Huawei Mate 20 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod kultus 4. 9. 2019 19:34

origo samsung nabijecka jen modre sviti jako normalne... nabiji ale extremne pomalu. Takze to zjistim az rano...

jake ovladani telefonu pouzivate? Snazil jsem se ovladnout gesta ale obal telefonu mi nedovoluje komfortne a spolehlive provadet gesto zpet jinak je to ovladani skvele. Na druhou stranu nejspolehlivejsi a nejintuitivnejsi je spodni blok tlacitek tak asi zustanu u nej. Je nejaka moznost automatickeho skryvani? Muzu jen sipkou dolu manualne...u Lg to slo automaticky. Dik.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 5. 9. 2019 06:19

Tez jsem zezacatku bojoval s gestama , ale ted spokojen. Ty spodni softwarova tlacitka jsou na me moc velke a radi se vypaluji. A obal mam tez a jde mi to palcem v pohode.
hurec
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 5. 9. 2019 12:44

ja mam to pouzdro mirne vys nez je sesikmena strana displeje, takze nechytnu palcem kraj a casto nebere gesto zpet. Zespoda neni problem. Mne by stacilo automaticke skryvani SW tlacitek, pak by to bylo ideal...nechapu ze to tam neni kdyz to maji jine telefony uz roky :) tak asi nemuzeme mit vsechno :D
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 5. 9. 2019 13:09

Obal mam tez tak.
Ale uz mam pohyb vzity a ten pravy palec natocim smerem nahoru a lehce do strany a jde mi to pekne. Staci zkouset a zkouset.
hurec
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 5. 9. 2019 14:32

Tak jasne...ja ale potrebuji funkcni foun a nemam prostor ke zkouseni...telefon mam porad v ruce - stavime dum a navic je telefon sluzebni. Az bude volnejc tak budu klidne zkouset ;)
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 5. 9. 2019 15:59

Zeptal bych se je to trochu OT a spíše obecně.
Mate 20 pro má také android 9 máte funkční zálohování na Google při nastaveném otisků prstů nebo PIN?
Píší to tady: viewtopic.php?f=6&t=1293310&p=12358276#p12358276
Zdá se že je to problém Pie určitého sestavení na některých značkách zatím Nokia a Samsung ale kolika modelu se týká netuším
Cheetah007
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 5. 9. 2019 18:41

Ta vydrz M20Pro mne fakt bavi: 36h v provozu a po 1.5h hovoru, foceni, serfovani a celkove 6.5h SOT zbyva porad 10%, pritom cely cas pres BT pripojene hodinky a pustena WIFI. Kdyz ho znicim za den, mam pres 8h SOT...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 5. 9. 2019 19:01

Je to držák. Uvidíme, jak na tom bude životnost samotné Aku Třeba Samsung od řady galaxy S8 zapracoval na akumulátoru, který má po roce:

Okolo uvedení Galaxy S8 (recenze) a S8+ (recenze) bylo tolik senzace a slávy, že tak trochu zaniklo prohlášení Samsungu o tom, že baterie v těchto přístrojích má mít po roce používání zhruba 95 % své původní kapacity.
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 5. 9. 2019 19:15

U S7e mi baterie vydrzela ve slusne kondici cca 2 roky a to jsem ho daval kazdy vecer na celou noc bezdratove nabijet. U mejta nabijim vetsinou obden, o trvanlivost baterie se nebojim...po 2 letech je stejne cas telefon vymenit.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 5. 9. 2019 20:44

S7e měl ještě starší typ Aku. Změna přišla právě až u S8. Každopádně ty 2 roky by to vydržet mělo, ale už to bude tak na 80% kapacity. Já jsem zvědavý na M30pro. Podle fotek to skoro vypadá, že tam bude LED +xenonovy blesk. To by Huawei zabil! Asi bych vyměnil :-)
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 5. 9. 2019 21:13

S7 jsem měl a baterka OK, ale zasekal se hrozně systém každých půl roku. Pak jsem měl LG V30 a tam byl systém v pohodě, ale baterka po roce už zdaleka tolik nevydržela. A pak jsem měl Asus Zenfone 6, ten mi ale nevydržel dlouho, půjde na bazoš, protože Mate 20 Pro za stejnou cenu je ve všem lepší, snad jen tu čtečku bych radši měl klasickou vzadu. A výdrž Mate 20 Pro není o moc horší, den a půl mi mobil vydrží, Asus dal dva dny.
Mr.Scully
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 5. 9. 2019 23:11

A ja pouzivam jako sluzebni stale Lumii920 s puvodni baterkou, kupovano srpen 2013 :) Pak mam jeste L950, ale tam je ten system v takovym stavu, ze to denne nabijim I kdyz z vetsi casti dne jen lezi na stole. A na vse ostatni krome vetsiny volani mam Mate20Pro. Ta vydrz je olbrimi i kdyz na tom hraju hry, socialni site, na nervy a serfuju :)
krokodeel
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 6. 9. 2019 08:35

Tak holka ma po mne jeste Lg G2 a den vpohode da a to jsem ho rok zdimal ja (2014-2015), pak byl rok v supleti a jede doted...

...jinak musim rict, ze ten sirokac je supr pomocnik. Ted kdyz stavime dum, rychle prehledy stavby jsou hned nafocene i male pokoje-na dva cvaky nemusim vse fotit nadesetkrat s beznymi 26mm. Na detaily staci prepnout na 40Mpx nebo 8x zoom kdyz je to hure dostupne...fakt supr nastroj.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 6. 9. 2019 11:03

Presne, to samy delam ted taky, delame kuchyn :)
krokodeel
Junior

Odeslat příspěvekod tomikm 7. 9. 2019 08:22

Mám problém s notifikacemi hlavně Messenger, WhatsApp, Viber, originální Email. Mate 20 Pro mám úplně stejně nastavený jako předchozí P10 s Emui 9, na který notifikace chodí, zrušené veškeré úspory energie i dat a přesto notifikace na Mate 20 Pro nechodí a nebo přijde, až když se mobil z dat přepojí na wifi. V "nastavení-baterie-využití baterie" je zobrazeno, že Messenger a i ostatní aplikace jsou spuštěny, ale notifikace nepřijde. FW mám aktualizovaný, aplikace také. Kde hledat chybu?
tomikm
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka