Huawei P30 /P30 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod kultus 7. 10. 2019 16:52

heh a v cem je takovy inovator? Fotaky sice nema spatne ale zoom maji trochu pozadu a ten hlavni zaostava i za rok starym Mate 20 Pro...neni makro rezim ani RAW na jinem nez hlavnim fotaku...vlastne jen video maji o dost lepsi hlavne stabilizaci...Takze co jeste maji tak inovativni...diru misto notche?
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 8. 10. 2019 11:45

Ja si myslim , ze samsung nyni jako jediny dela radu note se stylusem , mezi prvnima mel bezdratove nabijeni , notch , edge system , lepsi chlazeni procaku , sirokouhly fotak. Nerikam , ze to vymysleli a ze byli prvni na trhu , ale patri mezi vyrobce co ten mobil posouva dopredu. Kdysi to byl apple , ale ten ted dotahuje.
Jinak huawei umi luxus fotky , ale video pokulhava u samsungu je to naopak.
A jinak nejsem samsung ovce , sam mam huawei.
hurec
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 12. 10. 2019 11:31

v září jsem si koupil p30 pro, měl jsem nějaký tvrzený 3d ci 4d sklo, to se po pár dnech odlouplo, tak jsem si koupil nakou mk něco folii s polskym video návodem, jelikož to nosím ještě v koženým pouzdře tak se okraje začali trošku odlepovat, včera se pod folii dostal písek takže jsem to odloupnul.
má někdo nějakou folii co mu vydržela dýl jak 2 měsíce ?

starý jsem koupil něco na p30 lite a jí to tam drží , bylo to z electroworldu a lepili jí to tam , já si tam nechal lepit to 4d sklo a do tejdne jsem to mohl sundat.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Junior

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 12. 10. 2019 14:28

Již několik let používám Dome Glass : https://doopshop.cz/produkt/szklo-harto ... pro-clear/
Dražší, ale funkční.
Samsung Galaxy Note 10+
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod PavlosPM 14. 10. 2019 21:13

Používám pár dnů P30 PRO a marně hledám v galerii možnost skrýt vybraná alba. Jsem překvapený, že tam tahle funkce není, nebo špatně hledám? Díky
PavlosPM
Junior

Odeslat příspěvekod flashka 15. 10. 2019 14:01

Nevím, jak myslíš skrýt, ale uděláš to asi jednoduše tak, že podržíš prst na albu- tím označíš a dáš přesunout pod "ostatní".
flashka
Junior

Předchozí stránka