Huawei Mate 20 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod uiqjirka 4. 3. 2019 21:25

krokodeel píše:Snazil jsem se to najit a nastavit, ale nedari se mi. Nakopnes me prosim, kde to najdu?


Co nejde? Nainstalujes One Drive, zadas ucet a synchronizace jede.
One drive - já - nastaveni nahravani z fotoaparatu a plus moznost dalsi slozky, co se maji nahravat, synchronizovat. ;-) Co na to potrebujes za specialni navod? Co by na tom nemelo nejit? :lol:
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krokodeel 4. 3. 2019 22:15

No, prave, ze nejede :) Mam to nainstalovane, prihlasene k live uctu, vidim tam vse z WM telefonu, ale z Mate proste nic nenahraje :(

U polozky "FOTKY" mam nahore hlasku "Nahravani z fotoaparatu je pozastavene". At s tim delam co delam nebo klikam na ZAPNOUT levou nebo pravou, nedela to nic. Vyskoci hlaska "Vsechny vase fotky a videa se nahraji na ucet xxx@live.com". A zrusit nebo potvrdit. Dam potvrdit, zepta se znova, jestli to myslim vazne, dam potvrdit a tvari se to jako ze teda jo. Ale ta hlaska o pozastaveni je tam furt a nic se nedeje.
V te ceste, co jsi psal, to tak nastavene taky mam. No a nejde to no :) Prece nejsem blbej :)
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 4. 3. 2019 22:19

Pak mas plny ucet nebo nejaky problem s uctem..Pouzivam od S8 bez potizi. Mam nejakych 140 GB na One Drive a oproti Google drive nedostizne a namiru spolehlive. Za ten rok uzivani se to uz zhodnotit da.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krokodeel 4. 3. 2019 22:35

Plny prave neni, to mi zobrazuje a overoval jsem na PC a souhlasi to. Zkusim znovu preinstalovat app. Prave ze bych to taky radsi pouzival misto Google Drive, mam s tim za ty roky s lumiema dobry zkusenosti, a ve firme taktez… jdu zkoumat, diky

-- 4. 3. 2019 22:43 --

Tak uz zrejme vyreseno. Vypada to, ze se to nejak kouslo pri klonovani telefonu, ani neprobihaly aktualizace app… ted mam novou verzi app a tvari se to, ze to bude fungovat, tak supr
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 6. 3. 2019 20:38

Cena klesla o 3.500 Kč (nejde o žádnou akci) na cca 21.500 Kč
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 6. 3. 2019 21:52

Ze by uz v ocekavani P30?
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 7. 3. 2019 08:28

No pořád předražené nekupovat.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 8. 3. 2019 23:07

S O2 Extra (stačí nějaký známý nebo přeplacená SIM) ho lze pořídit za 18.495 Kč
více ZDE
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 15. 3. 2019 19:14

Je to tady celkem nuda :D Je to tak dokonaly telefon (neverim) anebo tak predrazeny ze ho nikdo nekupuje? Prihodil jsem si ho k S9+ do vyberu tak nevim co si o tom myslet. Hodne se mi libi makro mod (hodil by se do prace) i kombinace sirokac/zoom, ale tohle vakuum na jednom z nejvetsich diskuznich for o mobilech mne celkem dostava. Nikdo se nechlubi fotkama ani nicim jinym proste zadna fanouskovska zakladna aspon zpoloviny jako u samsung S ;)
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 15. 3. 2019 22:57

Kultus: to musíš jít ale na jiné forum....
Jestli ti jde o foto a skvělou výdrž, momentálně asi není nic lepšího... Kdybys měl nějaké dotazy, zssypej mě. Supermakro to umí, jako žádný jiný. Úplná pecka.
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 16. 3. 2019 07:38

S7e mi porad slouzi takze telefon vyslovene nepotrebuji. Rekl jsem si ale, ze bych uz letos mohl vymenit treba za S9+ kdyz klesne cena, vsechny prachy ted sypu do baraku. Tak si kratim cekani koukanim na konkurenci ksyz se tam vesele predatavovalo. P20Pro mne moc nezaujalo ale Mate 20 Pro nebo Lg V40 jsou uz zajimavejsi kousky. Odrazuji mne u Mate hlavne udajne problemy se stabilitou BT konektivity coz by byl pro mne klicovy problem kdyz jsem presel na BT sluchatka. Taky mne uplne nepresvedcila kvalita videa jak stabilizace, spolehlivost ostreni, celkova ostrost, plynulost, absence 4K@60fps (kurna s takovym chipsetem ze by to nezvladlo nevim jestli to uz nepridali nejakou aktualizaci) atd. snad v kazde recenzi resi prave horsi kvalitu videa. Nejake slow-mo neresim tam je to i oproti samsungu tragedie ale to je jen tak na hrani. Taky jak je to se spolehlivosti face unlock a cteckou otisku, pry se musi na displej vic pritlacit. Notch mohl byt mensi, ale vyslovene mi to nevadi ikdyz rovny displej je ideal, zase se do rohu skryje notifikace a stav telefonu. Hry nehraju a videa koukam jen obcas YT.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 16. 3. 2019 08:19

kultus to jsme na tom stejně :-D:-D barák je hroznej žrout.. taky koukám po S9+, včera jsem si ho osahal v EW a líbí se mi.. teď mám teda mate10 pro a zatím ok ale nějak ten Samsung to má líp zmáknutý no.. i když mám huawei rád..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 16. 3. 2019 10:21

Tak s BT problémy nemám. Chodím pravidelně tak 2x týdne běhat a samozřejmě BT sluchátka. Co se mi stalo je, tak výpadek v autě... Ale to mi udělala předtím i S7, takže problém spíš na straně auta. Video se určitě zlepšilo oproti prvotním výsledkům z recenzí... Absence 4k/60 je škoda ale pevně věřím, že to vyřeší pozdější update. Fotoaparát je skvělý. Chce ho to jen trochu lépe poznat. Určitě bych za S9 neměnil, ani do S10+ bych nešel. Zvlášť kvůli kvality fotografií, ty jsou na Matu lepší. Nechápu co u S10 dělali, čekal jsem, že bude mít lepší fotoaparát. Zkusil jsem po 2 a půl letech Huawei a nelituji. Konstrukčně taky špička. Jsem rád, že je z čeho vybírat, právě díky Huawei, u kterého jde vidět obrovský pokrok. Už to nejsou jen průměrné telefony, mate 20 pro ma momentálně asi nejlepší výbavu (pominu li Note) a taky spolupráce s Leicou jde znát. Není to jen nálepka. Minimálně podle reálných zkušeností. Jsem rád, že Huawei se soustředí na fotoaparát, ten je pro mě důležitý pro výběr. Ještě kdyby tak překvapili xenonovym bleskem. :-)
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 16. 3. 2019 10:52

Dik za odpovedi nejak se mi nedari najit recenze s aktualnejsim FW protoze vsichni spechali po predstaveni. Ani na konkurencnim huafan foru mne moc nektera srovnani nepresvedcili, roztrepene hrany, casto slabsi DR. Ty ruzne ficury jsou super, ale ze srovnani mi zatim lepe precejen vychazi S9+, ale problem je ze do toho promlouvaji aktualizace, tak kdybys nasel treba v zalozkach nejakou recenzi ci srovnani s novejsim FW klidne se podel. ;) Telefon chci pouzivat i v praci a tam potrebuji konzistentni vysledky a spolehlivy AF v horsich podminkach. Ne vzdy se da pouzit blesk. Na druhou stranu jak jsem psal makro by se hodilo. Nic vse bude o cene, tak uvidime jak co a kdy pujde dolu...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 16. 3. 2019 11:19

kultus zkus mate10 pro a uvidíš jestli tě to chytne.. ja jsrm jako spokojenej ale říkám je to otázka peněz no.. jak jsi psal barák je žrout a to máme stejný.. proto jsem šel do M10 pro..
cartee
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků