Huawei Watch GT 2 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod jhsoft 27. 11. 2019 12:14

Jaké notifikace máš na mysli? GPX se mi zatím nijak vytáhnout nepodařilo...:(

-- 27. 11. 2019 12:15 --

Tak dneska alza upravila ceník a nabízí mi je s velkoobchodní cenou a šekovou knížkou za 3,7...To už je pořádná sleva:)
jhsoft
Junior

Odeslat příspěvekod honza_daffy 3. 12. 2019 07:13

Od včerejška jsem majitelem GT2 a přišel jsem na zajímavou funkci/vlastnost. Ještě než mi hodinky "usnou" a objeví se nastavený AoD - tak když v tuto chvíli překryji hodinky dlaní druhé ruky, úplně zhasnou, jako kdyby AoD neexistoval.

Přijde mi to jako super vlastnost - třeba na spaní, že to nešajní - jen mne zaráží, že jsem se o tom nikde nedočetl - je to tedy funkce? Nebo jsem z té nové hračky moc vykulenej? ;-)

Díky za vaše postřehy
honza_daffy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jan.machalik 3. 12. 2019 21:23

@honza_daffy : zhasnuti displeje prilozenim dlane je funkce, ktera byla uz u jednickovych GT. Tuhle funkci pouzivam casto. Vzdycky kdyz zjistim cas nebo doctu notifikaci tak je zhasnu dlani...
jan.machalik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BimboCZ 4. 12. 2019 14:50

Mám dotaz. Notifikace emailu z Gmailu mi chodí jenom předmět zprávy. Nelze roz-kliknout a přečíst si obsah emailu. Je to OK?
Děkuji
BimboCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chezak 4. 12. 2019 23:08

Zdravím, mám jeden dotaz. Mám problém s tím, že mi hodinky neukazují upozornění z SMS. Whatsapp, Messenger normálně fungují. Když spojím hodinky s druhým telefonem, tak tam vše funguje jak má. Kontroloval jsem i nastavení upozornění v té aplikaci a tam je také vše v pořádku. Nevíte náhodou čím by to mohlo být? Díky za odpovědi.
chezak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BimboCZ 5. 12. 2019 09:01

Taky mi neukazovaly SMS. Měl jsem v nainstalovanou jinou aplikaci na SMS. Musel jsem odinstalovat a změnit na defaultni zprávy google a pak je to OK.
BimboCZ
Kolemjdoucí

Předchozí stránka