Huawei P30 /P30 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 10. 2019 00:48

Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod PavlosPM 5. 10. 2019 13:02

Dva roky jsem používal telefon značky Huawei, byl jsem maximálně spokojený, a proto jsem uvažoval nad nákupem telefon P30 PRO popřípadě ze zvědavosti Samsung Galaxy S10+. Zvědavost mi nedala a pořídil jsem si S10+. Bohužel jsem byl zklamaný vydrží baterie. Standard 1,5 dne, což mi přijde slabota a na prostředí Samsungu jsem si taky úplně nezvykl. Telefon nyní prodám a pořídím P30 PRO. Proto jsem se chtěl zeptat, zdali mi můžete popsat vaše zkušenosti s výdrží baterie. V některých recenzích je psáno při velké zátěži bez problémů 2 dny, jinde je uvedeno 1,5 dne, apd.

Díky všem za vaše postřehy.
PavlosPM
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 5. 10. 2019 19:29

Neni to jedno? Kazdy pouziva mobil zcela jinak , je neco jineho , kdyz brouzdam na LTE 3hodiny , hodim film a pak zahraju call of duty a neco jineho , kdyz jen mobil lezi. Nestaci , kdyz mobil vydrzi do vecera a pres noc nabiju? V dnesni dobe rychlonabijeni a bezdratoveho nabijeni to snad neni problem.
hurec
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 5. 10. 2019 20:31

Mám P30 a přes den naprosto v pohodě i při používání.
Ale jak je uvedeno o příspěvek výše, každý telefon používáme jinak, nelze jasně říct, vždy a všem vydrží tolik a tolik...
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 5. 10. 2019 22:05

Den střídmého užívání a noc je maximum.
wit.cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zumzumzum 6. 10. 2019 07:58

EMUI 10: otestovali jsme nejnovější prostředí od Huawei. Jaké jsou novinky?
https://www.smartmania.cz/emui-10-otest ... od-huawei/
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod flashka 6. 10. 2019 10:21

PavlosPM: sice mám jen P30, ale dnes jsem začal druhý den ráno s 72% baterie. Jsem docela zavislák a běžný den bývá kolem těch 50%. Samozřejmě pokud budu celý den fotografovat, nebo používat hotspot, budu nabíjet ještě ten den večer. P30 Pro na tom bude asi maličko lépe, ale je to o uživateli a tom, co na telefonu poběží. Za mě jsou dva dny celkem reálné.
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod PavlosPM 6. 10. 2019 10:52

Děkuji moc za informace, jsem rád, že několik lidí pochopilo a zároveň odpovědělo na mojí otázku, abych si udělal obrázek. :)

flashka píše:PavlosPM: sice mám jen P30, ale dnes jsem začal druhý den ráno s 72% baterie. Jsem docela zavislák a běžný den bývá kolem těch 50%. Samozřejmě pokud budu celý den fotografovat, nebo používat hotspot, budu nabíjet ještě ten den večer. P30 Pro na tom bude asi maličko lépe, ale je to o uživateli a tom, co na telefonu poběží. Za mě jsou dva dny celkem reálné.
PavlosPM
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 6. 10. 2019 11:04

Odpoved na predchozi prispevek se necituje.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Nokia Lumia 930, Nokial Lumia 830, Nokia Lumia 925
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jerabinkaaaaa 6. 10. 2019 19:07

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak je to s podporou Googlu z u tohoto mobilu? Vím, že už se neplánuje u mate a vztahy jsou takové napjaté, nerada bych koupila pro mě drah, telefon a potom by skončila podpora a aplikace.
jerabinkaaaaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hurec 6. 10. 2019 19:14

Pro jiz vydane mobily se to netyka. Podpora je a bude. Nyni se treba testuje android 10.
hurec
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 6. 10. 2019 19:28

To platí teď, otázka je co bude platit od listopadu, až sankce skutečně naběhnou (pokud naběhnou). Stát se může cokoliv, třeba že Huawei vše vrhne na vývoj svého systému a na starší modely s androidem se vykašle.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 6. 10. 2019 19:46

V takovém případě by měli umožnit odemknout bootloader a komunita se postará...
wit.cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rames 6. 10. 2019 19:52

roy1 píše:To platí teď, otázka je co bude platit od listopadu, až sankce skutečně naběhnou (pokud naběhnou). Stát se může cokoliv, třeba že Huawei vše vrhne na vývoj svého systému a na starší modely s androidem se vykašle.

Nj, třeba zítra zkrachuje Sony, nebo začne třetí světová... :-]

Vezmi si pro jistotu aluminiovou čepičku... ;-]
Rames
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 7. 10. 2019 07:48

Njn tak zkrachuje huawei a bude jen v cine. Marne. Prejde se na samsung a je to. Nejvetsi konkurent a inovator nyni. Zvedne se mu prodej , zisky a bude jeste vice vladnout.
hurec
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka