Huawei Mate 20 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod krokodeel 21. 5. 2019 22:46

Aha, takze zrovna Google, jako vzor ctnosti a jeho spiclovani pro NSA a dalsi alias tu "dobrou stranu" je OK? Nehlede na to, ze Cinanum to zatim nikdo nedokazal, zatim co Amikum uz xkrat? Jen zacal Huawei prilis kousat, moc se rozmahat a k tomu na nej nikdo nema co se 5G siti tyka. Tak se to snazi vyresit takhle…

A to se vyplati :)
https://fingfx.thomsonreuters.com/gfx/e ... index.html
krokodeel
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 25. 5. 2019 10:47

uiqjirka píše:Naopak, spravny krok, konecne se po letech podvodu a nekaleho jednani zacalo jednat.

Jen technická, je nějaké vlákno, kde bys nebyl za "experta" a kde bys nehejtoval?
mobil LG V30, tablet Huawei Mediapad M5 8,4
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 31. 5. 2019 10:18

Huawei Mate 20 Pro se vrátil na oficiální seznam smartphonů pro Android Q
https://www.smartmania.cz/huawei-mate-2 ... android-q/
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod zumzumzum 11. 6. 2019 12:19

Huawei Mate 20 Pro | EMUI 9.1 | GPU Turbo 3.0 | Huawei Share OneHop

Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod xzeit 11. 6. 2019 13:48

Už vyšel ofiko 9.1?
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 11. 6. 2019 17:20

Nn brzy brzy... :)
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod krokodeel 25. 6. 2019 14:50

Furt nic. Vidim to nejdriv na pulku cervence a to jeste hodne optimisticky.
krokodeel
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 29. 6. 2019 17:08

Tak je to tu, křivdil jsem jim, už stahuju
Přílohy
Screenshot_20190629_170826.jpg
krokodeel
Junior

Odeslat příspěvekod 09freds 6. 8. 2019 22:38

Ahoj, mám dotaz ohledně displeje telefonu Huawei mate 20 PRO. Zakoupil jsem nedávno tento telefon v české distribuci u CZC a náhodně jsem zjistil, že můj telefon má displej HD+ o rozlišení 1080x2340 místo oficiálně uvedeného rozlišení 1440x3120. Toto vyšší rozlišení je uváděno jak v popisu telefonu u prodejce, v recenzích i v oficiálních udajich Huawei. Rovněž v telefonu v "systému" je uvedeno rozlišení 1440x 3120. Naproti tomu apky Antutu,CPU-Z ukazuji rozlišení 1080x2340. Co je pravda a co s tím.
Kdyby AnTuTu uvaděl pravdivé údaje tak se jedná o klamaní zákazníka, ne? Není tu nějaký majitel tohoto telefonu, který zkusí zjistit jaký displej má ve svém telefonu?
Děkuji za případné názory.
09freds
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krokodeel 6. 8. 2019 22:45

Nemas tam pusteny chytry rezim displeje, ktery prepina rozliseni dle potreby pro setreni baterie?
krokodeel
Junior

Odeslat příspěvekod 09freds 6. 8. 2019 23:28

Je to tak,byl zapnutý. S přepínáním rozlišení jsem se setkal poprvé tak mne to nenapadlo. Dík.
09freds
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krokodeel 6. 8. 2019 23:36

Tak supr, hlavne, ze je to v poradku :)
krokodeel
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 8. 8. 2019 16:39

Nepouziva nekdo Mate 20 pro s Gear S3 nebo Galaxy watch? Jestli vse funguje jak ma. Nekde jsem cetl, ze jsou nektere funkce hodinek pri pripojeni s NEsamsung telefonem omezene. Diky.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 8. 8. 2019 17:18

Používám jak s Gear tak Galaxy Watch bez problémů, pravdou je, že sportovní funkce nepoužívám, mám je primárně na notifikace + občasné volání.
Huawei Mate 20 Pro
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 13. 8. 2019 23:29

Ja pouzivam s Garminem, vse bez problemu. Otazka na ne sice nebyla, ale musel by to blokovat teda Tamtung
krokodeel
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka