Huawei Mate 20 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod krokodeel 24. 1. 2020 09:47

To vypada fakt na nejaky problem se zaostrovanim, hardwarovy
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 25. 1. 2020 08:22

Ja to nechapu pul stranky kecu a nic z toho. Proc neuploadujes jednu dve fotky ? Pohybova neostrost se da od nespravne zaostrene sceny vetsinou hned rozeznat. Jestli udelas ostrou fotku ze stativu, tak bud to neumis udrzet anebo skubnes pri foceni (casta chyba). Zkus jeste fotit s prodlevou 2s, i mne se obcas stane ze si fotku rozmazu tuknutim do displeje nebo zmacknutim tlacitka hlasitosti (spoust). HW problem se vyloucit neda ale nestrasil bych, na to je malo informaci.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 4. 2. 2020 18:35

Mate taky nekdo pocit, ze doslo ke zhorseni kvality fotek po aktualizaci na 10? Ta nova fotoaplikace podle me ma problem. Porovnaval jsem treba uplne stejnou fotku rozkvetly kytky loni v unoru a ted. Podobny svetlo, stejny nastaveni, a ta letosni je mazla, barevne horsi… nevim
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xzeit 4. 2. 2020 20:58

Pochybuji, že docílíš letos stejných podmínek, jako loni....
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 4. 2. 2020 21:11

Hlavne ty nocni fotky se mi zdaji o dost horsi.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod krokodeel 4. 2. 2020 21:25

Cekal jsem i na stejny pocasi, na stejnym miste na zahrade, stejna kytka. Respektive fotil jsem neco, co kazdy rok, a letosni fotka je horsi. Pocasi jak pres kopirak, cas taky. Zkousel jsem ted od vikendu i jiny kompozice a neco je spatne.

Nocni fotky se mi zdaji celkem ok, ale celkove mi prijde, ze je nejaky problem s postprocessingem. Furt cekam na novou aktualizaci, jestli se to nespravi
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod joe.hunter 5. 2. 2020 04:38

Tak já momentálně problémy s foťákem už neřeším, protože jsem zjistil, že čtvrtina displeje je do růžova. Ten telefon mě začíná štvát :-)
joe.hunter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 5. 2. 2020 10:14

Mně hlavně v Androidu 10 zmizela HiCare. Chtěl jsem zkusit najít update (protože přes HiCare to občas najde update, který to normálně nehlásí), ale nemám jak se tam dostat :-D Nebo je to nějak přejmenovaný? Hledám to marně. Podle Google Play to ale instalované mám.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mikemiky 5. 2. 2020 10:26

Mám sice jiný telefon huawei, ale hicare se mi taky přejmenoval na Podpora po poslední aktualizaci...
Naposledy upravil mikemiky dne 5. 2. 2020 10:27, celkově upraveno 1
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 5. 2. 2020 10:30

mikemiky - aha, Podpora, to jsem přehlídnul :) A vida, je tam už 10.0.0.180, tak to hned nainstaluju.

Jinak za mě pořád za ty prachy naprosto nepřekonatelný mobil. Samsungy jsem zahodil po pár měsících. LG byly skvělé, ale převážně v servisu :-D Mate 20 Pro nemám myslím co vytknout. Snad jen to rozpoznávání otisků a obličeje u mě občas blbne, zkusím nascanovat všechno znovu.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod B4RYN 6. 2. 2020 10:13

Ahoj. Zakoupil jsem Huawei Mate 20 PRO s vidinou aktualizace na 10ky. Po pár Atualizacich se to zastavilo na verzi 9.1.0.346 a EMUI 9.1.0 a už pár dní to píše systém je aktuální... ?? Proč mi to nenajde verzi 10? Děkuji. Mám telefon zakoupen z e-shopu není od operátora a model LYA-L29
B4RYN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikemiky 6. 2. 2020 11:15

Tak to zkus taky skrz appku PODPORA, někdo aktualizoval od tamtud, i když přímo telefon aktualizaci nenabizel, vyzkoušej...
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod B4RYN 6. 2. 2020 12:14

Zapomněl jsem napsat. Přes apku jsem to zkoušel. Nic. I vrátit na verzi 9.0 přes app a aktualizovat vše znova. Taky nic. :(
B4RYN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikemiky 6. 2. 2020 12:34

Tak jedině počkat a zkoušet dál, distribuce je dle imei a někdo taky čekal dyl, už to musí být co nevidět...
Jo ještě vím, že hicare, teď podpora musí být aktuální, aby to nabídlo aktualizaci, to ale zřejmě máš, já jen, že i to na to má vliv...
mikemiky
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 6. 2. 2020 13:01

Kdyz ho mas novy, tak udelej rucni aktualizaci pres usb.
hurec
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků