Huawei Mate 20 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod B4RYN 6. 2. 2020 13:02

Děkuju. Myslel jsem si to. Že to bude na pořadník :) ještě teda počkám ale jsem už netrpělivý :D
B4RYN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cartee 6. 2. 2020 13:10

přes PC v hisuite?
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod B4RYN 6. 2. 2020 13:47

Přes app hi Suitě a USB jsem zkoušel psal jsem o koment výše. Ale app podpora je co? Mám tam jen Huawei ID v nastavení a pak jen appgallery. Nic víc.
B4RYN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krokodeel 20. 2. 2020 13:46

Nemate nekdo zdani, kdy bude dalsi update? Koronavirus zrejme dela svoje...

Mam stale prosincovy update 10.0.0.180. Uvital bych opravu nebo rekneme navrat ke kvalite fotek z devitky a opravu PUSH notifikaci. Ty ted zijou naprosto svym zivotem. Z bezpecnostnich kamer nefunguje ani v jedny z peti aplikaci, ktere pouzivam. Jen pokud je app spustena na nezamceny obrazovce, coz je jaksi k prdu :)
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod B4RYN 20. 2. 2020 14:22

Zkus dát telefon do továrního nastavení. Nechci míchat hrušky s jabkama ale u windows10 to bylo to samé. Po přechodu na 10 se spolu prala stará verze a novou. Pomohlo jen tovární nastavení... Pak byl systém bezchybný....
B4RYN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krokodeel 20. 2. 2020 19:33

Diky. No uplne se mi nechce, ale mozna to pak zkusim. Zatim cekam na tu aktualizaci, protoze jsou tam jeste nejaky drobnosti, ktery driv fungovaly a ted nejdou, tak doufam, ze to update vyresi. A ten fotak tovarko urcite nevyresi, tam se to zhorsilo novou app po updatu na desitku. No pockam jeste par dni a uvidime :)
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 22. 2. 2020 11:12

Nepředpokládám nějaký brzký update, když 10.0.0.180 mi dorazila teprve asi před týdnem. Foťák za mě v pohodě (a to jsem na fotky fakt pes), ale s push notifikacemi zápasím prakticky od začátku. Do továrního nastavení se mi taky nechce, mám už vypozorované, které notifikace občas nechodí (třeba klíč z banky přijde tak v polovině případů) a takové věci spouštím ručně.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hurec 23. 2. 2020 09:46

Protoze to ukoncuje system a ta app nebezi na pozadi. Musis nastavit pro tyto app vyjimky.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod krokodeel 24. 2. 2020 22:25

Ja mam 180 dobre mesic a pul, nevim presne, ale uz fakt dlouho.

System to ale driv neukoncoval, to se zmenilo az ted posledni dobou. Zrejme fakt ta 180. Vyjimky mam nastavene, stejne to nefunguje. Driv jsem aplikace ukoncoval stejne jako ted, cili byly ukoncene, ale push notifikace aktivni a bez problemu to fungovalo. Ted to nefunguje ani s vyjimkou. Musim vylozene nechat app pustenou, a I pak to funguje na principu nahodnych vybuchu :)
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krokodeel 26. 2. 2020 19:06

Tak pry je opravdu kvalita fotek po poslednim updatu o dost horsi nez driv

A ja jsem si jeste omylem odklikl ve Firefoxu, ze se mi odkazy na Flightradar maji otevirat v prohlizeci a nejde to vratit. V nastaveni je to sedive neaktivni a nejde to
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luckyghost 27. 2. 2020 21:07

Poradíte jak přehrávat hudbu v albech podle pořadí a né podle abecedy? V předchozích vezích stačilo otočit telefon naležato a bylo to tam, v přehrávači na výšku je to dle abecedy.
Luckyghost
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod belcevic 29. 2. 2020 20:56

Mě se zdá, že to fotí furt stejně
belcevic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 2. 3. 2020 16:59

Nevidím ve focení žádný rozdíl a to jsem na fotky pes. Mluvím tedy o hlavním foťáku, selfíčka má Huawei nic moc od začátku, tak je skoro nepoužívám.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 12. 3. 2020 09:09

Včera mi přestalo fungovat instalování aplikací přes Google Play v mobilu, všechno se sekne na "čekání na stahování" a tím to skončí. Jaké je možné řešení?

(Zatím mi teda funguje instalování aplikací z PC přes web Google Play, tak aspoň něco).
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Panac 17. 3. 2020 16:21

Dnes aktualizace na 10.0.0.188 a Play store od Googlu problémy s vyhledáním aktualizací aplikací, dlouho se točí kolečko u vyhledávání, ale nakonec se aktualizace aplikace nainstaluje.
Panac
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků