Huawei Mate 20 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Cheetah007 25. 8. 2019 19:16

Jozef Cmar píše:Ano

Děkuji.
Telefon mám doma, stáhl se poslední update EMUI na verzi 9.1.0.300 (C432E10R1P16)
Netuším jak to bylo předtím, ale ted při zmeškané události se zobrazí kupříkladu u WhatsApp pouze mrňavá ikonka aplikace, vlevo pod časem v horní třetině vedle indikátoru baterie, čekal jsem to bud větší nebo i náhled zprávy...aspoň že svítí zelená LED, takhle to má být nebo se to dá ještě nějak přizpusobit? v Nastavení/AOD je jen volba zapnuti a časového plánu nebo stále, nic víc.

Hlavně ten AOD je divný...jasně do samsungu to má asi pořád daleko, ale pokud je aktivní hodiny/datum spolu s indikátorem baterie svítí stále a ani se nemění poloha..pořád zhruba v horní třetině displeje, tedy necha jsem to svítit spolu s blikající LED na WhatsApp a zobrazenou ikonkou asi tři minuty, pak zprávu přečetl, telefon vypnul a udaje se posumuly přesně do poloviny.
Myslím že v téhle podobě nejspíš AOD vypnu,LEDka je spolehlivá a celkem dobře čitelná.
Nokia 7.1
Cheetah007
Junior

Odeslat příspěvekod qepos 26. 8. 2019 10:08

http://svethuawei.eu/serie-huawei-mate- ... i-samsung/

-- 26. 8. 2019 12:04 --

Jinak mám dotaz ,aplikace na vytáčení hovoru ,máte pri bílém pozadí vše bez fleku ?Dík a info
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod Lacee74 26. 8. 2019 13:41

Cheetah007 píše:Ani s jedním chybu neuděláš.
Na Note 10 jsem koukal, zakřivené sklo jako mate 20 Pro má také, vypadá skvěle, displej taktéž AMOLED rozměry podobné a výkonostně tam tak velký rozdíl nebude, mě by třeba vadil ten průstřel displeje, to raději výřez než tohle.
Mate 20 Pro se dá sehnat už od 11990kč Note10 stojí prakticky jednou tolik, rozhodnutí je už na tobě.

Tady máš srovnání
https://www.gsmarena.com/compare.php3?i ... hone2=9343

-- 25 srp 2019, 18:33 --

Měl bych dotaz na majitele Mate20 Pro kteří již telefon používají déle.
Zatím nebudu lepit ochrannou folii, mohou být problémy s ultrazvukovou čtečkou, máte na displeji či zádech po delší době drobné škrábance?
O ochranu displeje i zad se stará CGG5.
Co vím nejlepší je 3 o 6 se říká že je sice nejodolnější ale na škrábance to tak dobré zase není, jak to máte když s telefonem zacházíte slušně? Děkuji.

Citacka funguje OK ako s foliou tak so sklom ale len UV FULL GLUE ... skla s lepom po okrajoch=citacka nebude fungovat korektne... na jednom kuse sme nemali chvilu ochranu skla a veru drobny skrabancek sa objavil...takze ochranu skla odporucam.. a este bacha na to, aky obal budes pouzivat, lebo nie vsetky skla su CASE friendly
Lacee74
Junior

Odeslat příspěvekod qepos 26. 8. 2019 15:31

Takže dnes jsem ho vrátil,.Bohužel ty zelená pruhy po krajích to bych asi nedal.
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 26. 8. 2019 15:43

Ty máš na novém kusu zelené pruhy?
Jaká barva, kde a kdy kupovaná?
Radek.Hulan
Junior

Odeslat příspěvekod qepos 26. 8. 2019 15:58

Měl jsem ,Mall,cz fialová

-- 26. 8. 2019 16:59 --

Boe.

-- 26. 8. 2019 17:00 --

Koupeno v pátek
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 26. 8. 2019 17:06

Tomu rikam smolicek :/

Mne dneska zkazila radost obruba fotaku, ktera uz nema cast cerneho laku >:-( teda na to ze jsem na nej daval fakt pozor ta novota moc nevydrzela a to mi dneska prislo za babku pekne pouzdro:
https://www.aliexpress.com/item/3295009 ... 2f84C7Vl3t
Dobre sedi, telefon chrani z kazde strany a dobre se drzi=neklouze.
20190826_173903.jpg

20190826_174024.jpg
Naposledy upravil kultus dne 26. 8. 2019 17:06, celkově upraveno 1
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 26. 8. 2019 17:06

To musel byt nejaky kus, co lezel od listopadu ve skladu

Co v tom bylo za verzi systemu?
krokodeel
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 26. 8. 2019 18:00

Ale banan , zeleny pruh dela lom svetla , kdyz ho naklonis je to ok.
Mam taky z mall.cz , cerny , displej BOE. Rovnomerne podsviceni mam tez , zadne mapy. Hulk edice byly ty prvni , delalo to lepidlo. Uz je to skoro 10mesicu co se to stalo. Vadne kusy byly davno reklamovany a vyhozene. Za 12t neni co resit. Ctecku prstu moc nepouzivam , ctecka ksichtu je velmi rychla a bezchybna.
Jedine co , tak reprak je v usb-c takze dost tichy. A je velky notch , ale po vypnuti ukazovani ikon wifi a bluetoothu je mista dost.
hurec
Junior

Odeslat příspěvekod qepos 26. 8. 2019 18:29

Byl tam panel od BOE kazdopadne ty prouzky bych prezil ale v aplikaci na vytaceni při bílem pozadi byla tretina znehodnocena zelenym flekem,takze to jsem nechtel a tel vratil
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod pehe2805 26. 8. 2019 19:02

Docela dobrá akce dárky zdarma (nevíte zda je nějáká redukce na tu nano pamětovou kartu?)

https://shop.huawei.com/cz/product/huawei-mate-20-pro
pehe2805
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 26. 8. 2019 19:15

kurna ted najednou same akce :D redukce jako do jineho telefonu? pochybuji ma to uplne jinak piny... nasel jsem akorat ctecku do USB C

Nechcete mi konecny vyfotit ty zelene pruhy? Ja tam nic nevidim...CELY displej jde lehounce dozelena a tmavne...to je normalni. tot vsio
Naposledy upravil kultus dne 26. 8. 2019 19:18, celkově upraveno 1
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod pehe2805 26. 8. 2019 19:16

No myslel jsem třeba do PC, jestli je možno využít i jinak než pouze v telefonu
pehe2805
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 26. 8. 2019 19:19

kultus
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 26. 8. 2019 19:31

gepos: tak to sry , to jsi mel urcite vadny kus.

Ano asi mm od okraje mam lehce zelene okraje na bile tapete , je to lom svetla. Protoze kdyz naklonim mob tak je to ok. Tohle jsem mel i S8 a S9. (Druha vec je , kdo ma jak citlive oko).

Na nano huawei kartu redukce jsou.

Darek pekny za ty penize. Huawei reaguje na note 10 a vyprazdnuje sklady kvuli mate 30.

Ted jsem pripojil mob k hisuite a vyskocila aktualizace na b310. Mob ted lita jeste rychleji , byla aktualizace optimalizace systemu.

Jinak Arnold nema chybu : https://s.click.aliexpress.com/e/qYxJRq6G
hurec
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka