohlížeč. Vše funguje ok.
Mad Maxxxx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Oizo 1. 4. 2020 07:14

Jarda5000 píše:
Jarysek2 píše:Hezký večer všem.Nedokazal by mi někdo poradit, proč mi nejdou sparovat hodinky huawei watch 2GT se samsung s10+??Chce to po mě stáhnout huawei health a pak ještě jednu aplikaci huawei services a ve finále nejde nic. Pěkně mě to vytáčí :-\


Ahoj vyřešil si nějak to spárování?Mám stejný problém.Diky za radu


Stáhněte aplikaci huawei health a huawei services přímo z obchodu AppGallery který je pro Huawei tel. pak to bude fungovat.
Kdo má zájem přidejte se do FB skupiny s názvem Huawei watch GT1/GT2 CZ/SK. kde najdete spoustu ciferníků v CZ a také rady a návody. https://www.facebook.com/groups/402215140719373/?multi_permalinks=520489608891925%2C520444135563139%2C520342412239978%2C519951785612374%2C519740022300217&notif_id=1585488405546995&notif_t=group_activity
Mr.Oizo
Junior

Odeslat příspěvekod honza_daffy 1. 4. 2020 07:26

Zdravím,

pároval jsem už někdy před vánoci s Galaxy S10 a naprosto bez problémů. Huawei health normálně z Google Play a Huawei services to po mě nechtělo, pokud si dobře pamatuju...

EDIT: beru zpět, doinstalovalo si to zároveň Huawei Internet Services - ale o ty si to řeklo samo a též z Google Play
honza_daffy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 12. 4. 2020 18:28

Huawei Watch GT2 nově podporují SpO2

Nejnovější aktualizace pro chytré hodinky Huawei Watch GT2 přináší podporu SpO2. Jedná se o novou funkci pro měření kyslíku v krvi.

Huawei Watch GT2 nově zvládnou měřit kyslík v krvi

Společnost Huawei do svého systému LiteOS přináší velmi dobrou funkci SpO2. Funkce SpO2 má za úkol sledovat hladiny saturace kyslíkem v krevním řečišti. Díky tomu můžete zjistit, jak se vaše tělo přizpůsobuje během tréninku nebo ve vysokých nadmořských výškách. Tato funkce by měla být nyní k dispozici všem uživatelům.

Obrázek

Instalační balíček má velikost zhruba 19 MB a novinka je součástí verze 1.0.6.26. Aktualizaci si samozřejmě můžete stáhnout prostřednictvím aplikace Huawei Health. Chcete-li hodinky aktualizovat, budete muset připojit Huawei Watch GT2 ke smartphonu přes Bluetooth. Poté aplikaci Huawei Health otevřete, přejděte na Zařízení> Huawei Watch GT2> Aktualizace firmwaru.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 22. 4. 2020 13:49

Huawei Watch GT 2 se naučí sledovat nové aktivity

Před několika týdny jsem vás informoval o chystané aktualizaci pro Huawei Watch GT 2, která přinese podporu měření SpO2. Aktualizace dorazila, nyní je tedy ta pravá chvíle se s vámi podělit o další novinku. Huawei Watch GT 2e nabízí širokou škálu aktivit, které můžete sledovat. A stejné aktivity budete moci už brzy sledovat také pomocí původních hodinek Watch GT 2. S největší pravděpodobností (pokud testování poběží bez komplikací) se tak stane už v následující aktualizaci.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tom1122 22. 4. 2020 14:44

To je krásné že přibude stejný počet sportů jako na gt2e....Ale,nesmělo by podle zahraničních for jít jenom o pojmenování toho co dříve by po pod volbou ,,Jiné,,:)
A Mimochodem,notifikace při aktivním sportu pořád hodinky nezobrazují co?
Tom1122
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 1. 5. 2020 17:56

Huawei Watch GT 2 obdrží novou aktualizaci: 1.0.6.38
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 28. 5. 2020 11:11

Huawei Watch GT 2 | Nová aktualizace 1.0.7.16 | Nové sportovní režimy + Ovládání fotoaparátu
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FrolikCZ 16. 6. 2020 14:29

Zdravím, jsem majitelem hodinek Huawei Watch 2 Classic. Hodinky nejdou aktualizovat. Obnovil jsem je do továrního nastavení a při spuštění požadují aktualizaci pro použití, ale ta vždy selže a celé to jede od znova. Neporadíte někdo co s tím? Děkuji
FrolikCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Monkeyrom 28. 6. 2020 18:48

Zdravím, dá se těmito hodinkami platit v obchodě? Někde píšou, že ano a v některých recenzích, že ne.
Monkeyrom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Oizo 28. 6. 2020 21:36

Nedá pouze v Číně.
Mr.Oizo
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 6. 7. 2020 07:11

Huawei Watch GT 2 obdržel novou aktualizaci 1.0.8.16 má 20.14mb

Obrázek
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 30. 7. 2020 09:04

Řada Huawei Watch GT 2 dostane v upgradu hlasovou asistentku Celii

“Za pár měsíců přivedeme Celii, našeho inteligentního asistenta do našich smartwatch,” řekl konkrétně Mengran.

Se spuštěním řady EMUI 10.1 a Huawei P40 přinesl Huawei na světovém trhu svého hlasového asistenta AI – Celia. Tato funkce se v současné době rozšiřuje na zařízení s aktualizací EMUI 10.1

Celia podporuje širokou škálu funkcí, které uživatelům pomohou ulehčit práci. Hluboká integrace v systému poskytuje Celii přístup k hardwaru zařízení a umělé inteligenci.

Kromě prohlášení Mengran neodhalil žádné konkrétní podrobnosti týkající se rozšíření této funkce na starší zařízení. Mezitím nemůžeme popřít možnost zavádění takových funkcí na stávající, Huawei Watch GT 2 a GT 2e.

Pokud se Huawei rozhodne zavést takovou funkci pro tato nositelná zařízení, bude k dispozici v aktualizaci firmwaru.

Prozatím se to nejspíše nebude týkat našeho trhu, protože tady zatím není asistentka dostupná ani v telefonu. Bude zajímavé sledovat, jak bude Huawei svoji asistentku postupně rozšiřovat na trh.

[Zdroj: svethuawei.eu]
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků