Huawei Mate 20 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 18. 5. 2020 21:13

Poraďte mi prosím někdo, jak vypnout dementního správce aplikací, nebo jak se jmenuje ta otravná fíčura, která mi každou chvíli vysvětluje, že mám vypnout aplikaci, která mi prej žere nejvíc paměti nebo baterky nebo čeho. Dá se to vůbec nějak? Furt mi pípá mobil, ať si vypnu aplikaci, kterou fakt potřebuju, aby běžela nepřetržitě. Co je mobilu do toho? :-) Je to třeba deset hlasitých oznámení každý den.
Mr.Scully
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 19. 5. 2020 09:45

Settings->Battery->battery usage->select the app you want to turn off power consumption alert

Neni zac.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 20. 5. 2020 19:53

Ty jo, ono se to musí odkliknout ke každý aplikaci zvlášť. Ale i tak dík, lepší než nic :)
Mr.Scully
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 20. 5. 2020 20:33

Tak udelas to jednou u kazde aplikace kdyz ti vyskoci ta hlaska pak mas klid
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod panjo 23. 5. 2020 18:08

Mám dotaz, fotím, v galerii mám cca přes 1900 fotografií. Dělám si alba. Nechci aby mi po vytvoření alba zůstavaly fotografie v základní galerii. Pokud jednu vymažu, zmizí tato i z alba, což je špatně. Pokud chci fotografii vidět na PC, vzdy čekám až se mi natáhne oněch 1900 fotografií.Poraďte prosím jak nemít v základní galerii tolik často zbytečných fotek? Stačily by mi ty alba a pár fotek v galerii. Prosím poraďte.
panjo
panjo
Kolemjdoucí

Předchozí stránka