Huawei P30 /P30 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 10. 2019 23:48

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PavlosPM 5. 10. 2019 12:02

Dva roky jsem používal telefon značky Huawei, byl jsem maximálně spokojený, a proto jsem uvažoval nad nákupem telefon P30 PRO popřípadě ze zvědavosti Samsung Galaxy S10+. Zvědavost mi nedala a pořídil jsem si S10+. Bohužel jsem byl zklamaný vydrží baterie. Standard 1,5 dne, což mi přijde slabota a na prostředí Samsungu jsem si taky úplně nezvykl. Telefon nyní prodám a pořídím P30 PRO. Proto jsem se chtěl zeptat, zdali mi můžete popsat vaše zkušenosti s výdrží baterie. V některých recenzích je psáno při velké zátěži bez problémů 2 dny, jinde je uvedeno 1,5 dne, apd.

Díky všem za vaše postřehy.
PavlosPM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 5. 10. 2019 18:29

Neni to jedno? Kazdy pouziva mobil zcela jinak , je neco jineho , kdyz brouzdam na LTE 3hodiny , hodim film a pak zahraju call of duty a neco jineho , kdyz jen mobil lezi. Nestaci , kdyz mobil vydrzi do vecera a pres noc nabiju? V dnesni dobe rychlonabijeni a bezdratoveho nabijeni to snad neni problem.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod technikus 5. 10. 2019 19:31

Mám P30 a přes den naprosto v pohodě i při používání.
Ale jak je uvedeno o příspěvek výše, každý telefon používáme jinak, nelze jasně říct, vždy a všem vydrží tolik a tolik...
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 5. 10. 2019 21:05

Den střídmého užívání a noc je maximum.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 6. 10. 2019 06:58

EMUI 10: otestovali jsme nejnovější prostředí od Huawei. Jaké jsou novinky?
https://www.smartmania.cz/emui-10-otest ... od-huawei/
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flashka 6. 10. 2019 09:21

PavlosPM: sice mám jen P30, ale dnes jsem začal druhý den ráno s 72% baterie. Jsem docela zavislák a běžný den bývá kolem těch 50%. Samozřejmě pokud budu celý den fotografovat, nebo používat hotspot, budu nabíjet ještě ten den večer. P30 Pro na tom bude asi maličko lépe, ale je to o uživateli a tom, co na telefonu poběží. Za mě jsou dva dny celkem reálné.
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod PavlosPM 6. 10. 2019 09:52

Děkuji moc za informace, jsem rád, že několik lidí pochopilo a zároveň odpovědělo na mojí otázku, abych si udělal obrázek. :)

flashka píše:PavlosPM: sice mám jen P30, ale dnes jsem začal druhý den ráno s 72% baterie. Jsem docela zavislák a běžný den bývá kolem těch 50%. Samozřejmě pokud budu celý den fotografovat, nebo používat hotspot, budu nabíjet ještě ten den večer. P30 Pro na tom bude asi maličko lépe, ale je to o uživateli a tom, co na telefonu poběží. Za mě jsou dva dny celkem reálné.
PavlosPM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 6. 10. 2019 10:04

Odpoved na predchozi prispevek se necituje.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jerabinkaaaaa 6. 10. 2019 18:07

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak je to s podporou Googlu z u tohoto mobilu? Vím, že už se neplánuje u mate a vztahy jsou takové napjaté, nerada bych koupila pro mě drah, telefon a potom by skončila podpora a aplikace.
jerabinkaaaaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hurec 6. 10. 2019 18:14

Pro jiz vydane mobily se to netyka. Podpora je a bude. Nyni se treba testuje android 10.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod roy1 6. 10. 2019 18:28

To platí teď, otázka je co bude platit od listopadu, až sankce skutečně naběhnou (pokud naběhnou). Stát se může cokoliv, třeba že Huawei vše vrhne na vývoj svého systému a na starší modely s androidem se vykašle.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 6. 10. 2019 18:46

V takovém případě by měli umožnit odemknout bootloader a komunita se postará...
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rames 6. 10. 2019 18:52

roy1 píše:To platí teď, otázka je co bude platit od listopadu, až sankce skutečně naběhnou (pokud naběhnou). Stát se může cokoliv, třeba že Huawei vše vrhne na vývoj svého systému a na starší modely s androidem se vykašle.

Nj, třeba zítra zkrachuje Sony, nebo začne třetí světová... :-]

Vezmi si pro jistotu aluminiovou čepičku... ;-]
Rames
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 7. 10. 2019 06:48

Njn tak zkrachuje huawei a bude jen v cine. Marne. Prejde se na samsung a je to. Nejvetsi konkurent a inovator nyni. Zvedne se mu prodej , zisky a bude jeste vice vladnout.
hurec
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků