Huawei P8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod roy1 9. 6. 2015 19:51

Ramses, ty už ani nevíš co píšeš. U přesnosti platí čím menší odchylka v metrech, tím přesnější, takže 15 metrů není zrovna hitparáda.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod adamjer 19. 6. 2015 00:07

zdravim, chci se zeptat, asi tu není někdo, kdo hraje World of Tanks Blitz na P8, že ne ? Chtěl bych totiž znát 3 věci - zahřívá se mobil ? Jaký je ping a kolik fps ? Já na Xperii Z2 mívám kolem 90-120 ping, ale hodně to kolísá a občas to vyletí až k 400-1000, a to se pak vůbec nedá hrát, fps mám standartně kolem 50

bude to na Huawei se dvěma anténami jiný ? resp, zlepší se ping a stabilita signálu ?

a edit: umí to nahrávání obrazovky ? nebo jen screenshoty ?
adamjer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pedes 19. 6. 2015 15:46

Carismaico: děkuji za test.

Lahvac: ono nelze hodnotit z jednoho čísla, zejména pokud neznáte situaci, kde se mobil pohybuje. záleží na zástavbě, na tom, zda jste na louce, nebo v kopcovitém terénu v lese atd. Já měl velmi dobrou zkušenost s P6 i P7, fix byl v řádu vteřin a přesnost velmi vysoká, včetně toho, že se přihlásil i v situacích, kdy mi druhý smart signál nedetekoval. Nepředpokládám, že by nový procesor byl horší než původní, takže by bylo lepší znát přesné podmínky a pak to teprve hodnotit.
pedes
Junior

Odeslat příspěvekod Danny202 6. 7. 2015 20:33

Neví se něco o updatu na 5.1 popř. 5.1.1 Lollipop?
PC: Intel Core i7 4790K, MSI GTX 970 GAMING 100ME 4GB, Gigabyte GA-B85M-D3H, 16GB DDR3 1600 CL9, Crucial MX100 256GB, Crucial MX500 500GB, Seagate Barracuda 7200.14 1TB, Seasonic M12II Bronze 620W, Windows 10 Telefon: LG V30 ThinQ
Danny202
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cint 6. 7. 2015 21:49

u Huawei hlídej spíš aktualizaci fw EMUI, ta přidává funkce OS , ta poslední je tuším 3,1 .
Mnoho odkazů je zde včetně odkazů na přechod na OS 5
http://huaweinews.com/
cint
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod martin.seb 17. 7. 2015 12:49

Nemáte někdo info o dostupnosti duální verze tohoto telefonu na českém trhu? Vyrábí se, do Evropy se dováží, ale v česku ji nemohu sehnat.
martin.seb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mahoner 17. 7. 2015 13:22

Přednosti P8 : Kovové tělo, LTE, Fotoaparát s inovujícími prvky, CENA, displej, rychlost procerosu vlastní výroby

nevýhody: Nejsou !
Mahoner
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pics22 18. 7. 2015 12:20

Ahoj,
potreboval bych pomoc. Nejak nevim jak telefon donutit ukazovat prichozi zpravy na zamykaci obrazovce. V nastevení - spravce oznameni mam u massengeru zaskrtnute moznosti stavovy radek, prouzkove reklamy i zamykaci obrazovku. Pri prichodu zpravy, Vidim notifikaci pouze po odemknuti v pravo nahore formou ikonky.
pics22
Junior

Odeslat příspěvekod janbohac 27. 7. 2015 18:39

Zdravím, měl bych dotaz - už asi 2 roky hraju docela pravidelně jednu jedinou hru a tou je Asphalt 8. Ta hra se mnou "putuje" napříč mým střídáním mobilů, kterých za 2 roky nebylo na můj vkus málo a vždy vše bez problému fungovalo. Do minulého týdne, kdy jsem si koupil P8. Hru jsem stáhnul, nainstaloval, po spuštění naběhlo úvodní logo "Gameloft" , napsalo to nějaké načítání dat, znovu nápis "Gameloft" a konec. Dál se nedostanu. Klidně tam hodinu svítí tenhle nápis .Telefon naštěstí reaguje na tlačítko Home, takže není nutnost nějakého restartu. Hru jsem už 4x odinstaloval, nainstaloval, nepomohlo. Provedl jsem obnovu do továrního nastavení telefonu, opět hru stáhnul znovu, nepomohlo. Moc majitelů tohoto telefonu tu zatím není a kdo ví, jestli bude, ale kdyby měl někdo nápad, čím by to mohlo být a hlavně jak to odstranit, byl bych vděčný. Vděčný bych byl i za to, kdyby případní majitelé P8 tu hru stáhli a vyzkoušeli, zda jim funguje. Díky všem, kteří projeví nějakou ochotu vůči mému problému.
janbohac
Junior

Odeslat příspěvekod Zafata 27. 7. 2015 20:47

Zkousel jsi odinstalovat aktualizaci google play ? Nekde jsem cetl, ze take jednomu nesly hry a po odinstalovani uz to fici.
Zafata
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 28. 7. 2015 00:43

Kontaktuj vývojáře ať si apku opraví.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod janbohac 28. 7. 2015 14:16

Vývojáře jsem kontaktoval prakticky ihned, ale bohužel zatím vůbec nereaguje. Jinak to s tím odinstalováním aktualizace google play bohužel nepomohlo. Problém pořád přetrvává....
janbohac
Junior

Odeslat příspěvekod BTCOIN 16. 8. 2015 23:05

Zdravím,

vlastní tu někdo HUAWEI P8 z oficiální česke distribuce.

Zajímalo by mne, kdyz date v nastavení->info o telefonu->certifikace

co se vam objeví?
BTCOIN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bigbalu 17. 8. 2015 12:30

tak jsem čerstvým držitelem české edice (alespoň by to měla být) a je tam N01115 Serbia

je to OK?
bigbalu
Junior

Odeslat příspěvekod BTCOIN 17. 8. 2015 12:38

Ano dekuji, mam to tam taky.

Me to trosku zaskocilo.

Jinak ten telefon je opravdu neskutecny, vyborna prace od vyrobce.
Naposledy upravil Fíla dne 18. 8. 2015 07:25, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněn pokus o flame
BTCOIN
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků