Huawei Mate 20 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 7. 10. 2019 10:23

P30 Pro je tak o 10% lepší a stojí násobně víc, pro mě byl Mate jasnou volbou. Akorát zoom objektiv za nic nestojí a zápasím s odemykáním přes čtečku/obličej, ale možná si zopakuju načtení obličeje i prstů ještě jednou a třeba se to zlepší. Ale HW čtečka je holt HW čtečka...
Mr.Scully
Junior

Odeslat příspěvekod japoppp 7. 10. 2019 10:50

Mám na Vás prosbu. Potřeboval bych poradit. Mám nový mate 20 pro, po 5 letech jsem přešel na nový telefon .... Na sterém byla možnost zesilujícího vyzvánění, ale na novém to nemohu v nastavení najít. Je u tohoto telefonu možné tohle nastavit ? Popř. pokud ne přímo v telefonu, zvládne toto nějaká aplikace ? Díky za radu.
japoppp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krokodeel 7. 10. 2019 22:21

Co se ctecky ksichtu tyka, myslim, ze to chce znova nacist, ta mi funguje naprosto bezchybne a okamzite. Ctecka prstu se obcas zapomene, ale je to opatlanym displejem, kdyz je cisty, funguje bezchybne.

To zvoneni nevim, ja si soubory pro zvoneni upravuju v Audacity, tam se da udelat vse.
krokodeel
Junior

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 12. 10. 2019 14:32

Samsung Galaxy Note 10+
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 12. 10. 2019 19:15

Huawei Mate 20 Pro dostává plnotučný update na Android 10
Aktualizační balíček má zhruba 4,4 GB a jako první se v Evropě objevil v Nizozemsku.
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod kultus 18. 10. 2019 15:18

Nema nekdo tip na dobrou klavesnici kde nejsou napovedy (nebo se daji vypnout)... ale aby mela samostatny ciselny panel a viditelne sekundarni znaky na zbytku klavesnice... dik
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod FeShiNe 18. 10. 2019 18:25

SwiftKey tohle splňuje po nastavení.
FeShiNe
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 18. 10. 2019 19:06

no a prozradis jak? ja na to zatim neprisel jak vyhodit ten pruh s predikcemi...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 19. 10. 2019 12:31

EMUI 10 pro Huawei Mate 20 Pro se blíží. Výrobce vydal první beta verzi

Aktualizace přináší řadu novinek a vylepšení, mezi něž patří například magazínové uspořádání některých obrazovek, nová dvojúrovňová barevná schémata, rozšířená nabídka widgetů, přepracovaná aplikace fotoaparátu a mnoho dalšího. Softwarová verze má jméno EMUI 10.0.0.138 (C636E7R1P5log) a v interní paměti telefonu vám zabere 4,64 GB.
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Předchozí stránka