Huawei Mate 20 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod qepos 27. 9. 2019 16:19

jedina vec je ponekud divna ze tak rychle sel s cenou dolu,ani Mate 10 nemel takovy cenovy propad.Ja ho mel z MAll.cz s Boe a po 2 dnech vratil.Mel zelene okraje.
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 27. 9. 2019 16:37

podle tu cenu udělala současná politika a taky že potřebovali uvolnit místo pro P30 a mate 30.
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 27. 9. 2019 17:18

Hlavne ta politika, takovej tlf za takovy penize je bomba. Kdo ho bral za 25.000 tak si musi drbat hlavu. Tu si drbu i ja a to jsem ho mel za 20k
krokodeel
Junior

Odeslat příspěvekod qepos 27. 9. 2019 18:04

Jinak souhlas měl jsem jen smůlu tel v porovnání s iPhone Xr co má kamarád vypadal o 2 třídy lépe a foťák supr .
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 27. 9. 2019 18:20

qepos píše:jedina vec je ponekud divna ze tak rychle sel s cenou dolu,ani Mate 10 nemel takovy cenovy propad.Ja ho mel z MAll.cz s Boe a po 2 dnech vratil.Mel zelene okraje.

Ale měl. Mate 10 Pro se prodaval pod 10 500kč.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 27. 9. 2019 19:07

Cena sla dolu , kvuli S10 a hlavne kvuli note. Proste konkurence za polovicni cenu. Kromu mate 30 pro nyni bez google programu a huawei vi , ze v evrope stimto nepochodi.
Ja uz ho mam naky mesic a za 11900 se jen smeju , jake delo mam.
hurec
Junior

Odeslat příspěvekod qepos 27. 9. 2019 21:12

Je pravda že za tu cenu se těžko najde něco lepšího uvažoval jsem o Honoru 20 pro ,ale vadí mě ta čtečka na boku a IPS panel.Ale to je věc názoru pro někoho může být IPS výhoda..
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 28. 9. 2019 10:41

Za tu cenu je to absolutně nepřekonatelné, mám ho teprve asi měsíc nebo dva, ale drtivá většina vlastností je skvělá. Akorát trochu zápasím s odemčením, čtečka obličeje ani čtečka otisků není zrovna stoprocentní a kolikrát odemykám až napotřetí (mít HW čtečku na zádech, tak je to dokonalý telefon), ale kromě toho je to výborný stroj.
Mr.Scully
Junior

Odeslat příspěvekod Jonaasisko 28. 9. 2019 12:49

Zdar pánové, mám takový dotaz, jak je to s nastavením vyzvánění pro jednotlivé aplikace? Prolezl jsem všechno možné nastavení, ale můžu nastavit jen rozdílné vyzvánění pro SIM 1 a 2 a veškeré upozornění... Chci si nastavit různé vyzvánění pro mess, Wa, SMS, Insta, mail atd..... Teď mám jediné rozdílné mess.. Jinak všechno ostatní má stejný zvuk, vybitá baterie, SMS, Insta, mail... Musím použít nějakou externí aplikaci, nebo jsem se díval špatně?
Jonaasisko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qepos 30. 9. 2019 16:25

Tekze nakonec jsem neodolal a zakoupil v Datartu,display BOE vse v pohode bez zelenych okraju.Nic lepsiho me za 12 tis nenepadlo mel jsem 12tis max co chci dat za tel.
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod djpajovka 30. 9. 2019 17:28

qepos píše:Tekze nakonec jsem neodolal a zakoupil v Datartu,display BOE vse v pohode bez zelenych okraju.Nic lepsiho me za 12 tis nenepadlo mel jsem 12tis max co chci dat za tel.

A koupil jsi ho v krámě nebo přes jejich stránky?
djpajovka
Junior

Odeslat příspěvekod qepos 30. 9. 2019 18:10

Eshop Datart.

-- 30. 9. 2019 19:54 --

Přílohy
Screenshot_20190930_195410.jpg
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod djpajovka 30. 9. 2019 19:55

qepos píše:Eshop Datart.

-- 30. 9. 2019 19:54 --

Tak dej průběžně vědět, jak je na tom displej, dík
djpajovka
Junior

Odeslat příspěvekod dkena0 30. 9. 2019 20:14

Ahoj,
jen pro info: vystřídal jsem 4 ks Mate 20 pro z důvodu kvality displeje (poslední měsíc ,co je za tuto super cenu). První kus BOE měl ten boční lom do modra jen na jedné straně a "tahalo" mě to za oči. Druhý kus BOE měl ty boční rámečky v lomu souměrně do modra ,ale viděl jsem v horní polovině nádech lehce do červena,taky vrácen.
Pak mi přímo od Huawei.cz dorazil v akci s Gift Boxem LG displej a ten byl úplně nejlepší ,boční efekt lomu se vůbec nekonal, bílá byla proti BOE (které je lehce do žluta pod úhly pohledu) super....bohužel jsem se ho "bál" a tak jsem na něm (ve 14 denní lhůtě vrácení) prováděl jeden Antutu test za druhým a začal prostě zelenat již po třech dnech (začalo to hlavně v horní polovině) . Používal jsem na test kvality OLEDu to ty prográmky co se používaly v té kauze a zjistil po pár dnech i vypálenou spodní lištu jak jsou systémové šipky androidu . Telefon vrácen ,byl to jistě ještě nějaký zatoulaný kousek z prvních dnů prodeje.
Akce u Huawei s Gift Boxem pomalu končila a já do toho praštil po čtvrté, mám již zase BOE oba boční rámečky s efektem modro...LG OLED bylo obrazově super,ale kvalita bohužel špatná.
Potloukal jsem se po různých Datartech, Elektrowordech ,kde jsou Mate 20 pro dlouhodobě vystavené a ty jejich displeje byly v žalostném stavu -vypálené a skoro všechny v prostředku s nádechem do červena.(jiné OLEDy tam asi vypadají stejně,né jen Huawei). Ten displej je asi slabina Mate.

Trochu jsem byl také zklamán z kvality fotoaparátu ,ty všechny oslavné recenze a výborné DXO mark hodnocení ... na displeji fotky luxusní ,ale pak mě napadlo to hodit na LCD notebooku a tam to zklámání přišlo...prostě ty fotoaparáty v mobilech obecně moc od mého prehystorického Samsungu Note 3 nejsou kvalitou moc daleko... kromě tedy šíra ,pěkného portrét efektu a nočního režimu což je paráda,ale já nejvíce porovnávám se snímky za dne.

Na kategorii mobilů ale Mate 20 pro fotí asi obstojně.

Ale abych jen nehanil, telefon je super rychlej , baterie vydrží i dva dny pod mou "zátěží".
Výborné je to 3D přihlašování pomocí skenu obličeje, alespoň ten výřez je k něčemu.
Na to EMUAI jsem si též rychle zvyknul po letech na Samsungu.
Ten "vyhypovaný" foták je vlastně taky dobrý....

Sehnal jsem si na něj i pěkné originální S-View pouzdro a je to fajn...doporučuji Mate koupit :-)
dkena0
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hurec 30. 9. 2019 20:22

Hlavne za tech cca 12t kc nemam co vytknout taktez jsem spokojen. Ano , kdybych nebyl skrblik tak beru note 10+ , nebo iphone 11 max. Ale ta cena tam je total jinde a na par fotek momentek do alba , spotify , brouzdacka web , par her , zcela dostacujici.
hurec
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka