Huawei Mate 20 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod xzeit 26. 9. 2019 16:10

Bezdrátové nabíjení včetně reverzního bezdrátového. 3D face unlock pomocí obličeje (tady se jedná o bezpečnou metodu, oproti obyčejné fotografii), ultrawide objektiv, ten P20 pro nemá. Měla by být také o rok delší podpora.
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod Lindros 26. 9. 2019 18:53

Takže nic bez čeho by se nedalo žít, díky za odpověď
Lindros
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 26. 9. 2019 19:13

No žít se dá bez více věcí, 2400 není nijak moc. Záleží co preferuješ. Jestli to chceš na focení, tak Mate 20 pro má ultrawide objektiv a umí supermakro. To musíš vědět ale ty, co od toho chceš.
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod djpajovka 26. 9. 2019 20:07

Chtěl bych si pořídit tohodle krasavce, mám se bát ještě problému s displejem nebo je to vyřešené?
djpajovka
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 26. 9. 2019 21:45

lindros: Mate 20 Pro je za smesne penize na tu vybavu S10+ stoji dvojnasobek, P20 Pro uz nema pri takovem rozdilu smysl kupovat, kazdou korunu snad neresis... Lepsi fotak, sirokac, face unlock a delsi podpora vede. Zit se da bez spousty veci, jak uz psal kolega, takze si muzes koupit i aligator pro duchodce, taky se z nej da volat :lol:
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Lindros 26. 9. 2019 22:13

Proto se s vámi radím, jasně až takový rozdíl v ceně to není. Ale zase si myslím že P20Pro je o trochu menší, což jsem radši, má displej oled od Samsungu který si myslím že je bezproblémový narodil od Mate a v neposlední řadě nebudou takové problémy s instalací ochranného skla kvůli rovnými displeji
Lindros
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 26. 9. 2019 22:58

Displej na Mate 20 Pro je vyrazne lepsi nez na P20Pro. Nevim, jak parametrove, ale cumive urcite :)

Tak koukam, ze i parametrove.

K tomu ma Mate 20 Pro IP68, Kirin 980 oproti 970, novejsi jadro, rychlejsi grafiku, rychlejsi LTE a lepsi blesk. Takze ja myslim, ze za 2400 navic neni moc co resit :)
krokodeel
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 27. 9. 2019 06:10

rovny displej a mensi telefon jako atgumenty beru, ale zbytek je IMHO nesmysl. Navic vsechny AMOLEDY od samsungu co jsem mel byly s nejakym mensim ci vetsim naruzovelym nadechem. Oled co je v Mate 20 Pro je to nejlepsi co jsem zatim mel-zadne rusive nehomogenity bile a pod. a to mam na tyhle drobnosti hodne citlive oko...na nejaje sklo bych se vybodl nikdy jsem je nepouzival a za 14 let co pouzivam dotykove telefony jsem nemel poskozeny displej.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod djpajovka 27. 9. 2019 08:27

Tak podle toho co jsem zde pročetl, půjdu do Honor 20 pro, už jsem ho měl v ruce a super ikdyz na mate 20 pro nemá, ale nemůžu riskovat..
Naposledy upravil djpajovka dne 27. 9. 2019 08:31, celkově upraveno 1
djpajovka
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 27. 9. 2019 08:31

omg a s čím chceš jako riskovat??? tady ty příspěvky bez hodnoty nechápu.
já mate20 pro mám a je to super stroj po všech stránkách..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod djpajovka 27. 9. 2019 08:42

Mám kamaráda který koupil na alza.cz mate 20 pro s LG a viděl jsem to na vlastní oči jak má zelený okraje, pak ho vrátil ve 14 denní lhůtě a koupil ho znova ve vodafone s BOE a už ho má půl roku a vše v pořádku. Takže je to taková loterie a nechci to riskovat..
djpajovka
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 27. 9. 2019 08:47

Mam ho od ledna, displej nevim, jaky to je a bez problem. Ted bych se toho zelenyho fakt nebal, to je davno vyresene, delalo to lepidlo
krokodeel
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 27. 9. 2019 08:52

zelený displeje jdou historie.. byla to první várka.. vůbec to neřeš, telefon je v záruce ne? já bych do M20 pro šel klidně znova.
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 27. 9. 2019 11:54

No opravdu je to sázka,nikdo totiž neví kolik vadných je ještě v prodeji.Huawei raději nekupovat.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 27. 9. 2019 12:27

Ale houby :)
krokodeel
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka