Huawei Mate 20 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 7. 10. 2019 09:23

P30 Pro je tak o 10% lepší a stojí násobně víc, pro mě byl Mate jasnou volbou. Akorát zoom objektiv za nic nestojí a zápasím s odemykáním přes čtečku/obličej, ale možná si zopakuju načtení obličeje i prstů ještě jednou a třeba se to zlepší. Ale HW čtečka je holt HW čtečka...
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod japoppp 7. 10. 2019 09:50

Mám na Vás prosbu. Potřeboval bych poradit. Mám nový mate 20 pro, po 5 letech jsem přešel na nový telefon .... Na sterém byla možnost zesilujícího vyzvánění, ale na novém to nemohu v nastavení najít. Je u tohoto telefonu možné tohle nastavit ? Popř. pokud ne přímo v telefonu, zvládne toto nějaká aplikace ? Díky za radu.
japoppp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krokodeel 7. 10. 2019 21:21

Co se ctecky ksichtu tyka, myslim, ze to chce znova nacist, ta mi funguje naprosto bezchybne a okamzite. Ctecka prstu se obcas zapomene, ale je to opatlanym displejem, kdyz je cisty, funguje bezchybne.

To zvoneni nevim, ja si soubory pro zvoneni upravuju v Audacity, tam se da udelat vse.
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 12. 10. 2019 13:32

iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 12. 10. 2019 18:15

Huawei Mate 20 Pro dostává plnotučný update na Android 10
Aktualizační balíček má zhruba 4,4 GB a jako první se v Evropě objevil v Nizozemsku.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 18. 10. 2019 14:18

Nema nekdo tip na dobrou klavesnici kde nejsou napovedy (nebo se daji vypnout)... ale aby mela samostatny ciselny panel a viditelne sekundarni znaky na zbytku klavesnice... dik
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod FeShiNe 18. 10. 2019 17:25

SwiftKey tohle splňuje po nastavení.
FeShiNe
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 18. 10. 2019 18:06

no a prozradis jak? ja na to zatim neprisel jak vyhodit ten pruh s predikcemi...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 19. 10. 2019 11:31

EMUI 10 pro Huawei Mate 20 Pro se blíží. Výrobce vydal první beta verzi

Aktualizace přináší řadu novinek a vylepšení, mezi něž patří například magazínové uspořádání některých obrazovek, nová dvojúrovňová barevná schémata, rozšířená nabídka widgetů, přepracovaná aplikace fotoaparátu a mnoho dalšího. Softwarová verze má jméno EMUI 10.0.0.138 (C636E7R1P5log) a v interní paměti telefonu vám zabere 4,64 GB.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krokodeel 25. 10. 2019 13:38

Cekal jsem uz rovnou desitku, misto toho dnes dorazila 9.1.0.338 (C432E10R1P16)
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glock69 25. 10. 2019 16:17

Při hovoru přes HF ztmavne a zamkne se displej. Lze to pro hovor nějak deaktivovat? Není dobré při řízení otiskem odemykat mobil pro ukončení hovoru...
glock69
Junior

Odeslat příspěvekod engine_er 28. 10. 2019 21:33

Keďže Mate 20 Pro sa dá zohnať za veľmi zaujímavú cenu (12 000 CZK), tak rozmýšľam, že by som ho kúpil. Samozrejme, prečítal som si niekoľko recenzii, ale zaujímali by ma vaše praktické, reálne skúsenosti. Zvlášť ako ste spokojní s čítačkou v displeji, prípadne odomykaním tvárou? Na S10 mi vadila čítačka v displeji a to je že vraj najspoľahlivejšia na trhu. S displejom by už nemali byť také problémy (pokiaľ by som nechytil LG). Je ešte niečo čo by mi malo zásadne vadiť v porovnaní s inými vlajkovými loďami napr. oproti S10/S10+?
Vďaka za vaše rada.
ULN WS: i5-13600K + 64 GB DDR4 + KC3000 1TB + SX8200 1TB + M500 256GB + Kingston UV400 240GB + 2x HGST 1TB Himuro + RX570 4GB + RM750x + Xonar DGX+ CS2731
DSLR: Nikon D780 + Nikon 24-70 f/2.8 + Nikon 35 f/1.8 + Nikon 50 f/1.8 + Nikon + 85 f/1.8 + Godox V1
engine_er
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 28. 10. 2019 21:52

Já moc nejsem spokojen ani se čtečkou v displeji ani s face recognition - na druhou stranu jsou to moje jediné problémy a rozhodně se dá přežít, že občas odemykám napotřetí. Když to vezmu v globálu, tak je to jeden z nejlepších mobilů, co jsem kdy měl v rukou. Za 12k myslím není lepší volba.

Samsung jsem měl naposledy S7 Edge a ten mi teda fakt moc neseděl.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hurec 29. 10. 2019 06:15

Jsem spokojen jak s otiskem prstu , tak s cteckou ksichtu.
Otisk prstu neotevru 1 z 10 pokusu. Nejdulezitejsi je proste se trefit primo na stred te ctecky. (To jsem poradne zvladal tak za 2tydny). Pokud dost blblo pomohlo znova poradne naskenovat prst.

Ctecku ksichtu miluji , pokud nemam bryle , nebo ksiltofku , tak je rychla s bezproblemu. Chybovost mam tak 1 z 50ti otevreni. Dost ale se rika , ze clovek musi mit na to oblicej , a ze nekterym to proste blbne. Dost je pravda , ze clovek musi byt tez dobre naskenovany a musi to delat nejlepe , at za nim nic neni , treba jen zed.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lacee74 29. 10. 2019 09:38

citacka otisku aj s foliou ( UV glue) OK.. citacka tvare jednicka,aj v uplnej tme...pre stredne narocneho uzivatela nie je co tomuto modelu vytknut... je mi to divne a luto ze za rok padla cena o 50% , este stale patri medzi top...za tu sumu pod 500 € by som urcite nevahal a kupil aj dnes. Jedine aby sa ti podaril zohnat kus bez hulk efektu t.j. s displejom BOE https://www.gsmarena.com/huawei_respond ... -34037.php
Lacee74
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků