Huawei Mate 20 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod kultus 18. 8. 2019 16:59

nevite nekdo proc pri nataceni videa 1080@60fps leze ze zoomoveho objektivu takovy humus? Jakoby neumel 60fps a telefon dela jen vyrez z hlavniho fotaku. Pomuze jina aplikace pro toceni videa, mate nejaky tip na nejakou s kvalitnim vystupem? Diky.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 18. 8. 2019 17:20

Video -1080p@30fps, to jsi nevěděl, když jsi ho kupoval?
Samsung Galaxy Note 10+
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 18. 8. 2019 19:59

Ne nevedel, neni to pro mne tak dulezite ani jsem to nikde nevidel takhle podrobne rozepsane, dulezitejsi je pro mne foto a napr. RAW u vsech tri fotaku narozdil od samsungu S10 ktery to neumi.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 20. 8. 2019 17:32

nasel jsem v aplikaci fotaku zajimavy bug. Kdyz zapnu napr. v rezimu foto rozliseni 10Mpx, prepnu do Pro a nastavim 40Mpx nemam k dispozici prepinani mezi fotaky. Staci ale fotak vypnout znovu zapnout, klidne i aplikaci shodit. Nejen ze si pamatuje rezim Pro, ale ma hned nastavenych 40Mpx na hlavnim snimaci a vsechny kamerky jsou k dispozici, samozrejme kazda ve vlastnim max. rozliseni.

edit: v rezimu foto ale zase moznost vybrat fotaky neni a nejqk divne se to strida :D
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 20. 8. 2019 22:20

Ted jsem to zkousel a ja to mam jinak. Kdyz nastavim 40Mpx, tak vsechny kamerky k dispozici nemam, at to shazuje nebo prepinam jak chci :) Zkousel jsem to opakovane a chova se to porad stejne...
krokodeel
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 21. 8. 2019 06:41

Chova se to dost nepredvidatelne jeste k tomu zkus zapnout/vypnout RAW je to trochu usmevne. ;) jinak tedy musim rict ze ten nocni rezim je fakt paradni, nerikam ze vzdy ale vetsinou hoodne pomuze a taky jsem mile prekvapenej ze stability a vykonu zarizeni. Ani po tech prvnich zahulech a instalovani haldy aplikaci a updatu nepocituji zadne zpomaleni o restartech nemluve. Vse plynule jako prvni den.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 21. 8. 2019 19:53

Nj, RAW jsem nezkousel, zkusim :)

Jinak ja to mam pres pul roku a stale plynulost paradni, jeste se zlepsila po prichodu EMUI 9.1, tak snad to vydrzi :)
krokodeel
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 21. 8. 2019 20:09

Kasli na to neumim to zreplikovat vubec se na to neda spolehnout. Posilam neco z night modu, vyrez 1:1

edit: na mall.cz za 12K to nastve :D
Přílohy
Screenshot_20190821_200756.jpg
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 22. 8. 2019 12:03

Představujeme novinky v EMUI 10 na Huawei Mate 20 Pro

Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod krokodeel 22. 8. 2019 12:54

Tak Nokia uz ma srpnove zaplaty a nase vlajkove lode stale frci na cervnovych, inu...
krokodeel
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 22. 8. 2019 14:55

rajsi tak můžeš jít a nehanit věci o kterých nic nevíš.. já ho mám a jsem s ním max spokojenej jako spousty lidí co jsou tady.. nechápu tvoje zbytečný hejty na všechny značky. mě by opravdu zajímalo co máš ty za telefon.
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 22. 8. 2019 15:01

Rajs. Hejter z Huafanu.. Nic víc.
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 22. 8. 2019 20:03

rajs: jako dobry, ale problem byl se zelenym displejem, ne ruzovym. Ale mas bod za pokus :)

-- 22. 8. 2019 20:04 --

Jinak ze je ted za 14000 me stve, ja ho mel v listopadu za 20.000 a cekal jsem mensi sestup, ale asi je to I tim vsim, co se kolem toho deje

-- 22. 8. 2019 20:04 --

cartee píše:rajsi tak můžeš jít a nehanit věci o kterých nic nevíš.. já ho mám a jsem s ním max spokojenej jako spousty lidí co jsou tady.. nechápu tvoje zbytečný hejty na všechny značky. mě by opravdu zajímalo co máš ty za telefon.

Pevnou od O2 a kybl zavisti :) Chodi je osahavat do alzy
krokodeel
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 22. 8. 2019 21:10

No jen si to užívejte,ošahávat sračky nemusím,ale že jde cena takhle dolů to asi něco věští,stejně jako Lg.
rajs
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka