Huawei Mate 20 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kultus 16. 3. 2019 12:46

Nechci zkouset, potrebuji koupit a pouzivat aspon 2 roky spolehlivy telefon co umi fotit kor ted kdyz budu porad neco resit na stavbe :) uz nenam cas kupovat co rok novy model a hrat se s tim. dik za radu a nic ve zlem ale davat za rok a pul stareho cinana 16K se mi nechce ani nahodou ikdyz je to urcite dobry telefon...S9+ bude za chvilku levnejsi a pro mne osobne je to vetsi jistota. Sry nechci aby se to tady zvrhlo na vyber mobilu, na to je tady zvlast prostor. Vratme se k Mate20Pro... ;-)
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 16. 3. 2019 15:51

Ale autofokus funguje skvěle. Za horších světelných podmínek není díky laserovemu ostření problém. Samsung a jeho dual pixel je taky pecka, ale aspoň u S7 byl právě za horšího světla občas problém. Nejlepší by byla kombinace.
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 16. 3. 2019 17:13

Videl jsem dost videi kde AF haproval a obecne kvalita videa byla i ve srovnani s iphonama nebo samsungama o dost horsi, ale jak pisi nevim co meli za FW.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 3. 2019 08:09

Fotoduel Honor View 20 vs. Huawei Mate 20 Pro
https://www.smartmania.cz/fotoduel-hono ... te-20-pro/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krokodeel 18. 3. 2019 21:21

Ja jsem s Mate 20 max spokojenej. Mel jsem Mate 10 a ted ho ma draha polovicka. Trochu jsem si zvykal na displej, ktery je paradni, ale proste je to kulaty. Ale zvyknout se da :) S BT problemy nemam. Jediny, co me vylozene stve je ctecka otisku v displeji. Ani po dvou mesicich se ne vzdycky trefim a nekdy treba az na treti pokus, na 10 jsem prvnim sahnutim mel odemknuto. Jo a video se obcas cuka pri priblizeni, asi jak prehazuje cocky, a to je dost vyrazny, skace to. To doufam jeste nejak vychytaji. A co me prekvapuje, ze Mate 10 je porad o krok dal s aktualizacemi.
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krokodeel 19. 3. 2019 15:21

EDIT: vcerejsi aktualizace vyrazne zlepsila cteni otisku prstu, temer 100% projdu na prvni pokus :)
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xzeit 19. 3. 2019 16:30

krokodeel: O jakou aktualizaci se jedná? Číslo?
Díky
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 19. 3. 2019 19:24

Je to 9.0.0.198. Naskocila mi uz nekdy v tydnu, ale nebyl jsem par dni na fifine, tak jsem to stahnul az vcera
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 20. 3. 2019 12:37

V Centru zákaznických služeb Huawei v OC Quadrio je do 15.4. je sleva na výměnu displeje za akční cenu a ochranou fólii* displeje zdarma. Více ZDE

*folie se na Mate 20 Pro nevztahuje
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 20. 3. 2019 13:16

to je akce na vymenu tech zelenych displeju? ;)
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 20. 3. 2019 13:49

Když si ho rozbijete a zaplatíte tak jo
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 20. 3. 2019 15:42

Takovou akci mají všichni výrobci, ne?
Když si rozbiju display, tak si ho zaplatím :mrgreen:
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 3. 2019 07:01

Souboj fotomobilů Galaxy S10+ vs. Mate 20 Pro vs. Mi Mix 3
https://svetandroida.cz/fototest-galaxy ... -mi-mix-3/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 15. 4. 2019 11:45

Nové EMUI 9.1 přinese na sérii Huawei Mate 20 GPU Turbo 3.0 i optimalizovaný výkon
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 29. 4. 2019 09:56

Jak moc dobře funguje face unlock? Vůbec mi nezáleží na tom, jestli to je nebo není bezpečné, jde mi pouze o rychlost, tedy vyndám telefon z kapsy a chci, aby fungoval. Měl jsem doteď telefony s HW čtečkou na zádech, takže jsem je odemknul prstem přirozeně a poslepu během vyndavání. Bohužel teď je móda čteček v displeji, kam se člověk musí trefit prstem přesně a ještě mám pocit, že mobil se napřed musí "probudit"? Proto by mě zajímaly zkušenosti s face unlock, Mate 20 Pro mám jako hlavního favorita, ale chci vědět, jestli prostě se podívám na mobil a on se hned odemkne (jasně, s výjimkou třeba úplné tmy).
Mr.Scully
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků